Opinie o Obis w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Obis . Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Obis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obis w Wrocław

Karolina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

witam, Czy firma obis przyjmuje studentów na praktyki ?

TeWu Nowy wpis

Dzięki za opinie. Właśnie szukają instalatora we Wrocławiu ale po tych wszystkich opiniach rezygnuję. O ile sytuacja finansowa firmy mogła się sporo zmienić od czasu opinii z 2016 roku o tyle podejście właścicieli raczej się nie zmienia ..... a szkoda.

Dzień dobry wszystkim. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Podejrzewam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Obis? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Dagmara Nowy wpis

Witaj Macieju. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Bombardier z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od męża bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Życzę powodzenia! Dagmara.

Robert Nowy wpis
@Dagmara

Witam Pani Dagmaro. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Bombardier, o której Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Weronika

No a jak u nich te wyjazdy na delegacje wyglądają? Zapewniają jakieś fajne noclegi, płacą za wyżywienie? Na ile się jedzie na taką delegacje?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Obis ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Stolarz w firmie transportowej
M&M Movers Sp. z o.o.
Dawid

Jak obis radzi sobie z pandemia ?

mgr inz. Witek

Inżynier/Kierownik w Obis-ie nie ma szans na podwyżkę. Stawka którą wynegocjuje się na początku będzie już do końca. Praca 10-12 h/dobę + 2-3 soboty w miesiącu. Za soboty i nadgodziny nie płacą. Często przymusowe wyjazdy w delegacje. Atmosfera w firmie zależy od budowy ale raczej słaba, brak pracy zespołowej.Dużo stresu i presja czasu.

niechciani w obis
@mgr inz. Witek

Vitek pamiętaj nic nie ginie w internecie! pozdrawiam Marek

Hanna

@Były podwykonawca, co chciałeś przekazać swoim komentarzem odnośnie firmy Obis? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo swój komentarz, aby można było zrozumieć, to co chciałeś napisać, ponieważ na chwilę obecną trudno zrozumieć sens tego wpisu.

Były podwykonawca

Uwaga (usunięte przez administratora) !!!

Zuzia

Gdyby było źle to forum by to pokazało. Tu od miesięcy nikt nie pisze, dlaczego?

Hanna

@prawda, dyskusja powinna dotyczyć ogólnych warunków pracy, które oferuje Obis oraz służyć aktywnej wymianie informacji między pracownikami oraz między nimi i pracodawcą. Prywatne przygody pracowników, nie powinny być tutaj poruszane bo nie wpisują się w to co napisałam powyżej.

prawda

jest tam (usunięte przez administratora) zarowno w obisie 2 jak i jedynce tylko delegacje,chlopy zdradzaja zony,co chwile bankieciki a szef zatrudnia pod wyglad zamiast pod intelekt

Hanna

Na domenie firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy! http://obis.com.pl/?praca Które z tych stanowisk Was interesuje?

Aro

Kierownik robót w Obisie pracuje od 7:00 do godz. 20:00. Zatrudniają mało inżynierów a z tych co maja chcą wycisnąć wszystko co się da.Z urlopem zawsze problem. Część wynagrodzenia przekazywana jest na konto a część " pod stołem" . Gdy coś zginie na budowie to ta część wypłaty którą Kierownik robót dostaje "pod stołem" zostaje mu potrącona na rzecz materiału/przedmiotu który zaginął na budowie. Ogólnie firma dla desperatów, kadra często się zmienia.

uu

Szkoda czasu na rozmowy kwalifikacyjne do tej firmy.

Rozczarowany

Na rozmowie Inżynierom obiecują złote góry ale po miesiącu prawda wychodzi na jaw!!! Ta firma swoją działalność opiera na okłamywaniu ludzi!! Szkoda czasu.

Były Niewolnik

Obis Cichocki Ślązak ma ogromne długi przez co oszczędzają na pracownikach. Nie ma pieniędzy na odzież ochronna, nie ma na podstawowe narzędzia. Prezesi Inżynierów traktują jak niewolników na których wyładowują swoje niepowodzenia!!!

Były Pracownik

UNIKAĆ!!!! Atmosfera w biurze fatalna, inżynierowie i kierownicy zmieniają się jak rękawiczki- nikt z Wrocławia tam nie chce pracować. Prezesi Obis Cichocki Ślązak to jedni z większych kombinatorów we Wrocławiu.

Młody

Świetna oferta na doradcę klienta w Krakowie, mam już spore doświadczenie i myślę, że warto wysłać do nich CV.

@$

Obis Cichocki Ślazak to firma w bardzo słabej kondycji finansowej. Nie polecam współpracy z nimi. Sami kierownicy mówią o zadłuzeniach w hurtowniach, stąd problemy z zaopatrzeniem w materiały. Ocena moja to = ndst. (Na szynach)

@.

Od kolegi "Luz" począwszy i skończywszy na "ofon" mam pytanie: Co wy tu robicie za zamieszanie nie dotyczące firmy Obis Cichocki ŚLĄZAK Sp.j. !?

Zostaw merytoryczną opinię o Obis - Wrocław

• Jak się pracuje w Obis ?

Zobacz opinie na temat firmy Obis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042