logo SENSE Consulting Sp. z o.o.

SENSE Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o SENSE Consulting Sp. z o.o.

q77s 2011-07-12 09:57
Jestem tu od półtora roku i firma jest bardzo dobrze zorganizowana, pieniądze są na czas. Co rzadko spotykane w tej wielkości firmach - jest nawet system oceny pracowniczej.
L7900Z 2014-01-14 18:15
Napięta atmosfera jaką wprowadzają właściciele jest na porządku dziennym. Brak możliwości realizacji własnych pomysłów bo wszystko jest pod ciągłą kontrolą właścicieli z którymi nie można polemizować. Poza tym jest to mała firma a procedury wprowadzają jak w korporacji. Jeśli palisz papierosy to nawet tam nie aplikuj bo nie jest to mile widziane. Za to mile widziane jest jeśli siedzisz w pracy po godzinach (które nie są płatne oczywiście).
Na plus jest to, że wynagrodzenie jest zawsze na czas i że biuro jest ładne.
NIezadowolony 2016-12-20 11:45
Ja brałem udział w projekcie organizowanym przez tą firme. NIE POLECAM nikomu. Wszystko u Państwa jest ''za tydzień'' , ''pod koniec miesiąca". Firma nie wypłaca pieniędzy na czas zawsze jest jakieś ''ale'' a tu nie dotarły dokumenty, nie ma środków, przelewy realizujemy tylko w piątki. Kpina z ludzi!
Uważają się za świetna firmę, która robi kursy na każdy zawód koniec końców i tak wszystkich pakują do jednej grupy i organizują kurs. Obiecują dużo, a tak na prawdę zostawiają ludzi na lodzie mówiąc, że też im przykro. NIE POLECAM.
Niezadowolony 2 2017-03-28 09:56
A ja dodam do wcześniejszej wypowiedzi że już na początku mają gdzieś potencjalnego klienta. Pani obiecała że oddzwonią, że prześle maila z informacjami wzięła dane kontaktowe i co ? ani widu ani słychu po mailu, Pan od dotacji też nie oddzwonił mimo że Pani tak się zarzekała, że oddzwoni bo teraz jest na spotkaniu. Poszukaliśmy innej firmy nie będziemy się narzucać
Michał Spiczak-Brzeziński 2017-03-28 11:22
Dzień dobry.

Przepraszam za brak kontaktu. Natomiast niemal na pewno próba kontaktu z naszej strony była, ponieważ tak się po prostu dzieje. Problemem bywa natomiast możliwość dodzwonienia się. W takich przypadkach po 2-3 próbach zaprzestajemy dalszych.
rozczarowany 2017-03-29 15:24
przez takich jak oni wyjeżdżają ludzie za granicę...i już nie wracają...
Michał Spiczak-Brzeziński 2017-03-29 17:26
Drogi rozczarowany (oraz inne osoby mające zastrzeżenia do naszej pracy).

Szanuję Wasze opinie, ale mam też prośbę - jeśli nie wywiązujemy się z tego, co oferujrmy w projekcie, nie jesteście zadowoleni ze wsparcia, to zanim napiszecie opinię, która nie wskazuje w zasadzie co jest nie tak, skontaktujcie się z nami bezpośrednio. Mając konkretną informację zwrotną możnemy coś z tym zrobić, poprawić. W ubiegłym roku w naszych projektach aktywizacyjnych udział wzięło kilkaset osób, otrzymały one szkolenia i kursy zawodowe, poszły na staże i większość rozpoczęła pracę, która w wielu przypadkach była kontynuacją stażu. Wiemy więc, że Wasze negatywne opinie to mniejszość. Jednak mniejszość dla nas ważna - dajcie nam więc szansę podnosić standard, ale do tego potrzebujemy konkretnych uwag.
Zostaw swoją opinię o SENSE Consulting Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENSE Consulting Sp. z o.o.