Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Logistik fm

Pracowałeś w firmie Logistik fm i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
emil - 2010-04-11 12:26:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jutro moj pierwszy dzien w wolborzu... popracuje troche i napewno napisze jak tam jest. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
piątka - 2010-11-14 04:15:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej . pracuje tam od jakiegos czasu i nie jest zle... u mnie n adziale na innych troche jest przegiecie ..praca po kilkanascie godzin czasami..ale atmosfera ogolnie ok..zobaczymy jak bedzie pozniej... na pewno sie odezwe
zdjecie uzytkownika
jeleń - 2015-12-12 01:17:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poszukuję jakieś firmy transportowej na poziomie, gdzie nie trzeba będzie zmagać się z ciągłymi przekleństwami czy drażniącym szefem. Od kogoś słyszałem, że w Logistiku kiedyś tak było?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logistik fm

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: