Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Logistik fm

Pracowałeś w firmie Logistik fm i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
emil - 2010-04-11 12:26:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jutro moj pierwszy dzien w wolborzu... popracuje troche i napewno napisze jak tam jest. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
piątka - 2010-11-14 04:15:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej . pracuje tam od jakiegos czasu i nie jest zle... u mnie n adziale na innych troche jest przegiecie ..praca po kilkanascie godzin czasami..ale atmosfera ogolnie ok..zobaczymy jak bedzie pozniej... na pewno sie odezwe
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logistik fm

Twoj email:
Wiadomość: