Opinie o Salus International w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salus International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salus International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salus International w Katowice

On xd

Witam pracowałem jakieś 2 3 lata wstecz w salusie na komorze wydań praca jak kazda polega na swoich obowiązkach. Pracę na tej komorze udało mi się ogarnąć praktycznie wszystko bez żadnego problemu w dość szybkim i krótkim czasie nie narzekałem na pracę która wykonywałem. Były dni gdzie człowiek miał poprostu chęć wziąść i je nać tym wszystkim ale jestem zdania że jeśli człowiek jest twardy i nie płacze ze musi pracować to sobie poradzi i będzie pracować. A jeśli ktoś przychodzi do firmy ze świadomością że będzie miał lajt i za free pieniążki będzie zbierac to sie grubo myli ^^ Miałem okazję mieć rozmowę oraz propozycje zostania kierownikiem zmiany na tym dziale gdzie się zgodziłem a na drugi dzień musiałem z tej funkcji zrezygnować tylko dlatego że zauważyłem że wszyscy tam pracujący ludzie się poprostu odwrócili bo ktoś dostał awans to już z tą osobą nie ma co rozmawiać... A szkoda gdyby było inaczej to pewnie dzisiaj bym tam jeszcze był i troszeczke lepsze stanowisko miał :) ogolnie to nie narzekam a co do p. Tomka nigdy nie mialem z nim problemów wręcz przeciwnie jesli ktoś potrafi rozmawiać z drugim człowiekiem to i atmosfera może być przyjemna :) trochę czasu tam spędziłem ale nigdy nie powiedziałem na tą pracę złego słowa :)

dana
@On xd

dziwi mnie że awansowali akurat ciebie z tak krótkim stażem i że nadal wychwalasz ten zakład więc albo miałeś układy typu donoszenie kablowanie i podlizywanie sie albo kogoś z rodziny na wyższym stanowisku, bo na pewno było więcej ludzi z większym stażem niż ty i z większą wiedzą

dana

zarobki -najniższa krajowa ale pracownicy którzy pracują już kilka lat teraz mają okazje miec dobre cv i mogą składać podania do innych firm gdzie zarobki są nieporównywalnie większe i zostaną z takim doświadczeniem przyjęci z pocałowaniem ręki , myśle że do połowy przyszłego roku wszystkie osoby z kilkuletnim stażem będą pracować już gdzie indziej , a jest w czym wybierać ,A salus no cóż pozostają pracownicy z ukrainy , moze oni będą pracować za najniższą krajową ale szczerze wątpię., i jeszcze jeden news w salusie chcą sprawdzac kto jest zaszczepiony a kto nie , nie mają do tego żadnego prawa

Jordan

Widziałem jak kierownik rzucał bułki pracownikowi i kazał żąglowac jak chce mieć dalej pracę

@Jordan

Chyba żartujesz, nie wierzę. Masz jakiś filmik, albo świadków. A może tak się pracownik popisywał tylko umiejętnościami?

Baron
@Jordan

No fantazje to ty masz człowieku

Który to kierownik?

Miki

Po dowiedzeniu się o tym że pracownicy muszą nieoficjalnie pracować 80 godzin tygodniowo uznałem że nie będę pracował dla tak (usunięte przez administratora) firmy z tak obrzydliwie chciwym zarządem.

@Miki

A może o tych nadgodzinach co piszecie to związane jest to z inwentaryzacją co była przez ostatnie kilka dni? Czy nadgodziny to zdarzają się cały czas?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Laudia

Nie polecam. Cyrk na kółkach. (usunięte przez administratora)

KAL

Praca ponad siły. 80 godzin w tygodniu. Nie polecam.

xyz

Praca 80h tygodniowo i zabranianie wyjścia pod groźbą zwolnienia. Te nielegalne nadgodziny nie są odnotowywane. Mam nadzieję, że jak PIP się wami zajmie to się z tego nie podniesiecie.

Misza

Katorga wyzysk, niech pip się tym w końcu zainteresuje

Zniszczona życiem pracowniczka

Dramat! Wyszłam z tej pracy z ogromnymi problemami psychicznymi i fizycznymi, praca po kilkanaście godzin bez przerwy, brak płacenia za nadgodziny, które były zresztą obowiązkowe każdego dnia, (usunięte przez administratora) wyzywanie... Nie polecam!

K

Nielegalne nadgodziny

nielegalne nadgodziny, nigdzie nie zapisywane, przetrzymywanie pracowników przez około 80 godzin pod groźbą zwolnienia

Ntina

Każą pracować po 16h dziennie i nigdzie nie notują nadgodzin. (usunięte przez administratora) i januszex

lelumpolelum

to firma to jakiś żart, a kierownictwo jest jeszcze większym żartem! praca jak praca - nie jest trudna, ale atmosfera i osoby zarządzające minęły się z powołaniem. każdy „kierowniczek” stoi i pier*oli z telefonem w ręce, a innym każą dosłownie zapierda*ać i nie możesz stanąć na minutę aby z kimś słowo zamienić. Z CAŁEGO SERDUSZKA NIE POLECAM

Nikt
@lelumpolelum

A potem wieszają jakieś śmieszne wydajności które biora się nie wiadomo skąd chyba na smartfonie obliczane!!!każdy może sobie obliczyć ile zrobil danego dnia tak więc bujać to sobie mogą ale nie nas!!tak więc prosimy o wieszanie prawdziwych wydajności takie jak zawsze były wieszane a nie jakieś dziwne obliczenia które są kompletnymi bzdurami!!!

Czmbalamba
@Nikt

Ściągnęli program że sklepu Play i robia wydruki z wydajnością ha ha

Dima

50% pracowników nie potrafi słowa po polsku. Kierownicy zminy niekompetentni. Płaca minimalna, zero szacunku do pracownika. Serdecznie odradzam.

Borys
@Dima

Wszyscy wiemy kto tu jest niekompetentny ona jest najmądrzejsza uważa się za najważniejsza kierowniczkę a sama zawsze w kule leciała jak robila w piwnicy a ni dobrze nie pakowała ani nie sprawdzała a najwięcej ma teraz do powiedzenia na temat wydajności Innych!Niestety nawet przeciętny pracownik może zostać u nas w firmie kierownikiem więc co się dziwić ze tutaj jest coraz gorzej!!

Ziom

Ty może nie ale reszta tak i do tego jeszcze lazi z elektronikiem i kopci tyle w temacie!!

Rufus

Po co ma siedziec na telefonie skoro wygodniej przesd komputrem sie siedzi i maile z donosami pisze? Z reszta donosami niewiele majace z prawda? Pozdrawiam

Zala

Jak to jest ze jedna pakująca rządzi całym magazynem?!Chodzi o panią Martę To co ona wyprawia to się w głowie nie mieści!!Notorycznie składane są skargi A kierownictwo dalej z tym nic nie robi!!!

Jan
@Zala

Możesz opisać co się konkretnie dzieje? Bo nie za bardzo rozumiem jak to wygląda...

M.
@Jan

Kto pracuje ten wie!

xxx

Mam nadzieje, że ta firma jak najszybciej się zamknie. Takiego wykorzystywania, upokarzania i braku szacunku do pracownika jak w tej firmie nigdy nie widziałem.

Krysik
@xxx

Ta opinia to dotyczy kogoś konkretnego?

Yuyuy
@Krysik

Wszystkich, kadra jest tak inteligentna jak mój zdechły chomik :)

Edward
@xxx

Co konkretnie masz na myśli? Takie zachowania trzeba zgłaszać, a nie na nie pozwalać. Szanujmy się wzajemnie niezależnie czy ktoś jest na stanowisku, czy nie.

Czy można liczyć w Salus International na prywatną opiekę medyczną?

Law

Od teraz tak

TAK

Xxx

Tak, warunek do spełnienia - minimum 12 miesięcy przepracowane na umowie o pracę, wtedy są do wyboru pakiety w medicover.

Agnieszka

Witam! Chciałbym podjac pracę na magazynie. Czy to prawda że zmiana nocna kończy się o 3 w nocy?

@Agnieszka

Daj sobie spokój z ta Firma lepiej sobie poszukaj innej pracy normalnej tam maja klapki na oczach i chodzą do tylu.

Agnieszka
@Piotr

Dlaczego?

Uzuzap
@Agnieszka

Teoretycznie powinna kończyć się o 3 w nocy, ale jeśli magazyn ma dużo pracy i nie wyrobił się na czas ze wszystkim to siedzimy dłużej. Obecnie jest to max. 5:30.

Sasza

Nie nie konczy sie o 3

Hadessik
@Agnieszka

Według informacji zawartej w ofercie jednej z agencji pracy: "Pracę w systemie zmianowym tydzień na tydzień w godzinach 11-19, 12-20, 14-22, 19-3/ 20-4" Niestety czytając inne opinie widzę że pracodawca nie przestrzega tych godzin i trzeba zostawać na nadgodzinach.

Uzuzap
@Hadessik

Treść ogłoszenia jest nieaktualna jeśli chodzi o godziny pracy. Obecnie pracownicy zostali podzielenia na dwie grupy - ranno/popołudniowa i nocną. Godziny pracy przedstawiają się teraz tak: 6-14, 11-19 a nocna zmiana zaczyna pracę o 19:30 i pracuje max do 5:30.

@Agnieszka

Mało jest takich dni przeważnie robi się nadgodziny i nie wypuszczą Cię wcześniej

Kto się zajmuje rekrutacja do Firmy Salus? Dajcie odpowiedz

Sama odradzasz mi pracy a tam pracujesz? napisz cos więcej o tej Firmie

Tina

Pracuje bo niestety nie mam wyboru. Co chcesz wiedzieć?? Odpowiem

xxx
@Kandydat

Dwie agencje pracy Mk Interim lub iPrime Jobs.Pamiętaj że musisz mieć aktualną książeczkę sanepidowską oraz zaświadczenie o niekaralności.Zaświadczenie załatwisz w Sądzie Okręgowym w Katowicach na przy ulicy Francuskiej za 30 zł.Za badania do pracy musisz sobie sam/sama zapłacić kosztują 50 zł! Agencja zwróci Ci tą kasę dopiero jak przepracujesz 5 miesięcy!!Przynajmniej tak jest w iPrime Jobs.Mk Interim nie wiem na jakiej zasadzie załatwiają wakat ale może być podobnie trzeba dopytać.Powodzenia...

@Kandydat

Pracę zaczynasz pod firmą zewnętrzną. Polecam przeglądać ogłoszenia na OLX.pl z MK Interim

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Salus International?

No oczywiscie

Oczywiscie ze tak, kazdego roku jest organizowany wyjazd - zbieraja wszystkich pracownikow do pietrowego autokaru i wywoza za granice ( za Sosnowiec ) do restauracji " u Edka "

Nic nie jest organizowane oprócz Wigilii która trwa 5 minut

Zostaw merytoryczną opinię o Salus International - Katowice

• Jak się pracuje w Salus International?

Zobacz opinie na temat firmy Salus International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salus International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salus International?

Kandydaci do pracy w Salus International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salus International