ROUTIER TRANS BIS

Kowala

Opinie o ROUTIER TRANS BIS

anonim 2011-09-07 14:55:56
ja polecam ta firme wcześniej wypowiedzieli się jacyś debile pracuje zaledwie 3 miesiące ale kasa jest na czas praca poukładana a szef nie jest taki zły dla mnie to pozytyw dla tej firmy bo w radomiu są firmy które mają busy ale nie ma kasy na czas i ganiają jak psa tyle na ten temat
zuza 2011-10-12 10:45:17
To ze płaca w tej firmie jest na czas nie podlega dyskusji, ale.....no własnie to nieszczęsne ale, atmosfera jest tragiczna pracownik jest traktowany z góry, kierowcy sa traktowani jak popychadća i ja nie bede sie bać napisać przez kogo bo przez nikogo innego jak przez Pana spedytora [usunięte przez moderatora] który jest uważany w tej firmie za niekwestionowaną wyrocznie do spraw wszelkich, czasami nie wiadomo kto tam szefuje czy szef czy spedytor ale to ich sprawa, ogólnie nie polecam, a nawet jak ktoś jest zadowolony na początku pracy to po paru miesiącach mu się odechce
Zostaw swoją opinię o ROUTIER TRANS BIS - Kowala
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROUTIER TRANS BIS