Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

Jaka atmosfera jest między działami w Spokey Sp. z o.o.?

Betty

(usunięte przez administratora) Uciekłam z tamtąd bo admosfera kolpo parcia oczekiwania wyników była , natomiast nie było co sprzedawać . Starzy pracownicy rezerwują sobie towar a młodym nic nie zostaje . W jednym dziale jest 2 stałych pracowników ( nietykalne księżniczki ) reszta non stop jest wymieniana . Bardzo młody wyrachowany właściciel który nie ma za grosz ludzkich odruchów .

Ciekawy

Na stronie znalazłem ofertę, że szukają specjalistę importu. Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego stanowiska i czy jest to w ogóle dalej aktualne? Pozdrawiam

XDX
@Spokey

Ruda napisała całą prawdę o dziale zakupów/importu...... Spokeya z dawnych lat po prostu nie ma. Potwornie szkoda pomysłu, projektu, potencjału ludzkiego jaki udało się zebrać wokół idei Spokey. Odnoście działu importu/zakupów: parcie na cenę ogromne, 'zakupowcy' przekładają to na niską jakość produktów zamawianych w China. Potem jak już towar idzie do sprzedaży okazuje się że nie spełnia oczekiwań klientów. Kto wtedy jest winny ? No zakupowiec....przecież nie zarząd. Ja całkowicie zgadzam się z tezą: 'zarząd ma prawo nie znać się na produktach ( nawet lepiej )' - więc nie powinien ingerować dyrektorowi zakupów w operacyjną pracę. Należy rozliczać go z rentowności, rotacji, wartości magazynu. KONIEC. Spokey to dużo szumu - mało działań. Spokey to zarząd, która hołduje zasadzie, że iż od mieszania w szklance herbata się zrobi słodsza.....Szkoda szkoda.

cześć, jak teraz praca kobiet w samym magazynie wygląda? kiedyś już coś pisaliście o tym, że zakres zadań magazynierek może być dopasowywany do możliwości. O jakim obecnie może być mowa? wpływa to na premie wynikową?

Tańczący z Chińczykami Nowy wpis

Nie rozumiem krytycznych uwag wobec Spokey. To miejsce które każdego wiele uczy: - młodych, doświadczonych, zakupowców, itd. I jeszcze macie za te warsztaty płacone! Ludzie - Spokey to najlepsza szkoła życia na świecie. Po Spokeyu możecie być tylko lepsi, docenieni, lepiej wynagradzani, każdy w swojej dziedzinie.

Parę miesięcy temu ktoś wspominał o pracy przy obsłudze klienta ale mnie to takie oferty nawet się nie pokazują, nie wiecie może czy ta praca byłaby jeszcze dostępna, a jeśli tak to gdzie szukać więcej informacji? zastanawiam się czy czego wymagają i jak płacą

Czemu ten eksport jest tak rozchwytywany? :D na stronie to wcale nie widzę bieżących ofert a tu ludzie we wpisach ostatnio głównie o ten właśnie eksport pytali. A co z innymi stanowiskami? Nie ma rotacji? co by się tu znalazło dla osoby poczatkującej, bo taka właśnie jestem?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Ciekawy

ruda
@Ciekawy

Rekrutacje są częste bo jak nie ma wyników kogoś zwalniają , odświeżają zespół i tak w koło bo zawsze dają zawyżone oczekiwania a budżet na sprowadzane towary nie pozwala na wysoką jakość co daje potem wyniki w sprzedaży .

@ruda

Cześć Ruda, dziękujemy za informacje dotyczące Twojego postrzegania pracy. Chcielibyśmy zaproponować Ci rozmowę bezpośrednio z Twoim przełożonym bądź abyś zgłosiła się do działu kadr. Chcielibyśmy przeanalizować Twoje problemy w pracy i wspólnie wypracować rozwiązanie. Jeżeli jesteś już byłym pracownikiem, nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Ci powodzenia na nowej drodze zawodowej.

Tańczący z Chińczykamki
@ruda

Zapewniam ze wyniki w imporcie, w dobie Covida, i post-covidowej da sie wygenerować bez większych problemów. Nie w każdej firmie - to fakt. Można spowodować wymianę asortymentu z krajowego na importowy. Można też rozwijać z powodzeniem markę własną i generować wykładniczo przyrost zysków. Można wyznaczyć odpowiedni poziom jakości do kosztu zakupu. Można tworzyć niepowtarzalne designy. Właściwie - to wystarczy chcieć i nie przeszkadzać.

Conyac
@ruda

odświeżają zespół? to bardzo ciekawe ... każdy poza dinozaurami pracującymi od początku, woli sobie odświeżyć cv :)

@Ciekawy

Wymiana pracowników jak co roku. Najsłabsi muszą odejść.

@123

"najsłabsi"? Na podstawie czego konkretnie oceniasz współpracowników? Przytoczysz przy tym jakieś szczególne predyspozycje i ogólne warunki, o których warto wiedzieć przed aplikowaniem, żeby móc się tu utrzymać? Niby odnieśli sie tu do wyników sprzedażowych, czyli mimo wszystko starania przełożą się na dobry zarobek? jaki byłby obecnie?

XDX

Elizka

Towar tutaj to jakim sposobem można sobie zarezerwować, bo nawet nie wiem? Teraz niedawno jedna Pani tak napisała, że niektórzy pracownicy tak robią, ale jak? czy ktoś wyżej tu jest, kto to powinien wszystko nadzorować, czy jak to od strony organizacyjnej wygląda?

Jaka atmosfera jest między działami w Spokey Sp. z o.o.?

Były

Beznadziejna

Aneta
@Były

Możesz rozwinąć myśl? Są jakieś konkretne powodu przez które tak kiepsko tu z atmosferą?

Lucky

Była dobra póki nie zaczęły się masowe zwolnienia i nie pojawiła się nowa menagerka. Odradzam firmę ponieważ nie jest ona stabilna. Nowa meganerka dużo mówi o niczym a mało robi - marketing słowny jak ze studiów, bez konkretów.

@Lucky

I tak co roku. Nic się nie zmienia.

@Lucky

Bez konkretów? To może podasz konkret odnośnie jakiejś okoliczności co do tych słów? Chodzi o jakieś potencjalne plany wdrożeniowe? Jak ten rok do końca pod tym względem jest rozplanowany?

Ilona

Jeśli o stole mowa to jest tu jakaś stołówka albo kantyna gdzie spokojnie sobie coś zjesz? i wracając do tematu interesują mnie te relacje pomiędzy działami. biuro dla przykładu jakie ma relacje z pozostałymi? i tak wstępnie kto powinien tymi relacjami zarządzać?

Ilona

a jak się przejawia ten cały brak stabilizacji? kolejna osoba podkreśla to w wątku bez konkretnego wyjaśnienia, przykłady sytuacji lub cokolwiek? co jest w takim razie deklarowane, o jakie warunki pracy wam chodzi?

Łukasz
@Ilona

Ponowne zwolnienia kilku osób.

@Łukasz

Ponowne? A tak dla wyobrażenia opiszesz to w liczbach? Ilu pracowników było na początku tego roku a jak liczbowo zestawia się to teraz? Na jakich stanowiskach nie trzeba obawiać się ewentualnych redukcji?

Betty

Kriss_KP

Przeczytałem kilka opinii nt. Spokey - i mimo tych wszystkich żalów byłych pracowników (bo przecież od tego jest ta platforma :)), uważam że to fajna firma. TAK - było wiele turbulencji po drodze, ale sorry - która firma w tych dziwnych czasach nie musi się zmieniać? No chyba taka, co chce ogłosić bankructwo. Zakładam też, że wszystkie osoby które się tutaj "uzewnętrzniają" to pracownicy roku xD. Ech ... jakie to polskie. Rynek pracy jest naprawdę bardzo duży, zamiast wpisywać tutaj jakieś głupoty, może warto napisać nowe CV i zmienić robotę? Przecież nikt na siłę nikogo nie trzyma.

No i co wnosi to spostrzeżenie w ogólne warunki pracy, bo w sumie to nie wiem? Chciałem zerknąć na jakieś aktualne oferty na stronie www ale widzę, że jest tam pusto. To kiedy ostatnio kogoś szukali i na jaka pozycje? wiecie czy w ogóle do końca roku cos jeszcze będzie dostępne?

Słuchajcie, ilu managerów do eksportu w praktyce potrzeba? Widzę, że jest teraz oferta a na forum dwie osoby wspominały o niej jeszcze w styczniu oraz w grudniu ubiegłego roku. teraz nie wiem czy to rotacja czy może rozwój? pytali wcześniej o sposób rekrutacji mnie to głównie zarobki interesują, bo bez nich nie wiem jak się do oferty odnieść. napisze mi wiec ktoś wprost widełki? co jest gwarantowane na umowie?

KP_KP

Cześć. Poszukiwanie nowej osoby jest związane z rozwojem działu. Nie wiem czy wcześniejsza rekrutacja zakończyła się sukcesem. W kwestii widełek - chyba nikt tutaj nie udzieli odpowiedzi na takie pytanie. Umowa do wyboru: B2B albo o pracę. Ja miałem umowę o pracę. Zaaplikuj i zobaczysz co i jak.

@KP_KP

Zastanawiam się czemu w kwestii widełek odpowiedz nie zostanie udzielona? Czy zarobki są zbyt rozbieżne? Mnie interesują przede wszystkim kwoty maksymalne, których raczej pisząc wprost się nie przekroczy, lubię mieć wstępne wyobraźnie warunków. mnie tez umowa o prace by odpowiadała. Czyli nie ma żadnego okresu próbnego?

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w Spokey Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Dzień dobry. Słyszałam, że Spokey zatrudnia tylko mężczyzn, czy to prawda? Pozdrawiam

@Anonim

Cześć, zupełnie nie! W Spokey równość i tolerancja są dla nas bardzo ważne. Nasi pracownicy są zróżnicowani. Kobiet jest dużo, również na wysokich stanowiskach. Więcej o naszym stylu pracy poczytasz tutaj: https://spokey.pl/kariera

@Spokey

Dzięki za odpowiedź :)) Może nie do końca sprecyzowałam pytanie, słyszałam, że do pracy na magazyn przyjmowani są jedynie mężczyźni. Ponoć tłumaczone jest to tym, że na magazynie jest sporo ciężkich części.

@Anonim

Nie, nie jest tak. Na magazynie pracują także dziewczyny, oczywiście zakres obowiązków jest dostosowany do kompetencji i predyspozycji.

SzefSzefów
@Anonim

Kobiety też ale musisz być atrakcyjna, na pewno nie możesz być otyła, chyba to rozumiesz, prawda?

Kamil
@SzefSzefów

Ale żeś wymyślił? A co ma do rzeczy waga? Chyba liczy się sprawność i chęć do pracy. Pracujesz na magazynie? Jak bym się chciał przyjąć to muszę mieć uprawnienia na wózki? Bo zwykle na magazynie tego wymagają. Podpowiesz coś?

Maja

Jakiś czas temu firma szukała w necie pracownika jako Manager ds. Eksportu. Mam pytanie odnośnie tej posady, czy podczas rekrutacji jest sprawdzany poziom angielskiego? Albo może cała rekrutacja jest w tym języku?

Emilia

Manager ds. Eksportu jest poszukiwany, z tego co widzę po ich ogłoszeniach. To praca na umowę czy preferują B2B, jak to wygląda ze strony pracodawcy?

Grzegorz

Czy firma poszukuje może Kierownika Magazynu?

@Grzegorz

Ja tam w ich ogłoszeniach niczego nie widzę. A tu nie zostaje się kierownikiem poprzez jakiś awans wewnętrzny tak w ogóle?

1233@
@Grzegorz

Skąd pytanie? Widocznie coś jest na rzeczy.

@1233@

w jakim sensie coś ma być na rzeczy? Może on po prostu aspiruje tylko na takie stanowisko i stąd pytanie?

Magazynier
@Grzegorz

Jestem pracownikiem tego magazynu , zmieniając kierownika wszyscy się zwolnią . To się nazywa szacunek. Nie siedzi bo ma taką pracę ????tylko jest dobrym rozumnym człowiekiem .

@Magazynier

Nie wszyscy się zwolnią bo z czegoś trzeba żyć. Po to takie wpisy.

Rav80

Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Specjalista ds. Importu. Czy miał ktoś z Was rozmowę na te stanowisko? Dość często pojawia się na portalach rekrutacyjnych i nie wiem z czego to wynika. Pozdrawiam

Emilia
@Rav80

I co, tym razem też znalazłeś i jest aktualna ta oferta? Bo saama bym była zainteresowana takim stanowiskiem

zainteresowany

Witam. Praca jest wyłacznie od pon do pt w godz 8-16 ? Ile osób pracuje w magazynie? I na jakie zarobki można liczyć?

@zainteresowany

Cześć! Praca jest w trybie pon-pt, 8-16. Pozostałe informacje są udzielane na rozmowach kwalifikacyjnych, zapraszamy do złożenia CV!

DejSeSpookój
@zainteresowany

Zarobki są żadne żeby wyrobić normę trzeba nieźle się nabiegać i nadzwigać, nadgodziny z reguły nie są wypłacane a praca naprawdę ciężka i nieoplacalna jednym słowem jest (usunięte przez administratora)

...

Widziałam ogłoszenie pracy na stanowisko magazyniera. Czy mógłby ktoś napisać w jakich godzinach odbywa się praca oraz czy weekendy są pracujące? Ile mniej więcej można zarobić w tej firmie? Czy są premie? Czy trzeba wyrobić jakieś normy? Pracuję na magazynie w innej firmie i myślę nad przeniesieniem się. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

@...

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości osobiście, zachęcamy do wysłania CV!

@Spokey

Witam czy idzie się z wami skontaktować telefonicznie w sprawie pracy ?

@Gość

Cześć, możesz spróbować zadzwonić na nasz sekretariat: 885889561.

zainteresowana

Czesc. Chciałam zaczerpnąc informacji na temat pracy magazyniera...na czym konkretnie polega? czy dostawy, skanowanie, wysyłka czy jeszcze są inne obowiązki? pytam bo tez pracuje na magazynie wiec mam jakies doświaczenie i chciałam porównać;) z gory dziekuje

@zainteresowana

Cześć! Szczegółowy opis stanowiskowy i zakres obowiązków znajduje się w ogłoszeniu: https://spokey.pl/magazynier

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Magazynier w firmie Spokey Sp. z o.o.?

Spokey

Cześć, na ten moment mamy 10 osób na tym stanowisku.

Arleta

Ilu przedstawicieli zostało obecnie w marce Easy, czy planowane są jakieś przyjęcia, jak wyglądają obecnie podstawy netto - na rękę?

@Arleta

To Spokey jest podzielony jeszcze na jakieś pomniejsze marki, czy jak to wygada?

@Ilia

No marka Easy należy do Spokeya, nie będę tu opisywał całej marki, ale ma swoją osobną stronę ze wszystkimi produktami itd więc zobacz sobie i może to trochę rozjaśni sytuację

@Ewol

Dziękuję, zobaczę w takim razie, ja jestem totalnie zieloną w temacie osobą na ten moment

@Ilia

No to właśnie najwyższy czas żeby się doszkolić i poczytać ;p powodzenia życzę

@Ewol

Powodzenia w czym? W czytaniu na temat marki? No dzięki, ale raczej sobie z tym poradzę :)

@Ilia

Chciałem być miły, ale widzę że jak ktoś się chce doczepić to zawsze to zrobi ;) nie wątpię że sobie poradzisz.

Illia
@Ewol

Przecież się nie czepiam, ale dopytuję, bo nie do końca zrozumiałem co masz na myśli

karma wraca
@Arleta

najlepszy ph byl Pan Dyrektor ze Szczecina brylant! prawa reka nie jakiego Johna Wielkiego! "

Kamila
@karma wraca

Zgadza się, miał też wiernego kolegę z Olsztyna, jeden wart drugiego

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.