logo SENSE Consulting Sp. z o.o.

SENSE Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o SENSE Consulting Sp. z o.o.

q77s 2011-07-12 09:57:47
Jestem tu od półtora roku i firma jest bardzo dobrze zorganizowana, pieniądze są na czas. Co rzadko spotykane w tej wielkości firmach - jest nawet system oceny pracowniczej.
L7900Z 2014-01-14 18:15:42
Napięta atmosfera jaką wprowadzają właściciele jest na porządku dziennym. Brak możliwości realizacji własnych pomysłów bo wszystko jest pod ciągłą kontrolą właścicieli z którymi nie można polemizować. Poza tym jest to mała firma a procedury wprowadzają jak w korporacji. Jeśli palisz papierosy to nawet tam nie aplikuj bo nie jest to mile widziane. Za to mile widziane jest jeśli siedzisz w pracy po godzinach (które nie są płatne oczywiście).
Na plus jest to, że wynagrodzenie jest zawsze na czas i że biuro jest ładne.
NIezadowolony 2016-12-20 11:45:26
Ja brałem udział w projekcie organizowanym przez tą firme. NIE POLECAM nikomu. Wszystko u Państwa jest ''za tydzień'' , ''pod koniec miesiąca". Firma nie wypłaca pieniędzy na czas zawsze jest jakieś ''ale'' a tu nie dotarły dokumenty, nie ma środków, przelewy realizujemy tylko w piątki. Kpina z ludzi!
Uważają się za świetna firmę, która robi kursy na każdy zawód koniec końców i tak wszystkich pakują do jednej grupy i organizują kurs. Obiecują dużo, a tak na prawdę zostawiają ludzi na lodzie mówiąc, że też im przykro. NIE POLECAM.
Zostaw swoją opinię o SENSE Consulting Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENSE Consulting Sp. z o.o.