Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Blanka

Pracowałam w Getinie przez dwa lata i ogólnie mam dobre skojarzenia. Oczywiście, czasem różnie się zdarzało, ale pracują tam ogarnięci ludzie, więc szybko dawaliśmy radę :) Na początku pracy były też szkolenia, więc spoko podejście mają do żółtodziobych :)

peks

Praca fajna, za pryzwoite pieniądze. Polecam.

Przemekno
@peks

przyzwoite to ile to netto na reke ????

Jarosław
@peks

Mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia w firmie Getin Noble Bank? Czy dostawałeś premie lub inne bonusy do wynagrodzenia? Pracodawca jest otwarty na pracownika, oferuje kursy i szkolenia dokształcające? To bardzo ważny aspekt zatrudnienia, kiedy pracownik może inwestować w swój rozwój kariery.

B
@Przemekno

Dwt zm podstawa 1945 premia maksymalna 1300 netto

dobrze się pracuje

Rob
@.

zgadzam się, klimat jest super

Mark
@Rob

to że zapewniają szkolenia jest super!

kaja

Branża dośc specyficzna i zdecydowanie nie dla każdego. Mi się dobrze pracuje. Firma jest w porządku, są ok pensje i realne premie. Szkolenia ciekawe.

Richard
@kaja

Fajnie że mają tyle szkoleń, widać że banku zależy na umiejętnościach pracowników i ich kompetencji

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
ara

Atmosfera, kasa i skzolenia fajne. Ode mnie dobra ocena

Albert
@ara

Zgadzam się. W Getin dobrze się pracuje. Dostałem dużo praktycznej wiedzy.

Lola

Pracuję od dwóch mies, wszystko jest ok. Jak dla mnie dobre miejsce i miły zespół

kola
@Lola

Można wiedzieć w jakim zespole pracujesz?

aleks

spoko miejsce, zeby zaczac

peter
@aleks

właśnie o to miałem napisać. dobre miejsce na start.

Bardzo proszę o opinie

Mam konto w tym banku, i zastanawiam się czy wycofać pieniądze bo robi się gorąco. Proszę o opinie pracowników, jakie jest ryzyko bankructwa tej instytucji.

Bardzo proszę o opinie
@Bardzo proszę o opinie

Tylko dzisiaj akcje straciły 10%, więc sam pomyśl. Ja bym w takim banku nie trzymał pieniędzy.

marcin
@Bardzo proszę o opinie

Odpowiadanie samemu sobie stało się trudniejsze od kiedy gowork zapamiętuje nazwę użytkownika, co nie?XD A poważniej, nie ma co bić piany. Tego typu sytuacje do upadków tak dużych firm, a zwłaszcza banków, raczej nie doprowadzają.

Klient
@Bardzo proszę o opinie

Jeżeli powyżej 100 tys euro to tak jak nie to absolutnie nie ma potrzeby .. nie panikujcie takie banki nigdy nie bankrutują

kamil

Fajna atmosfera i szkolenia

Basia

Aplikuje na stanowisko doradcy w placówce w centrum Warszawy. Jakie są realne zarobki ? Jak wyglada szkolenie ?

Kamil

Czy orientuje się ktoś na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Doradca klienta w placówce własnej banku (nie franczyza)? Chodzi mi realne kwoty, na jaką podstawę można liczyć i ile średnio miesięcznie wynosi premia zakładając, że placówka wyrabia plany.

TW Ernest
@Kamil

i ile z tego trzeba odlozyc na zabezpieczenie ewentualnych pozwow od oszukanych klientow ?

Korposzczur
@Kamil

3200brutto +premia

Kamil
@Korposzczur

A średnio miesięcznie ile wynosi premia?

Edyta

@Korposzczur w jakiej wysokości na ogół jest premia? To % od wyrobionego planu taki sam dla każdego pracownika czy może funkcyjni dostają więcej? Jak wygląda przyuczenie do stanowiska i ewentualne przekazywanie wiedzy sprzedażowej nowym pracownikom?

Heros

Omijać szerokim łukiem...tyle oszukanych klientów, pikiety, teraz get back i nadal wszystko pod dywan....

fafa

Dobra praca, spoko kasa, fajne warunki.

newi

Dla mnie jest zupełnie w porządku. Płacą spoczko i zawsze na czas, do tego jest sporo szkoleń

@newi

Rzeczywiście płacenie na czas jest plusem.

Tommy

Cześć, czy jest na sali ktoś, kto pracuje w centrali w Katowicach na uniwersyteckiej? Jaka panuje atmosfera w biurze, ile w sumie jest zespołów i pracowników w biurze? Na ilu kondygnacjach swoją siedzibę ma GNB? Czy są jakieś benefity w postaci darmowej kawy, owoców, dopłat do obiadów? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

golo

Warunki na okej

zako

Dobry pracodawca, niezła kasa, szkolenia na plus

aneta

Pracuję w oddziale lokalnym GNB, średnia miejscowość, tu ludzie żyją wolniej i nie daje się odczuć zawirowań; w GNB spokojnie.

pamela

W GNB pracuję od -nastu lat; nie mam zamiaru odchodzić bo i gdzie; praca jak to w banku, trzeba być czujnym bo pieniądze mają się zgadzać, trudniej czasem z czynnikiem ludzkim, ale klient nasz pan...wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042