ETIX Grupa Elektryczna

Poznań

Opinie o ETIX Grupa Elektryczna

Nie polecam 2011-10-20 19:57:10
Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Wlaściciel firmy bujnie opowiada i tworzy wirtualna rzeczywistosc na rozmowie kwalifikacyjnej. W pracy okazuje sie ze firma ma problemy finansowe nie placi wyplat na czas. Opoznienia siegaja 2 miesiecy. Obiecuje premie i cuda z kosmosu natomiast nic takiego nie istnieje. Nie placi delegacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Praca jest po 12-15 gozin dziennie i nie placi nadgodzin. Zatrudnia ludzi na okreslona stawke a w papierach jest najnizsza krajowa. Kierownikiem jest jego wspolnik ktory jest cholerykiem i zawsze znajdzie sobie powod do krzyku. Zawsze upatruje sobie kogos na kim sie wyzywa. Raz krzyczy ze masz zakladac lampe po czym za godzine wyzywa ze nie masz jej montowac bo ci dal zla lampe (co jest jego wina). Nie polecam delegacji z nim bo to straszna meczarnia i ciernista droga. Praca w tej firmie to ciezki kawalek chleba za ktory sie dostaje grosze po kilku tygodniach od dziesiatego. Jak sie ktos upomni o swoje to sie go zwalnia i bez gadania. UWAGA ogromna rotacja ludzi. NIE Polecam.
Pracownik 2011-10-31 11:31:34
Jedno słowo pasuje do tej firmy - "lichwiarstwo".
zxc123 2011-12-07 01:05:56
Firma nie daj się.Wypłata wg umowy do 10. każdego miesiąca,a w rzeczywistości 18 albo 25.
bez zartow 2012-10-03 20:18:59
Ci ludzie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Przez wielkie Z.

Nie mają pojęcia o obowiązujących przepisach, obcinają wypłaty i okradają własnych pracowników. Są miesiące gdzie potrafią potrącić połowę wypłaty.

Odraza dla Tych dwóch panów.
anonim 2014-09-09 21:36:38
pracowałem u nich kilka lat
wypłaty praktycznie zawsze na czas
nie było żadnego obcinania wypłat
feggo 2016-04-21 20:50:15
Więcej niż 3 dni opóźnień z wypłatą nie było @herbut, więc nie jest to rzecz jakaś nagminnie występująca, co do pracy w roli elektryka to myślę, że warto jest spróbować, nie trzeba mieć dużego doświadczenia, rok wystarczy
anonim 2016-11-15 13:13:10
Znajomy pracuje u nich i nie narzeka
Opóźnień w wypłacie nie ma. O obcinaniu godzin też nic nie mówił.
Więc chyba OK.
Zostaw swoją opinię o ETIX Grupa Elektryczna - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETIX Grupa Elektryczna