P.W.H.D

Słotwina

Opinie o P.W.H.D

Sprzątaczka 2009-03-26 01:50
Wyczerpująca praca, Ciężkie warunki zwłaszcza zimą. 7 nocy w tygodniu.
pani z mokrzeszowa 2014-04-21 23:00
To jest jakiś obłęd jest rozkład jazdy że busą kursują w niedziele i ŚWIĘTA, a ja dzisiaj czekałam dwie godziny na busa i jakoś sie nie doczekałam. Miał byc o 21 a czekałam do 23 i dalej nie przyjechał i musiałam zamówić taryfe. Skoro piszecie w rozkładach ze kursują w takich i takich godzinach to się dostosujcie do tego. Bo odpychacie takim czymś klientów. Czekać tyle czasu na busa mimo że jest godzina na rozkładzie to są jakieś jaja chyba. Prosze coś z tym zrobić albo gdzies to zgłosze. No to jest nie możliwe żeby przez 2 h nie przyjechał żaden bus.
YOL 2014-04-21 23:02
TO JEST [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE FIRMA, TYLE CZEKAĆ NA BUSA
dojezdzająca 2015-10-20 11:42
mam taki apel do kierownictwa firmy: Może by tak zwrócić uwagę jaśnie panom kierowcom, że na czas przebudowy ulicy przystanek przy Urzędzie Skarbowym (w stronę Wałbrzycha) nie został zlikwidowany, tylko przeniesiony czasowo na pętlę przy wjeździe na os. Młodych. Wielokrotnie już zaobserwowałam, że kierowcy permanentnie olewają ten przystanek i w ogóle tam nie zajeżdżają i pracownicy Skarbówki i Starostwa nie mogą wrócić do domu. Jeśli nie macie ochoty zajeżdżać na ten przystanek, to może by tak dokonać zmian w posiadanej koncesji?
dojezdzająca 2015-10-20 11:46
a... i jeszcze jedno: podawany przez firmę na stronach internetowych kontakt telefoniczny jest niemożliwy, bo od tygodnia jest tam wyłącznie sygnał faxu, więc czy jest to telefon "kontaktowy" czy wręcz przeciwnie???
mercedes 2016-08-23 23:11
Wyzyskiwacze,zatrudniają na umowy zlecenia czyli śmieciówki i traktują ludzi jak śmieci-nie polecam nawet najgorszemu wrogowi tej firmy
fghj 2016-10-17 22:56
@ mercedes - zdaje sobie sprawe ze nie zawsze kazdy ma wybór i czasem pilnie trzeba podjąc prace i bierze sie jaka jest. AL eprawda jest taka, ze sami sie na te śmieciówki godzimy, więc nie można mieć pretsji
Taki Sobie Ja 2017-09-13 13:02
Szkoda ze nie ma oceny mniej niż 0 gdyż taka akurat pasuje do przewoźnika do 2015 było fajnie a potem zrobiło się totalne dno, naprzyjmowali Ukraińców i zadowoleni mówię kierowcy bilet normalny do Wałbrzycha albo ten mi tam swoje ctery sisdziesiat. Jeżdżą jak chcą i kiedy chcą a busy zawalone ludźmi, na drugi raz będę dzwonił do inspekcji transportu drogowego bo już za dużo sobie pozwalają nie dość że nie ma pracy dla Polaka to dla Ukraińca jest pracy ponadto.
Zostaw swoją opinię o P.W.H.D - Słotwina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.H.D