Opinie o Czah-Pomiar Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Czah-Pomiar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Czah-Pomiar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czah-Pomiar Sp. z o.o. w Katowice

jr

Czy praca na zmiany i jakie zarobki?

Janek
@jr

1 zmiana od 7 do 15, niestety co to zarobków nic oficjalnie nie piszą oprócz formułki "wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stopnia realizacji powierzonych zadań".

Barbara
@Janek

To sugeruje najniższą, prawda?

@Barbara

przedział w dzialach technicznych to od 5 netto do góry wiec spoko

Max
@Kandydat

????????????. Niestety nie ma takich zarobków... Nawet brutto... Nie wiem skąd takie informacje????????????

Barbara
@Max

Może gdzieś z internetu albo od dawnego pracownika? Bo widzę, że to kandydat jest to raczej sprawdzonego info faktycznie nie ma. To może Ty skorygujesz to własną wiedzą z firmy?

Max Nowy wpis
@Barbara

Wielu fachowców ostatnio odeszło z firmy w krótkim czasie i stałe odchodzą. Jak myślisz, dlaczego? Nowozatrudnieni młodzi pracownicy nie zastąpią ich z dnia na dzień.

Barbara Nowy wpis
@Max

No niby ktoś tutaj napisał, że wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia. To ile w końcu tutaj zarabiają, bo to negujesz przecież? Ogólnie z traktowaniem tutaj ludzi jest wszystko w porządku?

Ja Nowy wpis
@Max

Max. Ludzie, którzy wiedzą po co przychodzą do pracy to dostają dobre stawki. Nowi pracownicy są często wydajniejsi niż starzy niestety... Taka prawda. Jeśli ktoś ceni swoją pracę i czas pracodawcy jest dobrze wynagradzany. Jeśli ktoś zasiedział się przez lata na tym samym stanowisku i myśli, że czy się stoi czy się leży... No to faktycznie może marudzić na wynagrodzenie.

aligator Nowy wpis

Co to znaczy dobrze wynagradzany, może jakieś widełki?

Czy Czah-Pomiar Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

toro

tak od 7 do 15

Maria
@toro

I zawsze po 8 godzin czy trzeba zostawać dłużej? Jak ktoś ma dziecko to nie ma czasu na nadgodziny

stokrotka

To jakie zarobki? idę tam na rozmowę .. czy warto?

Bogdan
@stokrotka

Też jestem ciekawy. Jesteś już po rozmowie? Jakie warunki zaoferowali?

trc

średnio

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Czah-Pomiar Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
cygan

Super ! Piaskownica i polecam.

Pracownica

Fajna firma, fajni ludzie oraz atmosfera. Praca nie jest ciężka i nie wymaga ciągłego myślenia - momentami jest monotonna. Jedyny minus to zarobki, ale poza tym to wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Czah-Pomiar Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Czah-Pomiar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Czah-Pomiar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Czah-Pomiar Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Porcelanowa 25
    40-241 Katowice