Opinie o P.H.U. MAG-ROAD w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. MAG-ROAD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. MAG-ROAD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. MAG-ROAD w Żyrardów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w P.H.U. MAG-ROAD?

882-126- 851 Nowy wpis

W sprawie płatności

Pomogę Nowy wpis

Telefon w sprawie płatności 508 808 215

Janusz Nowy wpis
@Pomogę

Nic tam nie pomożesz, jesteś patologią która spamuje po internecie :)

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Pracownik Biurowy

rozmowa bardzo miła i przyjemna, tylko potem nastąpiło rozczarowanie...

standardowe

Obrońca

Firma z opinią dobrego pracodawcy ,więc chyba ktoś pomylił forum z inną firmą!!

windykacjaterenowa1@gmail.com

Firma nastawiona na wyzysk kontrahentów. Po co po pożyczkę się zgłaszać do banku skoro można kogoś oszukać. Ostrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek ugód z tym podmiotem. Jeśli ktoś czeka na swoje pieniądze to proszę o kontakt, chętnie pomogę. 519730786

najgorsza firma w jakiej pracowałem ....dobrze że ten (usunięte przez administratora) już padł

Wiktor

Kiedy doszło do tego? Szkoda bo to strata miejsc pracy.

Braga

Ilu Polaków jeszcze zostało?

@Braga

Rozumiem, że pytasz o osoby zatrudnione w P.H.U. MAG-ROAD. Dlaczego Twoje pytanie skonstruowane jest w ten sposób? Po jego brzmieniu wnoszę, że pracowałeś w tej firmie, ale nie jesteś już związany z tym pracodawcą. Czy któryś z użytkowników mógłby napisać, jak wygląda aktualna sytuacja w P.H.U. MAG-ROAD?

@Karolina

Firma padła

519 730 786

Bardzo nie konkretna firma, Pani Mróz mnie bardzo zawiodła. Musieliśmy podjąć radykalne kroki zeby oddała należności. Chętnie opowiem co trzeba zrobić zeby się to przedłożyło na spłatę wierzytelności - z tego co słyszałem to zawodowa dłużniczka.

@519 730 786

Chętnie posłucham. Bo ja i dużo chłopaków zostali bez wynagrodzenia.

GP

Solidna firma, pracowałem z nimi przez parę lat będąc ich klientem. Moje sugestie dla P.H.U. MAG-ROAD: -

@windykacjaterenowa1@gmail.com, ponownie proszę o niezaśmiecanie forum. Dzielimy się tutaj opiniami na temat pracodawców, a tego typu komentarz nie wnosi niczego nowego do dyskusji na temat P.H.U. MAG-ROAD. Pracownicy nie piszą o tym, żeby pracodawca miał problem z terminowym wypłacaniem wypłat.

@Pjoter, długo już pracujesz w P.H.U. MAG-ROAD? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje? Twoja opinia może być naprawdę przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tej firmie. @Grazynka, napisz proszę, na podstawie jakiej umowy pracuje się w P.H.U. MAG-ROAD. Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy? To bardzo cenne informacje.

Pjoter

Miła atmosfera, fajni ludzie! A przede wszystkim pieniądze zawsze na czas!!!

Grazynka

Co wy chcecie? Jakie pieniądze? Wypłata zawsze na czas! Najważniejsze że ludzie są najlepsi!

Janusz

Słyszałem o firmie dobre opinie. Niepokojące informacje piszecie

Andrii Kuibida

Bardzo (usunięte przez administratora) firma

Andrii Kuibida

Firma nie dodała pieniądze za wykonane prace!!! Oczekuje kierowca!!! Niema pieniądze żeby zatankować ropy!!!

@Olek, a jakie stanowisko Cię interesuje w P.H.U. MAG-ROAD? Z jakich warunków zaproponowanych przez pracodawcę byłbyś zadowolony? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w P.H.U. MAG-ROAD? Czy ktoś z Was chciałby podzielić się na forum swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Olek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. MAG-ROAD - Żyrardów

• Jak się pracuje w P.H.U. MAG-ROAD?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. MAG-ROAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. MAG-ROAD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. MAG-ROAD?

Kandydaci do pracy w P.H.U. MAG-ROAD napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. MAG-ROAD
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • 1 Maja 41 lok. 47
    96-300 Żyrardów