logo WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.

WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.

Mysłowice

Opinie o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.

sumienna 2010-03-02 19:41
proszę o opinię gdyż jestem zaproszona na rozmowę i nie wiem czy warto
somebody 2011-02-14 20:58
a na jakie stanowisko?
Teresa 2011-06-21 23:55
Fajna firma chociaż mało ją widać, mało widać jej produkty na rynku w Polsce. Bardzo fajni ludzie, bardzo fajny Zarząd. Firma w jakiej chciałoby się pracować na zawsze na etat. Bardzo fajni prezesi. Ci co tam pracują na etat mają fajnie. Polecam.
ii 2012-02-07 21:02
zgadzam sie z przedmowca.porzadna firma wlasciciele bardzo normalni i fajnych ludzi mozna poznac, bardzo polecam!
op 2013-10-06 13:26
Ile zarabia tam magazynier?
Thor 2013-11-19 20:10
Zarobki nie drgnęły od 2010, poza tym jako przedstawiciel masz ciągle plany zawyżane do granic niemożliwych do spełnienia, jedyny co je wyrabiają to przedstawiciele z długim stażem, brak pomocy od przełożonych(usunięte przez administratora)
Gość 2014-01-16 15:38
A to ciekawe co pisze Thor bo ja pracuję od ok roku i wykonuje plany miesięczne bez problemu. Nie ma presji, ani mobbingu chyba najlepsza firma w której do tej pory pracowałem. Plany zawyżane !! a co mają być zaniżane :) To jest firma handlowa a nie kącik zabaw. Kasa na czas, szefostwo super, produkty fajne.........czego chcieć więcej.
Zenia 2014-02-04 17:43
Przede wszystkim cenię firmę za atmosferę pracy. Ciekawymi tematami też można się zająć, jeśli ktoś lubi. Mnie od kilku lat dobrze się pracuje. Kasa potwierdzam na czas.
olgierd 2014-05-24 20:57
Miejmy nadzieję, że jednak zarząd spojrzy na głosy najniższych szczebli, bo przeciez ci pracownicy tez chca dla wats jak najlepiej.
global 2014-07-09 21:24
Jeżeli ktos uznaje że kasa na czas to zaleta to OK niech bedzie.. Produkty marne,nie spelniajace polskich snandartow, kiepskiej jakości, w supermarkecie ich nie zobaczycie, jedynie w kiosku ruch w biedniejszych dzielnicach. Wstyd to sprzedawać. Firma sie nie rozwija, fatalne zarzadzanie. Wsrod handlowcow ciagła rotacja. Załoga- to głownie emeryci na zlecenie, którzy bija sie o każdą nadgodzinę. Atmosfera jest dobra, stawki strasznie marne.
mimi 2014-07-10 22:21
...po prostu na każdego człowieka jest sposób i można tam popracować ..
no name 2014-07-10 22:47
global najlepszym moim przyjacielem jest!!!!!!!!!!!!!
mimi 2014-07-10 22:48
pracuje tam jedna osoba bez której "żyłoby" się lepiej ale myślę,że to kwestia czasu
no name 2014-07-10 22:55
pracownikom żyłoby się lepiej!!!!!!!!!!!
nina 2014-07-10 22:58
ponoć Dyr jest fatalny że lubi bajki opowiadać co nie ma związku z praca a w dodatku lubi się wywyższać
no name 2014-07-10 23:01
Było kiedyś pięknie i ładnie, spokojnie i bezboleśnie....plany robiły sie same, chciało się wszystko...pamietajcie wszyscy kandydaci...dzisiaj jestes nikim jezeli nie spełniasz "warunków" (domyśl się sam jakich).
edwardo 2014-07-11 19:59
Jest taki jeden "mąż" stanu. Sloma z butow wychodzi... .Ale podskoczyc mu nie mozna bo to maz. PRACOWNICY juz dawno mieli ochote zrobic skladke ze swoich marnych wyplat aby "maz" nie musial sie w watsie pojawiac. Nie Polecam.
miriam 2014-07-14 18:20
edwardo może czas najwyższy!
miriam 2014-07-14 22:15
filip -kosmetyki
bodal 2015-01-15 08:27
Na dobrą sprawę współpracują z takimi firmami, które jakoś na rynku specjalnie się nie liczą http://www.wats.pl/?q=kontakt.html Jednak z tego co widać utrzymują bardzo wysoką jakość zarówno prowadzenia strony jak i całej informacji. Zastanawiające jest tylko to, czy tego samego można się spodziewać przy zatrudnieniu - coś szczególnie atrakcyjnego oferują podczas rozmowy rekrutacyjnej?
mirosław 2015-03-19 16:15
@bodal, mam ten sam problem co Ty. Ogólnie postrzegam firmę jako dobrą i faktycznie wydaje mi się, że jednak można tutaj zarobić konkretne pieniądze, ale nie wiem jakie warunki panują w firmie, wiecie z tych nieoficjalnych rzeczy jak np. wychodzenie na papierosa, ile razy można, czy przerwy sa kiedy się chce czy nie?
danon 2015-06-09 12:44
czy są przyjęcia na produkcję????pozdrawiam
jasne 2016-02-19 13:34
zmyk, haha... a co to jest mobilny czas pracy?
melan 2016-05-12 10:44
ta 2000 na reke
melan 2016-05-12 10:44
ta 2000 na reke
A. 2016-07-07 20:27
Wszyscy, wszystko mylą :) Jest Wats Sp zoo i Wats sp. jawna Ten sam prezes ale struktury inne, praca inna, stanowiska inne, obowiązki inne, ludzie inni, produkty i branże również inne, tak jak rynki zbytu. Piszecie pierdoły i mylicie najważniejsze rzeczy :):) Część komentarzy dotyczy jednej spółki potem nagle ktoś dopisuje kolejny komentarz który tyczy się drugiej spółki i tak bez przerwy. Raz o handlowcach a raz o produkcji. Istne jaja :) a wiem co pisze bo pracuję w jeden ze spółek i to już od ponad 6 lat i nie narzekam a jeśli dla kogoś pensja 2 tyś jest za małą ( choć ja mam więcej )to niech szuka pracy za 5 tysiaków i już. Kuźwa, z drugiej strony jeśli na początek 2 tyś na rękę to mało, to proponuję pracę na stacji paliw BP za 1500 zł na zmiany :):):):):) Światki piątki i niedziele.
Pozdrawiam wszystkich ;)
Mari 2016-07-17 09:28
Masz rację firma w której pracują głównie emeryci i małolaty nierobisie ...
Mari 2016-07-17 09:33
Masz rację firma w której pracują głównie emeryci i małolaty którzy są faworyzowani przez kierownictwo...a lenie totalne!!!!!
Kari 2016-08-08 18:49
Przestrzegam wszystkich przed takimi firmami jak Wats totalna porażka chamstwo i lekceważenie pracownika !!!! W innym zakładzie tacy brygadziści nie mieli by szans bytu...ale to wina ludzi ,że na takie traktowanie pozwalają!!!!
malas 2016-10-10 19:11
do kiedy wypłacane są pieniądze w tej firmie ? bo słyszałem że 20-go ?

z góry dzięki za odp.
Z£a 2016-10-13 00:23
A dlaczego tak uważasz? Ktoś cię tam obraził? Czy poprostu byłaś tak nieogarnieta ?i ktoś zwrócił ci uwagę? W takiej pracy jak ta się pracuję, myśli i pomaga a nie opiera czy patrzy w tel...
Ni 2016-10-13 00:27
Umowa Zlecenie do 1go , umowa o prace do 10go
Inka 2016-10-15 12:12
Zawsze jest na czas. Pod tym względem szanują ludzi.
Mniszek 2016-10-17 20:54
Dajcie spokój, przecież firma jest zdecydowanie w porządku, uwazam, że jesli chodzi o wats to warto jej zaufać, przemiana jak przemiana, nie ma co narzekać bo dopiero się dokonała, w tym momencie jest dopiero początek tego co się dzieje, mam wrażenie że będzie tylko lepiej
Wacek 2016-11-14 09:24
A kto tam zarabia 2 tysie na rękę? Chyba czas zmienić stanowisko :D
~mirami~ 2016-12-05 09:26
Hejka,a jak tam na produkcji ludzi traktują?
Brygadzista czy kierownik spoko???
Lol 2016-12-14 10:54
Kasa wpływa regularnie na konto 5 każdego miesiąca.
Lena 2016-12-14 11:01
Dla mnie ok. Pracuję od wielu lat. Średnia wieku 30-40 lat .Ekipa stała, zgrana i pomocna. Dużo się dzieje czasami jest rzeczywiście nerwowo. Ale można się dogadać
Robee2010 2017-03-20 10:23
Witam.

Ile może zarobić do ręki głowny technolog / Chemik? Jest taka oferta pracy i się zastanawiam czy warto? Aktualnie moje aspiracje finansowe to min. 4 kółka na rękę
Kron 2017-05-20 07:13
Mam pytanie czy pewna rodzina dlugo będzie tam jeszcze pracowac ?
Kron 2017-05-20 07:27
Jest taka spraw pracuje tam pewna rodzina brat ,brat brata siostra brata ,maz siostry.brat meza siostry a i od czasu do czasu jest jeszcze jeden brat ,i jest jeszcze dziewczyna tego Brata jesli chodzi o Brata to dla pracownikow chamski do granic sam nic nie robie tylko bajere kreci z każdą nowa panienka ktora przychodzi do roboty,siostra wielka pani kj to na pewnej dziewczynie ktora tez pracuje na tym stanowisku takie waly robi aby na nia wszystkie buble poszly sam bylem swiatkiem .No i cala reszta co wyzej sra niz du...ma reasumujac czasami zastanawiam sie kto tam jest wlascicielem bo jako wlasciciele zachowuja sie tam wlasnie ta rodzina Jest tez jeden pozytyw w tej pracy brygadzistka jest spoko.
Cwierk 2017-05-20 07:35
Tak masz racje kron jest dokladnie tak jak piszesz żenada .Ta rodzina nie powinna tam pracowac wszystko psuja trzęsą całą tą budom .Jest jednak jeden sposob na nich PIP oni się tym zajma
Zostaw swoją opinię o WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J. - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WATS Piasecki i Wspólnicy Sp.J.