Direct Computers

Chełm

Opinie o Direct Computers

sergiej 2015-05-04 11:11:50
W odpowiedzi na ten złośliwy komentarz chciałem trochę sprostować. Diagnozy z laptopami w naszym serwisie są wykonywane na bieżąco, koszt nowego dysku 500 gb nie jest większy niż 218 zł koszt instalacji systemu 60 zł a teraz uwaga prowadzimy ewidencją wszystkich urządzeń które do nas były przynoszone. w ostatnich 3 miesiącach nie było takiej sytuacji... Koszt odzyskania danych w naszym serwisie również nie przekracza 100zł niezależnie od czasu pracy nad dyskiem. Uważam ten komentarz za nieprawdziwy.
Mariusz 2015-07-11 22:44:51
nie polecam ukraińca i jego ekipy "pseudo serwisantóf"- przydało by sie im zmienić nazwę na pogotowie bezmózgowe - spieprzyli mi system 8.1 i usuneli możliwość przywrócenia do ustawień fabrycznych (nie wiem po jaka cholere wyjmowali wogóle dysk twardy rozkręcając cały spód laptopa który był jeszcze na gwarancji - ZERO WIEDZY, ZERO PODEJŚCIA I ZERO UMIEJĘTNOŚCI, NIE WYDAJĄ TEŻ PARAGONÓW NA WYKONANE USŁUGI I NIE DAJĄ GWARANCJI NA NAPRAWY, UNIKAĆ JAK OGNIA - PO PROSTU OSZUŚCI I WYŁUDZACZE !!!
Roster 2016-05-03 15:04:25
Jeśli macie trochę czasu żeby się zastanowić nad tym czego potrzebujecie do prawdziwego rozwoju osobistego, to ja Wam podpowiem - pracy tutaj, generalnie bardzo warto się postarać o pracę, bo naprawdę rozwija i zmienia życie, ja szczególnie polecam młodym
Zostaw swoją opinię o Direct Computers - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direct Computers