Opinie o JUAN w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JUAN. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie JUAN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUAN w Szczecin

Pracownik Nowy wpis

Dzień dobry. Jestem dość starym pracownikiem,i mam pytanie do p. Emilii do kiedy będzie pani tolerowała zarządzanie firmą ludziom którzy uważają ją za swoją i się panoszą, w firmie dzieje się coraz gorzej nie mówiąc o atmosferze w wewnątrz firmy. Jestem dobrym pracownikiem ale nie wiem ile to wytrzyma . Co do pracowników fizycznych jest wszystko ok. Dlaczego pracownik fizyczny ma być gorszy od pracownika umysłowego który jest wyżej w firmie lub na pakowany i chce zastraszyć kogoś ?

Klient Nowy wpis

Ostatni kupowaliśmy blaty w firmie Juan, i byliśmy bardzo mile obsłużeni przez pracownika .Pan nam pomógł z wyborem blatów z akcesoriami do blatów .Polecam ❤️❤️❤️ serduszka za pomoc naprawdę polecam

Obsługa w sklepie tragedia wszystkie panie mają strasznie olewające podejście, praktycznie zero pomocy i najlepiej się o nic nie pytać. Byłem w tym sklepie kilka razy i zawsze tak samo

Bronisław Nowy wpis
@Michał

Praca sprzedawcy nie należy do najłatwiejszych, więc jako klient powinieneś wykazać trochę zrozumienia. Może jakbyś się pierwszy uśmiechnął to i obsługa bardziej byłaby pozytywnie nastawiona. Często tam robisz zakupy i zawsze trafiasz na taki mało pomocny personel?

Stefan Nowy wpis
@Bronisław

Opinie na Google potwierdzają, że jest to notoryczne. Rozumiem, że pracownicy mają dobre i opiekuńcze podejście do Pań ale stawanie w obronie w przypadku braku profesjonalizmu w obowiązkach jest złe.

Gabriela

Czy w firmie zdarzają się nadgodziny? Zastanawiam się czy czasami zachodzi taka potrzeba by pracownik został po godzinach pracy a jeśli tak to jak często się to zdarza? Nie każdy ma zawsze taką możliwość więc chciałabym to ustalić już wcześniej.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie JUAN.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

asd

Nie jest. Jak piszesz opinię to możesz wybrać Mój status jako klient.

Dm

Uważam, że obsługę sklepu należy wymienić. Poziom obsługi jest tragiczny.

I znów odchodzą dobrzy ludzie z firmy. Wiem że nie ma ludzi nie do zastąpienia ale zastanówmy się czy opłaca się żeby się zwolnili ????. Bo to są ludzie bardzo życzliwi Pozdrawiam i życzę im powodzenia mają fach w ręku. Bardzo ale to bardzo miło się z wami współpracowało

Bronisław

Uważasz, że w firmie są zwolnienia, a ja znalazłem ogłoszenie, że pracodawca szuka nowych pracowników na stanowisko magazyniera-operatora wózka widłowego i kierowcy w ruchu międzynarodowym z kategorią C+E. Możesz to wyjaśnić?

A
@Bronisław

Ja mogę. Jesli zwalniaja to muszą zatrudnić bo nie będzie kim pracowac. Aha czy sa przewidziane jakies szkolenia i czy mozna sie czegoś nauczyc? Mam nadzieję że pomogłem.

Mj

Szefowa zacznij pracować odbierać telefony bo ten pan analityk to porażka, puste magazyny jakieś tabelki które on powinien robić. Halo

malwa

Informuję poniedziałek wtorek wolny nie przychodzimy do pracy .

@malwa

Czy Twoje ogłoszenie ma związek z obecną sytuacją epidemiologiczną? Napisz jak pracodawca rozwiązał system zatrudnienia. Większość osób wzięła urlop, czy mogą też pracować zdalnie z domu?

Prawda
@Bronisław

Pracodawca rozwiązał to tak. Do roboty. A jak się komuś nie podoba to niech się zwolni.

Aneta

Jak atmosfera między współpracownikami?

@Aneta

Podpinam się pod to pytanie, bo to kluczowa informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w JUAN. Odpowie ktoś jakie są relacje międzypracownicze i komunikacja w firmie?

Bronisław

Od jakiegoś czasu nikt nie pisze, jak pracuje się w JUAN. Może ktoś zechce się podzielić swoimi wrażeniami? Takie opinie są bardzo pomocne dla ludzi którzy zastanawiają się nad wysłaniem swojego CV do firmy. We wpisie sprzed pół roku padły oskarżenia o usuwanie wpisów, chciałbym tylko powiedzieć, że jeśli opinia jest rzetelna, napisana bez użycia wulgaryzmów oraz nie atakuje bezpośrednio jakiejś osoby, to na pewno nie zostanie usunięta. Dopóki wpis jest zgodny z regulaminem, wszystko jest w porządku.

Ktoś coś

Nieźle wszystkie opinie usunięte widać za pieniądze można zrobić wszystko Prawda boli...

@Ktoś coś

Czemu jest taka rotacja?

Mariusz

Obsługa na dole zawsze była w miarę sympatyczna w przeciwieństwie do napuchniętej i wiecznie niezadowolonej pani '' dyrektor ''

Stolarz
@Mariusz

Co ci się nie podoba w pani dyrektor jest bardzo sympatyczna

Klient
@Stolarz

Bu ha ha ha Nie rozśmieszaj ludzi

@Klient

Masz inne zdanie odnośnie poziomu obsługi w firmie JUAN? Jeżeli jesteś stałym klientem tego sklepu, to może mógłbyś wyrazić swoją opinię na ten temat? Może masz również informacje o tym, jak wygląda praca w tym miejscu? Jeżeli tak, to chętnie dowiedziałbym się coś na ten temat. Twoje informacje będą pomocne dla czytelników tego wątku.

Ps
@Bronisław

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,3140 Tu poczytaj. Życzę ciekawej lektury, bo jest co czytać Pozdrawiam

@Ps

Udostępniony przez Ciebie wątek dotyczy firmy JUAN w lokalizacji Warszawskiej, natomiast wątek tego tematu dotyczy miejscowości Szczecin. Proszę pamiętać, że każda filia może mieć zupełnie inne opinie, dlatego proszę, abyś napisał, czy masz wiedzę o pracy w firmie JUAN znajdującej się w miejscowości Szczecin? Zachęcam do odpowiedzi.

Miś Uszatek

Ten portal jest aby oceniać pracodawcę a nie firmę jako usługodawcę!! Powiem o pracy w tej firmie tyle - zarządzanie lata 90 - zamordyzm, Prezes ma zawsze racje, ludzie są przestraszeni, nie ma pomysłu ustalonych celów, zmieniają się one wg widzimisię, Pani dyr. to tylko kukła która postępuje wg wskazań taty prezesa. Atmosfera jest fatalna, kilku starych wyjadaczy którzy są niezbędni i nie naruszalni siedzą i zbierają śmietankę, a reszta musi zasuwać, nie mają już od dawna motywacji aby coś zmienić bo patrz punkt prezes ma racje i działa bez celu. Nie polecam tam pracy, szkoda nerwów, to ze zapłacą zawsze na czas to nie daje ci cienia wątpliwość że po chwili sie wypalisz i chcesz zmienić pracę lub zachowujesz się tak jak piszą niezadowoleni klienci czyli masz wszystko w poważaniu. Jeśli myślisz o pracy w tej firmie - nie dostaniesz benefitów, ktoś doniesie na ciebie do prezesa że się spóźniasz albo zbyt długo jesz śniadanie tylko po to aby zaskarbić sobie jego przychylność to może będzie jakiś beneficik. Dlatego praca jest tam dla PR - kombinatorów, cyników, cwaniaków, naprawdę tych kilak osób które są tam normalne i jeszcze tam są a może już nie - pozdrawiam

Obserwstor
@Miś Uszatek

Już i ich nie ma. Zostali tylko Ci co biją się odezwać o co kolwiek i Ci którzy wchodzą głęboko po palcu do...

Irek

Ja napiszę krótko. Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie narzekajcie!!

Maja

@Tomasz, jeśli wiesz coś w temacie aktualnych postępów firmy JUAN, to zapraszam Cię do komentarza w tym wątku! Najnowsze wiadomości dotyczące rozrostu tego pracodawcy oraz kwestie nowych miejsc pracy, będą tu bardzo pomocne dla wielu osób! Proszę także by inni przestrzegali regulamin serwisu gowork, komentarze obraźliwe i wulgarne są niedopuszczalne! Każdy wpis łamiący regulamin będzie usuwany przez administratora!

Tomasz

Jeśli nawet jest coś co się wam nie podoba w firmie to trzeba pracować nad poprawą!!!

Karolek

Firma jak firma, dziewczyny na dole w miarę sympatyczne ale miss piggy to żenada. Firma wybrała sobie trochę średnią wizytówkę jak na kogoś na kierowniczym- dyrektorskim stołku

Oburzona

Witam. Nie polecam tej firmy ! Obsługa okropna , zero zainteresowania klientem , krótko mówiąc robią z klientów (usunięte przez administratora) . Miałam niestety przyjemność zakupować w tej firmie potrzebne mi rzeczy . Sytuacja wyglądała następująco : Chciałam zakupić blat i poprosić przy zakupie o przycięcie ale pani z obsługi powiedziała,że w tym miesiącu nie przycinają więc po prostu odpuściłam i poszłam odebrać inne drobiazgi z magazynu po czym Pan, który wydawał mi te rzeczy stwierdził ,że to nie prawda i tą panią po prostu poniosła fantazja , a zamówienie na przycięcie najlepiej złożyć telefonicznie. Po tym jak zadzwoniliśmy aby złożyć zamówienie dostaliśmy informację że telefonicznie nie przyjmują zamówień ,więc postanowiliśmy po raz 2 się tam wybrać . Kiedy udało nam się zakupić już blat wraz z przycięciem pani wzięła od nas numer tel. i powiedziała że ktoś z firmy skontaktuje się w celu powiadomienia o odbiorze gotowego blatu. Minęło kilka dni i w końcu zadzwonił telefon .Pani ,która zadzwoniła pytała dlaczego po taki czasie nadal nikt nie odebrał blatu , po tym jak poinformowaliśmy panią,że miał ktoś do nas zadzwonić i nas poinformować o odbiorze a tak się nie stało , pani powiedziała że oni nie informują klienta o takich rzeczy . Krótko mówiąc robią z ludzi (usunięte przez administratora) .. Sami nie wiedzą co mówią , nie wiem od czego oni tam są .. Chyba od siedzenia i pica kawki .

Maja

Sporo osób wypowiada się z perspektywy klienta. A jakim pracodawcą jest JUAN? Chętnie usłyszymy więcej od jej obecnych pracowników. Jak wygląda praca w działach firmy? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Co lubisz w swojej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN - Szczecin

• Jak się pracuje w JUAN?

Zobacz opinie na temat firmy JUAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUAN?

JUAN