Obis

Wrocław

Opinie o Obis

Były pracownik firmy 2010-01-27 14:50:44
Jest to firma, w której nadgodziny za free to podstawa. W tej firmie "światło nie gaśnie". Widziałem przypadki zwolnień za odmówienie przyjścia do pracy w sobotę lub niedzielę. Dziwny jest fakt, że szefowie nie boją się takiej przyczyny wpisać w wypowiedzeniu. No ale co to dla nich złamać prawo raz więcej czy raz mniej. Za nadgodziny, oczywiście nic nie dostaniemy. Przyjmując się do pracy nie zostajemy informowani, iż część wypłaty dostaniemy "pod stołem". Początkowo w ogóle nie dostajemy umowy a gdy ją dostaniemy okazuje się, że kwota BRUTTO jest zminimalizowana a część wypłaty dostaniemy "pod stołem". Także jesteśmy oszukani już na wstępie, a później będziemy oszukiwani coraz częściej. Przy rozliczeniu końcowym nie zawsze pamiętają ile zarabialiśmy (przecież na papierze jest wpisane nasze wynagrodzenie). Jeśli ktoś planuje rozpocząć współpracę z tą firmą, radzę popytać ludzi, którzy tam pracowali.
były pracownik 2010-03-01 17:35:44
Pracowałem w tej tzw.firmie dwa miesiące na umowe zlecenie (okres próbny),potym okresie,dałem sobie spokuj.Oszuści którzy szantarzują zwolnienim za niegodzenie się na nadgodziny.Starzy pracownicy się na to godzą,możliwe że niemają innego wyjścia.Zgadzam się z powyższą opinią.Odradzam tą firme zainteresowanym.Tą firmą powinien się zainteresować fiskus,i sąd pracy.
pracownik byly 2010-09-05 16:55:45
swieta prawda , nigdy w zyciu ..... obis
anonim 2011-01-25 20:59:12
To co pisz o obis to prawda. pensja brutto a część pod stołem. tylko trzeba patrzeć, żeby wpisali na umowie tyle ile się uzgadnia bo to zawsze zmieniają na swoja korzyść. nie płaci za nadgodziny. w ogóle to normalne ze ktoś pracuje za nadgodziny i nie widza w tym nic złego żeby nie zapłacić. uważać na prawa rękę ŚLĄZAKA-JASZTAL. osoba wredna, nie ufać, podstępna,działająca na niekorzyść innych ludzi. a sam (usunięte przez administratora) mówi jak to dba o pracownika itd.(usunięte przez administratora). NIE WIERZYĆ.
Dyskretny 2011-04-19 08:40:51
Fakt jest faktem i nie da się ukryć , marne stawki i wyzysk to powinno być logiem tej firmy banda złodziei niewolnictwo w 21 wieku ale nie do ruszenia za długie ręce mają właściciele pewnie aż do ministerstwa wystarczy zobaczyć gdzie na jakich obiektach zlecali roboty oczywiście wszystko przez firmy podwykonawcze swoich pracowników mają od roku.
były nielegalny pracownik 2013-01-01 14:12:16
Pracowałem w tej firmie kilka lat temu jako pomocnik elektryka. (usunięte przez administratora) Jak zdarzały się kontrole na budowie to wszyscy nielegalnie zatrudnieni musieli sobie zrobić wolne. Pan (usunięte przez administratora) to typowy prywaciarz wyzyskiwacz. Potrafił zaczaić się na budowie, żeby podglądać czy pracownicy odpowiednio zapieprzają za śmieszne stawki. Takie coś jak BHP nie istniało w tej firmie.
pracownik 2013-12-28 22:54:44
Niestety wszystko prawda. (usunięte przez administratora) Premii brak. Umowa minimalna. W tym roku nawet bonów świątecznych nie dali (usunięte przez administratora). Chyba leci ku dnu to przedsiębiorstwo, trzeba szukać nowej roboty. Budowa się kończy niedługo. Za niezgłoszenie wypadków w pracy Prezio J.C. daje 100% urlopu (w nagrodę).
Jacek 2015-01-13 17:38:50
Pracowałem w OBISIE prawie 2 lata i tyle mnie oszukiwali,ale nie miałem wyjścia.Ci co tam pracują to sami desperaci,jak dostali 300 zł.premii to tak się cieszyli jakby co najmniej 2 tysiące dostali.Nie polecam tej firmy chyba że jest się ciamajdą i nic nie możesz znaleźć.Nigdy w życiu OBIS!!!
o. 2015-02-18 20:45:31
Siergiej dane firmy Obis na stronie są mocno nie aktualne .
aleksandra 2015-03-26 12:14:29
a konkretnie ile osób jest zaatrudnionych możnaby tu zapisać i ewentualnie jak wygląda obecnie z ilością wolnych miejsc do wzięcia , albo chociaż tych które będą może się wkrótce zwalniać do wzięcia, bo tak naprawdę to obecnie się wysyła w ciemno cv i nawet nie za bardzo wiadomo co napisać w liście motywacyjnym
Olek 2015-04-07 19:50:44
Firma w tragicznej sytuacji finansowej i kadrowej.
Nie płacą pracownikom, hurtownią ani podwykonawcą.
Pracownicy uciekają jak tylko pojawi się okazja.
W hurtowniach zadłużeni na setki tysięcy złotych.
Z Podwykonawcy sytuacja wygląda podobnie jak z hurtowniami.
Nawet ich stali zleceniodawcy się od nich odsuwają.
Proponuje trzymać się od nich jak najdalej.
Tam, żyje się tylko dobrze Prezesowi który wozi tyłek nowym Lexusem po Wrocławiu i kupuje sobie nowe nieruchomości.
Olek 2015-09-07 21:39:30
Luz, tu chodzi o firmę Obis Cichocki Ślązak
@. 2016-05-03 02:49:40
Od kolegi "Luz" począwszy i skończywszy na "ofon" mam pytanie:
Co wy tu robicie za zamieszanie nie dotyczące firmy Obis Cichocki ŚLĄZAK Sp.j. !?
@$ 2016-05-06 06:18:13
Obis Cichocki Ślazak to firma w bardzo słabej kondycji finansowej. Nie polecam współpracy z nimi. Sami kierownicy mówią o zadłuzeniach w hurtowniach, stąd problemy z zaopatrzeniem w materiały. Ocena moja to = ndst. (Na szynach)
Młody 2016-05-10 20:07:39
Świetna oferta na Doradcę Klienta w Krakowie, mam już spore doświadczenie i myślę, że warto wysłać do nich CV.
Zostaw swoją opinię o Obis - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obis