Śląskie Centrum Kominkowe

Katowice

Opinie o Śląskie Centrum Kominkowe

klient 2014-01-29 17:24:27
najdroższa firma kominkowa na śląsku
katowiczak 2014-02-16 21:02:19
drogo drogo drogo i jeszcze raz drogo i drogo i drogo najdrożej na śląsku omijać tych goroli, dają upust a potem wymyslają że trzeba jeszcze za to policzyć i za tamto i jeszcze tamto i po upuście PAZERNA FIRMA
rider 2014-05-13 19:38:44
Piękna śpiewka na rozmowie w sprawie pracy, ale później wychodzi jakie z nich (usunięte przez administratora). Mówią jedno, a robią drugie, w sytuacjach konfliktowych wszystkiego się wypierają. O pieniądze(i o wszystko) trzeba się upominać. (usunięte przez administratora)
niezadowolony 2014-08-27 11:16:53
spartolona nieprofesjonalna firma
franc 2014-10-24 10:42:53
nie polecam drożyzna
micha 2015-03-14 00:12:03
TERAZ W NAZWIE ŚLĄSKIE CENTRUM KOMINKOWE MA KAŻDY KTO PROWADZI NIELOJALNĄ POLITYKĘ, LOJALNEJ KONKURENCJI .... MOŻNA OBSMAROWAĆ NA FORACH WSZYSTKICH W ZAMIAN ZA SWÓJ ZYSK... ZŁOSZCZĘ SIĘ NO BO KAŻDY MOŻE NAPISAĆ CO ZECHCE I JEST OK. TO PORZĄDNA FIRMA ROBIŁAM U NICH KOMINKI ( IDALNIE ZROBIONE)POLECAŁAM ZNAJOMYM I MÓWILI ŻE NIC TAK DOBRZE NIE MIELI ZROBIONE JAK KOMINEK. POLECAM Z DOBREGO SERCA. A O CENĘ MOŻNA SIĘ DOGADAĆ
sipp 2016-04-19 09:33:29
widziałem, ze rok temu tylko poszukiwali ludzi jako pracowników budowlanych.
Zostaw swoją opinię o Śląskie Centrum Kominkowe - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląskie Centrum Kominkowe