Teatr Nikoli

Kraków

Opinie o Teatr Nikoli

Lora 2011-07-28 11:12:12
Witam, Z praca w tym teatrze jest tak, zwykle potzrebuja kogos do organizacji występów. szef i aktorzy sa ok-ale nie do końca. po pewnym czasie przeszkadza praca w samotni i zachowanie artystó rowniez. Jest dziwna atmosfera, nie potrafię do końca tego wytłumaczyć. I jeszcze jedna sporawa-niestety nie ma zadnego ubezpieczenia a w obietnice o nim nie naezy wierzyć.
anonim 2011-08-05 15:36:56
To sa niepoważni ludzie. Szef sprawia wrażenie niewinnego ale o kasę ciężko się doprosić. Jak na staż ok ale przyszłość żadna.
anonim 2011-08-16 19:37:20
Witam, ja wiem o pracy w tym teatrze tylko tyle, że jeżeli nie masz widoków na przyszłość, nie chcesz zarobić, nie chcesz ubezpieczenia ani umowy no mi kasy, ktorą mogą być Ci winni to dajesz(usunięte przez administratora)
oijuygt 2015-10-08 20:55:29
ojej a cóż to się stało ze tutaj taka cisza na tym form na temat Teatru Nikoli, nikt od dłuższego czasu nic nie pisze, a przecież wiadomo że teatr działa w przeciwnym wypadku nie prowadziliby jakiś rok temu rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw marketingu w Krakowie, więc nie wiem czemu tak jest
Zostaw swoją opinię o Teatr Nikoli - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teatr Nikoli