Cyrek Internet Technolgies

Zgierz

Opinie o Cyrek Internet Technolgies

monika90 2015-04-17 13:15:10
Ciekawe projekty, świetna atmosfera, możliwość ciągłego rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach = maksymalna ocena ode mnie:)
Ela 2015-04-20 13:36:17
Wspaniały zespół i super atmosfera sprawiają, że czuję się tu czasem lepiej niż w domu :) Wspierają w ciągłym rozwoju i pomagają z każdym problemem. Polecam :)
Sebastian 2015-04-20 15:57:56
Bardzo dużo się dzieje, z każdym miesiącem ciekawe projekty i nowe doświadczenia :)
maja 2015-04-26 13:51:55
oby było więcej firm z taką atmosferą jaka jest w Cyrek IT
Paulina 2015-04-27 10:17:37
Firma która umożliwia rozwój i samorealizacje. Wśród pracowników przyjacielska atmosfera, pełna wsparcia i zaangażowania ;). Czego chcieć więcej? :)
monika 2015-09-16 12:00:40
Wyślij do nas CV - kontakt@cyrek.it. Aktualnie szukamy osoby do SEO, najlepiej z zacięciem informatycznym :) Rodzaj umowy jest do dogadania - zasady są jasne, ale nie ma korporacyjnych, twardych reguł. Atmosfera jest bardzo dobra, nic przez pół roku w tym temacie się nie zmieniło :) a wymagania zależą od stanowiska.
Ada 2016-01-25 15:11:33
Cyrek.it to firma, w której człowiek ciągle się rozwija. Cały czas pojawiają się nowe projekty do zrealizowania - nie ma czasu się nudzić ;) Przyjacielska atmosfera, możliwość pogłębiania swojej wiedzy na szkoleniach i podejmowanie co raz to nowych wyzwań sprawia, że firma ta jest jak najbardziej do polecenia ;)
Irmina 2016-01-25 15:33:43
Bardzo rozwojowy czas. Firma pomaga w samorealizacji, wspiera i kibicuje na każdym etapie pracy. Przyjemna atmosfera. Praca dla każdego, kto stawia na ulepszanie swoich umiejętności i intelektu. Dodatkowo stały dostęp do pysznej kawy. Zdarza się "Tłusty Czwartek" we wtorek albo środę ;) Układ idealny.
Więcej prawdy 2016-03-19 05:42:13
Samochwały pisane przez właściciela, albo zmuszeni do pisania tych bzdur pracujący jeszcze pracownicy. Kto pracował, ten wie. Firma jedzie na umowach śmieciowych z pracownikami, bo ileż można pracować na umowach o dzieło, czy zlecenia. Nie mają ludzie pewności co do dnia jutrzejszego. To zwykłe oszustwo przepisów prawa pracy. Myślę, że najbliższa kontrola Inspektoratu Pracy pogoni tą firmę z rynku.
Monika 2016-04-18 15:31:52
Więcej prawdy - masz naprawdę przewrotny nick jak na kogoś, kto w jednej wypowiedzi potrafi zawrzeć aż 3 kłamstwa i jedno oszczerstwo.
jureczki 2016-05-21 20:08:48
najlepiej ja kamsz od razu wyksztalcenie informatycznie oraz doswiadczneie w jakijs firmie, ale nie wiem czy moj znajomy nie dostal sie w ten sposob ze byl na osotnim roku studiow informatycznych i mial juz praktyki na uczelni w firmacz ale to jego hobby i go zatrudnili
Zostaw swoją opinię o Cyrek Internet Technolgies - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyrek Internet Technolgies