Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

(Może) Przyszły pracownik Nowy wpis

Hej, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do Velo Bank na stanowisko Testera oprogramowania. Czy możecie powiedzieć jak się pracuje u tego pracodawcy? Czy jest sens zmieniać pracę właśnie na tego pracodawcę? Jak wygląda atmosfera w projektach, jak kultura pracy, jak same projekty. Czy firma stawia na rozwój pracownika? Jak wygląda czas na realizację zadań? Będę wdzięczny za wszelkie opinie :)

Aleksandra Nowy wpis

hej, wdziałam jakieś dawniejsze info o tym, że podobno były jakieś podziękowania za współpracę i, że miało polecieć ok 650 osób.... to prawda, było tak? a dziś w razie czego ilu jest zatrudnionych i czy taka podobna sytuacja może tu znowu grozić? praca nie jest stabilna?

Nowy Nowy wpis

Cześć kiedy płaca tu pensje ? W jaki dzień ?

zastanawiam się nad ich ofertą Nowy wpis

Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko Doradca Klienta. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jak wyglądaja plany sprzedażowe i jakie zarobki są oferowane? Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Jakie są mocne strony pracodawcy Getin Noble Bank S.A.?

To chyba żart

Mocnych stron BRAK!

Można chodzić często na l4

Nie zwalniają, nawet przedłużają umowę, dają podwyżki bez względu na ilość l4.

aaa1
@Można chodzić często na l4

No i co kłamczuch? Zwolnienia jak ta lala 650 osób leci

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Getin Noble Bank S.A.?

&maszWYBÓR

Jestem byłą klientką Getin Noble Bank S.A., którego oddział mieścił się w Oleśnicy na Dolnym Śląsku w poprzedniej siedzibie. Obecna siedziba jest w Rynku. Rachunek osobisty uruchomiłam bez problemu. Zgłosiłam się do banku z miejscowości odległej od Oleśnicy o 25 km, bowiem w miejscu mego zamieszkania zdana byłam na usługi PKO BP S.A. i byłam nimi BARDZO rozczarowana. Pamiętam, że szefem placówki był pan Król II - imienia nie pamiętam, ale "II" było przypisane do jego nazwiska - żartował - Królów w kraju jest tak wielu, że Firma dodała mu nr 2 (inny Król w Firmie był Królem I. Istotne było ta, że obsługa konta przez internet była możliwa i sprawna, wydruki zorganizowane lepiej niż w PKO BP - zużywałam mniej papieru. Poza tym pozyskałam "tańszy" kredyt, którym spłaciłam "za drogi" kredyt w PKO BP. Moje osobiste sprawy spowodowały, że współpracę jako klientka z Getin Noble Bank S.A. musiałam zakończyć. Wyobrażam sobie jednak, że po upływie około 10 lat od "rozstania z bankiem" narzędzia pracy pracowników są najnowocześniejsze, a Klienci nie zawsze to doceniają, bywają zbyt niecierpliwi, za mało ufają aktualnym informacjom na stronach banków, wręcz w ogóle do nich nie zaglądają. A warto - bo po zapoznaniu się w domu z ofertą banku może się okazać, że to najlepszy bank dla potrzeb Klienta indywidualnego albo Klienta biznesowego. Gdyby siedziba Getin Noble Bank S.A. została otwarta w moim mieście - bez wahania uruchomiłabym rachunek osobisty i biznesowy. No i na zakończenie - medialna "nagonka" i fałszywe zarzuty na założyciela i właściciela Getin Noble Bank S.A. zrobiły ZŁĄ SŁAWĘ - czyli ANTYREKLAMĘ, za co powinien stanąć przed niezależnym sądem obecny prokurator generalny. Życzę powodzenia bankowi i jego pracownikom oraz wszystkim Klientom.

Nika

Praca w Dziale Windykacji Zewnetrznej polegala na sciaganiu dokumentow z systemu i przygotowaniu akt papierowych. Praca w biurze byla przyjemna - mila atmosfera w pokoju, bardzo dobra komunikacja z dziewczyna która nadzorowala prace- zero stresu, duzo opowiadaniu o caltm procesie ktorym sie zajmowaliśmy, jak były jakieś jej bledy w pracy, to wszystko ze spokojem wytlumaczone- bez napinki. Potem praca zdalna- totalny chaos. Kierownik nie potrafił zorganizowac pracy, przez kilka dni nikt nie widział czym sie zajmować. Potem znowu powrot do biura. Kierownik byl gościem w biurze. Zupelnie niedostepny dla pracownikow- ciągle zabiegany. Zeby cis u niego załatwić trzeba bylo sie naprosic albo zalatwiac przez dziewczyne skierowana do projektu. Wpadal tylko powodziec "czesc" a jak wychodził to nawet nie mówił, ze idzie. (To i tak plus, bo Dyrektor czasem "czesc" nie powiedzial). Praca sama w sobie nie była trudna. W razie wątpliwosci nie ma problemu z uzyskaniem odp pd dziewczyny nadzorujacej. Wyplata to najnizsza krajowa + premia 200 zl. Wczesniwj bylo 450 ale obcieli. Praca w ruchomych godzinach- zeby bylo 8h - do dogadania z kierownikiem. Dużo przestojow w pracy było zwiazanych z oczekiwaniem na dokumenty- wtedy sami sobie organizujemy czas..(to może być meczace na dluzsza mete). Jak ktoś chce, to może się sporo nauczyc o procesie windykacji klienta w banku i egzekucji komorniczej. Ogólnie w biurze bida- stary sprzet it, stare mikrofalowki, czajniki. Zimna woda w kranach w toaletach i jednym zalewie. Urlopy... Jak ktos pracuje kilka msc, to musi planowac urlop ze wspolpracownikami- ciezko z długimi weekendami, bo kazdy chce miec. Plus to merytoryczny opiekun projektu z bardzo dobryn podejsciem, łatwa praca przy biurku, miła atmosfera, fajna lokalizacja w sky tower, dobre godz prach. Minusy- male zarobki, brak mozliwosci rozwoju, slaby kierownik (lepiej mieć wszystkie ustalenia z nim na pismie), slaby socjal i zimna woda (masakra, jest XXI wiek).

Ole
@Nika

Mariusz to spoko kierownik, z kulturą nieco roztargniony ale z poczuciem humoru, dyra mają faktycznie bez kultury bo ani dzień dobry ani cześć nie odpowiada, ale w getinie to chyba standard, bo dyrektorka w dpe też nie odpowiada gdy mijasz ją na korytarzu. Świadczy tylko o nich. Ruchome godziny to i tak super sprawa, bo w dpe to kręcą nosem gdy chcesz chodzić tylko na 8, a kierownik się cieszy gdy może Ci zrobić na złość i nie pozwolić pracować na 8. Fajni pracownicy i mnóstwo śmiechu, bo potrafią się śmiać z patologii która tam jest np. Ze zużytego sprzętu czy zagrzybiałej klimatyzacji i brudnej wykładziny, od której co chwilę ktoś kicha. Mimo sytuacji tam panującej, nie dołują się.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do tego miejsca na stanowisko młodszy specjalista postępowania sądowego czy warunki są faktycznie tak złe jak opisujecie?

Bbb
@Nowy

Złe to mało powiedziane ! Nie ma na co się porywać.... wieloletni brak zarządzania doprowadził do woelkorgo bałaganu. Praca to tylko stres i nerwy.

Fakty
@Nowy

Jeśli coś potrafisz i masz doświadczenie to będziesz robił za 4-6 osób jednocześnie, które w tym czasie będą na l4. Do tego za żałosne pieniądze na poziomie od 2200 do 2500 na rękę, premia to wirtualna obecnie z tego co kojarzę, go jakieś 250 netto - 350 netto o ile nie trafi ci się ani jeden dzień l4, do tego uznaniowa. Warunki tragiczne, brak wsparcia w tym (usunięte przez administratora) ze strony kierownika i dyrektora. Nie obchodzi ich że nie masz narzędzi pracy, dokumentow w oryginale na czas, gdy sąd Cię weźmie, bo walają się po kilku archiwach wysyłkowych i musisz wysłać kilka wiadomości i prosić się, żeby ktoś poszedł i ich fizycznie poszukał w kartonie. Ludzie w archiwach często nie wiedzą co to oryginał, że umowa kredytowa jest w całości wraz z harmonogramem i podpisami na ostatniej stronie, nie tylko trzy pierwsze strony bo są całe zapisane ???? standardem tam jest praca na kilkunastu exellach bo systemów windykacyjnych w pełni sprawnych w których można wszystko wprowadzic nadal nie mają ???? wowe piszą w Wordzie z palca, bo nie umieją zrobić wzoru aby dane z systemu się podstawiały ???? Pozwy pisze się w podobny sposób, dobrze że chociaż epu jest i dostęp, bo dalej trzeba byłoby pisać w Word, drukować, opisać kopertę i wysyłać. zespół wsparcia procesów jest z dumną Panią Dyrektor. Tylko tego wsparcia faktycznie nie ma. Przez rok zbierali info co kto potrzebuje w systemie, po ponad roku robili testy gdy każdy już zapomniał co potrzebuje, znowu nikt nie wierzył że to zrobią.po czym okazało się, że dodanie takiej funkcjonalności za dużo kosztuje a banku na to nie stać ???? getin w pełnej krasie. Podczas gdy w kruku, ravenenie, htp, Signi, Hoiscie mają systemy i ludzie mają na czym pracować a exell służy to raportowania i tabelek a nie do tworzenia w nim wszystkiego i wpisywania do kilkunastu plików, z których korzysta się tylko wtedy gdy dyrektorka lub kierownik chcą. Potem znów każdy robi jak chce a im to nie przeszkadza.

Faktura
@Fakty

Człowieku jakość zł to będzie za 5 do 8 i tak mało.... spłacać kredyty aby żyć....

Hej mam pytanie odnośnie systemów, czy one same wszystko liczą ?? czy konsultant cos sam musi obliczyć ??

Jolanta

Przyznam szczerze, że tego nie wiem. Dopiero zbieram informacje na temat tego, jak dokładnie wygląda praca w Getin Noble Bank. Jak wywnioskowałam - pracujesz tam jako Konsultant. Na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony? Jest to umowa o pracę?

Czy bank przymuje praktykantów ?

Na szczęście jestem już byłym pracownikiem w tejże firmie. Cała kariera trwała bardzo krótko. Ciężko było siedzieć w tym (usunięte przez administratora) Nadgodziny, żeby wyrobić target. A jak nie wyrobisz targetu to cały zespół na do Ciebie pretensje, już nie mówię o presji i frustracji. Od mojego targetu zależały wypłaty współpracowników. Plan Zespolowy. To chore!!!!! Przez kilka miesięcy zostałem tak zmielony psychicznie, że żadna firma mnie tak nie wykończyła pod kątem polityki. Wymagają od Ciebie doświadczenia jakbyś pracował tam od lat. Poklepywanie po ramieniu lizysow i starych pracownikow. Nie wspomnę o wypłacie. Pieniądze mniejsze niż na kasie w biedronce. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i nerwy to absolutnie nie idź do tej firmy. Wyjdziesz psychicznie strawiony. (usunięte przez administratora) Atmosfera tak kiepska, poprzez naciski i niewyobrażalne targety ze ludzie sobie wilkiem. Nie polecam bardzo.

ż

w życiu chodzi o to aby budzić się codziennie rano i stwierdzać że na koncie jest więcej pieniędzy niż było wieczorem a nie aby zap*****ać na etacie na czyjś sukces :p

Zacznę od tego, że od wielu już miesięcy można tu było przeczytać prawdziwe opinie wieloletnich pracowników, które zostały skasowane. Zapewne ta również zostanie skasowana... Nie polecam, uciekajcie jak najdalej od tego pracodawcy. Działy Windykacji prowadzone są przez ludzi nie mających szacunku do drugiej osoby, a poziom frustracji u pracowników przeraża. Przygoda z GNB będzie dla Ciebie karą, męczarnią i to za niskie zarobki. Najmniej doceniani są wieloletni pracownicy, a nowi uciekają stamtąd bardzo szybko, widząc jak wygląda praca i jak traktuje się człowieka.

Nowi uciekają, bo nie są przeszkoleni ani wdrożeni na stanowisko, które obejmują. Brak zakresu obowiązków, brak wsparcia przełożonego! Musisz na wszystkim się znać i sam sobie radzić! A oczekiwania są takie, jakbyś już tam kilka lat pracował!

Kamil

Moja pierwsza praca i miło ją wspominam, a szczególnie załogę ;)

paul
@Kamil

zgadzam się z tobą, czasami zdarzają się drobne kłopoty, ale w jakiej pracy ich nie ma?

Allo

I cyk 600 osób do zwolnienia.. A tu trolle i hrowcy bzdet za bzdetem wypisują..

asol

bardzo dobry pracodawca, wypłaty na czas, fajny i zgrany zespół, bardzo miła atmosfera. Ogólnie nie mogę powiedzieć nic złego, serdecznie polecam

HAHAHA
@asol

oho widać, że HR się nudzi...

mari

Na start bardzo fajne, bo ładnie szkolą.

parol

prawda

Niwa
@mari

W jakim dziale pracujesz?

monika
@Niwa

ja pracuję w dziale IT, co Cię dokładnie interesuje?

michos

ile trwają szkolenia?

monika
@michos

z reguły ok. miesiąca ale wszystko zależy od Ciebie tak naprawdę

michos
@monika

a jak zarobki na początku?

Ola
@michos

Cóż, od początku nie oczekuj, że będziesz pływał się w pieniądzach, ale jeśli jeśli będziesz się starał, to oczywiście wynagrodzenie będzie wzrastać :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Getin Noble Bank S.A.?

Było parę razy za co dostałem premię :)

Czy Getin Noble Bank S.A. organizuje staże dla studentów?

Rafał

Pewnie. Sam zacząłem swoją przygodę w banku jako student. Weź zerknij na oficjalniej stronie marki oferty pracy dla studentów i absolwentów

Borys

potwierdzam, z tego co pamiętam to spotkałem ich na jakiś targach pracy skierowanych dla studentów, pogadałem, zaaplikowałem i od tego czasu pracuję tam

Tak, w naszym dziale pracuje trzech studentów

marta

polecam pracę w getinie, pozdrawiam

klaus
@marta

w jakim dziale pracujesz i jak długo? Jak klimat i warunki?

marta
@klaus

obecnie pracuję w dziale finansowym, klimat przyjazny, duży plus za to

Mariusz
@marta

Przyjazna atmosfera to duże udogodnienie, bo wtedy przychodzi się do pracy z przyjemnością. Co możesz napisać o wysokości wynagrodzenia w Twoim dziale. Możesz ubiegać się o premie lub świadczenia z tytułu pakietu socjalnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.