centrum mięsne makton kraków

Kraków

Opinie o centrum mięsne makton kraków

Szatanek 2010-01-12 15:41:49
Poprostu żal mi Was z Maktonu.Nie wybierajcie sie tam ani nie konsumujcie miesa stamtąd.Zwolnili Managerke a obecny manager jest tak zakrecony ze pusci ta firme z torbami,zarobki marne,chyba ze krecisz wały jak przedstawiciele typu.(usunięte przez administratora)o masz kase i bujasz sie po Dolomitach Chorwacji itp.Jedna wielka mafia,90 % to kierownicy,hahahaha na czele z kierowniczka od miesa EM,zal tej firmy
Jataman 2010-03-12 15:09:23
Gościu jak masz pisać takie bzdury to lepiej nie pisz nic! Marne zarobki są w Biedronce,mafia natomiast jest w Pruszkowie. Tyś widział mafie w ogóle?? Chyba w filmach!! Zarobki są najwyższe jak na taką firmę w Krakowie bo gdzie zarobisz teraz powyżej 2 tys co?! Daruj sobie...
jacek 2010-03-28 12:54:46
NIE ZACZYNAJCIE PRACY W TYM SYFIE OBIECAJA WAM GRUSZKI NA WIERZBIE .(usunięte przez administratora) TYLKO MENAGEROWIE Z OBRYWAMI OD DOSTAWCÓW ZAROBIA
Pingwinek 2010-04-26 19:30:08
.(usunięte przez administratora) O przekretach słyszy sie wszedzie, w Maktonie rowniez. Uklady z dostawcami itp...
szatanek 2011-02-07 17:04:26
Ty jatamanek na czele z banda handlowców obrabiacie "bolkowi" .(usunięte przez administratora))jajeczka żeby lepiej zarobić.Zarobki 1.500 złotych,tyranie od 2 w nocy do 13,banda kretynów,na czele z zakolczykowanym bolkiem,buhehehehe,pajace
anonim 2011-02-26 17:23:37
Szatanek - 2010-01-12 15:41:49

Poprostu żal mi Was z Maktonu.Nie wybierajcie sie tam ani nie konsumujcie miesa stamtąd.Zwolnili Managerke a obecny manager jest tak zakrecony ze pusci ta firme z torbami,zarobki marne,chyba ze krecisz wały jak przedstawiciele typu MO lub KM to masz kase i bujasz sie po Dolomitach Chorwacji itp.Jedna wielka mafia,90 % to kierownicy,hahahaha na czele z kierowniczka od miesa EM,zal tej firmy

gostek ma racje robi sie rodzinny bisnes tatus mamcia synus za chwile corcia i jeszcze jeden synus
beznik 2011-03-08 19:23:06
nie,ale Krawcowa nie miała zbytnich kontaktów z dostawcami chyba ci się nazwiska popierdoliły. Ale co ty możesz wiedzieć jak cię [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za okradanie klientów.
ms 2011-06-10 18:52:12
Słyszałam, że mają inspekcję pracy na karku w tej chwili. Nie płacą za nadgodziny, obiecują złote góry, najlepiej by pracowało się po naście godzin i siedziało cicho nic nie mówiąc. Ludzie bez kompetencji menadżerskich, którzy traktują pracowników jak niewolników.
alina 2011-09-27 07:54:32
A słyszałaś ,ze inspekcja nie wykazała nieprawidłowości i nasłał ją były pracownik?
Sylwia 2011-12-18 00:00:22
mąż mój tam pracował i co moge powiedziec, z jego relacji wynika, że firma na poczatku podobno była ok, ale powoli zaczely sie schody, heh po tym jak usłyszal, ze dziwki po szkoleniu maja byc zaliczone bo jak nie to podstawa .(usunięte przez administratora), a potem umowa lojalnosciowa do podpisania byla, ktorej to nie podpisał i zrezygnowal, a umowe miał na dwa lata, ale pomimo to sam odpuscił prace w tej firmie, bo chyba zabardzo byl poukładany, w przeciwieństwie do kierownictwa makton kraków, poza tym z wynagrodzeniem widac tez krucho w tej firmie, nie słowna, jak moze pracownik zarobic 4500 wlasna praca a zotaje mu wypłacone 1200 zlotych tylko dlatego, ze dostał wypowiedzenie z pracy, bo nie chcial lojalki podpisac, ja pracuje w sadownictwie na wysokim stanowisku i nie wyobrazam sobie takich sytuacji, no ale coz taka firma,
nie rozumiem tylko jak stac jest kogos robic komus pod gorke, i zakazywac innym firmom zatrudniania go, bo nie chcial pracowac w maktonie jak to zrobił pan prezes.... kiedys sie to wszytsko odwroci przeciwko takim wlasnie ludziom, wedlug mnie firma makton krakow wykazuje troche mafijne powiazania, dziwi mnie, tylko, ze jeszcze nikt sie za to nie wział, ale kiedys nastapi tego kres. pozdrawiam wszytskich przedstawicieli, zwlaszcza kierownika .(usunięte przez administratora). aaa i przeprosiny zostały przyjete panie kierowniku. .... zona jednego z bylych przedstawicieli.
josef 2012-01-31 03:46:45
Dlatego teraz na wyjazd do Zakopanego wzięli żony i dziewczyny by się zakamuflować...pfff.A i tak narobili bydła...
pap 2013-07-31 00:15:22
wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w wielkiej firmie... kasa marna.. na początek dostajesz umówe na okres próbny (3mies.) jak się spodobasz to podpisujesz umowe na 2 lata ale po miesiącu moze dwóch i tak wylecisz z każdym tak robią.. wszyscy mili, pięknie się uśmiechają a za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiają.. fałszywi ludzie
tata 2013-12-12 20:39:36
za makowskiego to była firma żal że teraz schodzi na psy jak ja pracowałem to była firma przez duże F
jogi 2014-05-22 18:12:44
podobno w latach 2006 a 2009 pracowały tam wesołe i sprytne dziewczynki :)opowiadał mi kolega który chwilowo tam pracował potem zabrali go do m. w katowicach. :P
Matka 2014-11-29 18:26:47
Zawsze się zastanawiam dlaczego ludzie mają w sobie tyle jadu i złośliwości. Rozumiem, że każdemu fajnie w jakiś sposób dopiec, ale boję się o to jaka atmosfera w zakładzie panuje. Każdy spodziewałby się normalnej zdrowej atmosfery a nie gadania za plecami czy komentowania wszystkiego. Jeżeli tam tak jest to współczuję.
Jakimoff 2014-12-07 17:49:17
Obecnie dają umowę na 3 miechy, kasa około 1300 zł na łape. Potem umowa na 2 lata i max 2500 zł na łape. 3 tony dziennie do załadunku i rozładunku, pobudka 2-3 w nocy i tak o 13-14 w domu. Baardzo atrakcyjna praca POLECAM! Ps. I oczywiscie w soboty do roboty hehe...
kapitalizm 2014-12-08 22:57:23
Kolego, droga wolna do roznoszenia ulotek to dopiero zobaczysz ciężkie warunki.
Łatwo się narzeka, ale podnosić kwalifikacji to się nie chce, wygodniej opluc.
ziii 2016-05-14 15:55:51
bardzo podoba mi się ten hotel i powiem Wam szczerze, że w okolicy trudno o lepszy/ładniejszy. Warunki dla gości ciekawe, wokół masa atrakcji. Ciekawe jednak jak tu zarabia kelner, takie z 2-3 letnim doświadczeniem, chciałbym się dowiedzieć co i jak :)
Zostaw swoją opinię o centrum mięsne makton kraków - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum mięsne makton kraków