AUSTROVIN

Kielce

Opinie o AUSTROVIN

anonim 2010-11-12 11:03:08
Przestrzegam wszystkich naiwnych,aby mocno się zastanowili zanim podejmą decyzję o zatrudnieniu w tej "firmie".Jeśli chcecie czekać na swoje pieniadze miesiącami i to jeśli są mocno udokumentowane, to ryzykujcie ; powodzenia.
A nie mówcie że nikt Was nie ostrzegał.
anonim 2011-04-26 13:18:15
Firma obiecuje duże pieniądze i premie na każdym kroku ciężko jest jednak otrzymać nawet najniższą podstawę. Nie dajcie się skusić pięknym słowom właściciela, który fantastycznie „mydli oczy”.
OBIEKTYWNA 2011-04-26 13:49:39
FIRMA KRZAK.... NIEWYPŁACALNI.... PAN K. NAJCHĘTNIEJ ZATRUDNIA OSOBY Z GRUPĄ INWALIDZKĄ I TO JESZCE NA PÓŁ ETATU. WYNAGRODZENIE, PIENIĄDZE.... CZARNA MAGIA - NIGDY NIE MA!? MYDLENIE OCZU I OBIETNICE BE POKRYCIA - OTO DEWIZA AUSTROVINu. LEPIEJ NIE ZAWRACAC SOBIE GŁOWY.
anonim 2011-09-07 15:58:43
Radzę wszystkim omijać tą firmę z daleka .....no chyba że lubicie pracować dla idei lub na nowe auto szefa. Firma nie liczy się z ludźmi Właściciel patrzy tylko na duże pieniądze, najlepiej było by pracować za darmo. O swoje trzeba nieźle walczyć i jeszcze na dodatek mieć to nieźle udokumentowane. No i jeszcze trzeba znosić kaprysy i humory właściciela, który czepia się o byle co
Rafał 2012-02-16 14:42:44
Mam wrażenie, że wszyscy, którzy piszą negatywne opinie o pracy w tej firmie to jakcyś skończeni nieudacznicy i chyba nigdy nie pracowali w żadnej innej. Chyba normalne jest to, że jak ktoś zakłada firmę to nie po to żeby pomagać potrzebującym, od tego są inne instytucje, tylko chce zarabiać kasę.
gość 2015-03-25 09:40:24
niepolecam pracy w tej firmie nie wyplacalna na umowe mozna czekac i czekac a sie czlowiek nie doczeka
aksk 2016-05-20 22:21:06
heh, wydaje mi się, że taki specjalista ds. gospodarki maszynowej ma na tyle dużo obowiązków, że nie będzie tracił czasu na pisanie na forum :) ślę CV
Zostaw swoją opinię o AUSTROVIN - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUSTROVIN