SENSE Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o SENSE Consulting Sp. z o.o.

q77s 2011-07-12 09:57
Jestem tu od półtora roku i firma jest bardzo dobrze zorganizowana, pieniądze są na czas. Co rzadko spotykane w tej wielkości firmach - jest nawet system oceny pracowniczej.
L7900Z 2014-01-14 18:15
Napięta atmosfera jaką wprowadzają właściciele jest na porządku dziennym. Brak możliwości realizacji własnych pomysłów bo wszystko jest pod ciągłą kontrolą właścicieli z którymi nie można polemizować. Poza tym jest to mała firma a procedury wprowadzają jak w korporacji. Jeśli palisz papierosy to nawet tam nie aplikuj bo nie jest to mile widziane. Za to mile widziane jest jeśli siedzisz w pracy po godzinach (które nie są płatne oczywiście).
Na plus jest to, że wynagrodzenie jest zawsze na czas i że biuro jest ładne.
Niezadowolony 2 2017-03-28 09:56
A ja dodam do wcześniejszej wypowiedzi że już na początku mają gdzieś potencjalnego klienta. Pani obiecała że oddzwonią, że prześle maila z informacjami wzięła dane kontaktowe i co ? ani widu ani słychu po mailu, Pan od dotacji też nie oddzwonił mimo że Pani tak się zarzekała, że oddzwoni bo teraz jest na spotkaniu. Poszukaliśmy innej firmy nie będziemy się narzucać
Michał Spiczak-Brzeziński 2017-03-28 11:22
Dzień dobry.

Przepraszam za brak kontaktu. Natomiast niemal na pewno próba kontaktu z naszej strony była, ponieważ tak się po prostu dzieje. Problemem bywa natomiast możliwość dodzwonienia się. W takich przypadkach po 2-3 próbach zaprzestajemy dalszych.
Stażystka 2017-04-05 16:28
Jestem maksymalnie zadowolona! Niby staż, a człowiek czuje się jak pracownik, co jest ogromnym plusem, bo dzięki temu bardzo dużo się uczę. Staż jest płatny, a praca doceniana. Szefostwo bardzo przyjazne i otwarte na nowe pomysły. Nie karci, a uświadamia i pomaga zrozumieć błędy. Atmosfera pracy także bardzo dobra. Ciężko się tu nudzić i nie rozwijać!
Magda 2017-08-18 15:11
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, która przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.
Pan obiecał kontakt niezależnie od decycji, niestety nikt się nie odezwał.
Może to nic wielkiego, ale maksymalnie denerwują mnie potencjalni pracodawcy, którzy obiecują odpowiedź niezależnie od wyniku rekrutacji, a później cisza. Wystarczy powiedzieć na rozmowie, że jeśli nie odezwą się w ciągu X dni/tygodni to znaczy, że zdecydowali się na innego kandydata.
Nie rozumiem po co kłamać, ciekawe czy klienta też tak traktują...
Michał Spiczak-Brzeziński 2017-08-21 11:16
Dzień dobry. Ten Pan to ja, a rekrutacja się wydłużyła. Stąd brak informacji. Przepraszam, że nie poinformowaliśmy o wydłużeniu rekrutacji.
Zostaw swoją opinię o SENSE Consulting Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENSE Consulting Sp. z o.o.