Opinie o Fabryka Zapałek Czechowice S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Zapałek Czechowice S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Zapałek Czechowice S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Zapałek Czechowice S.A. w Czechowice-Dziedzice

bodzio Nowy wpis

mało wiecie jaka pandemia likwidacja była pewna od 10 lat ustawa o gruntach,poczytajcie a zrozumiecie związki denne zarząd niegospodarny doprowadzał umyślnie do upadku jestem ,pracownik ,32l dużo wiem telewizja większości wycioła. była prezes fabryki hańba dla niej doprowadziła do upadku a teraz jest likwidatorem

Janusz Nowy wpis

No szkoda że znów pada jak by nie było klasyk w produkcji zapałek.Szkoda że nie znalazł sie jakiś polski sponsor do modernizacji by obniżyć koszty produkcji.Kupie sobie na pamiątkę całą paczke 10 szt.Teraz znów Chińczycy zaleja Europe zapałkami wątpliwej jakości i w dodatku dotowanymi poniżej kosztów produkcji i nie spełniających norm ekologicznych.

Maja Nowy wpis
@Janusz

Firma naprawdę upada czy to tylko takie spekulacje? Daj proszę znać jeśli masz sprawdzone wiadomości. Może ktoś jeszcze coś wie na ten temat i ewentualnie zdementuje informację?

Lolek

Coście (usunięte przez administratora) uczynili z tym zakładem doprowadziliście do ruiny rada nadzorcza pożal się Boże a wy co tak wierzyliście w szwagrów i r. Gdzie teraz jesteście niekozaczycie już? Nie wypisujecie historyjek jak tam wspaniałe jest,

Sasak
@Lolek

Likwidatorem osoba która jak tylko weszła do zarządu już nim byla... Wielka porazka

Aleksandra

Lola Nowy wpis
@Lolek

Informacje są błędne PCC podaje że wykona wszystkie zobowiązania kontrahentów a jest to nie prawda bo odmawiają wykonanie zamowień które są z przed ogłoszeniem likwidacji

Xtr

Zakład źle zarządzany. Ludzi zwalniają atmosfera poprostu masakra. Wyzysk rygor i zarobki poniżej normy

AF
@Xtr

Podobno zakład i tak ma ogłosić upadłość w przyszłym tygodniu, więc 200 osób na bezrobociu w Czechowicach przybędzie.

Wiem
@AF

Zakład zostanie wystawiony w pierwszej kolejności na sprzedaż a nie do likwidacji. To ostateczne wyjście

Monter
@Wiem

Już widzę jak ustawiaja się kolejki do kupna Fabryki ????????????

Falco
@AF

Piszcie do Orlenu może Was przejmie. Zapalki kiedyś były produkcją strategiczną. Myślę że likwidację rozpoczęto z chwilą wyprowadzenia księgowości poza zakład. Powstanie PCC.

Aleksandra
@Xtr

Dzień dobry, piszę reportaż o zamykanej fabryce zapałek w Czechowicach-Dziedzicach. Szukam kontaktu do pracowników.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Zapałek Czechowice S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Maja

Dawno nie odzywaliście się tutaj na forum! Co jest powodem tej ciszy, czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z warunków pracy w firmie Fabryka Zapałek Czechowice? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami z tym pracodawcą, tymi dobrymi równie! Warto wskazywać dobre obyczaje w firmie, to będzie bardzo pomocne dla innych.

Józek Wózek
@Maja

Praca super. Wynagrodzenie też super. Jestem dumny że mogę pracować w tej firmie. Czuję się jakbym Pana Boga za nogi złapał. Polecam

@Józek Wózek

Piszesz na poważnie, czy ironizujesz? Jakie oferują w Fabryce Zapałek konkretnie wynagrodzenie? Możesz podać konkretną stawkę na rękę? Tylko tak na serio...

@Józek Wózek

Nadal jesteś dumny jak cie wystawili

Jonasz

Nie zawsze wszystko idzie tak jak byśmy tego oczekiwali. Po gorszych chwilach przychodzi poprawa więc nie narzekajcie i trzeba być dobrej myśli.

Judasz
@Jonasz

Zarząd do wymiany, ino koszty przez nich rzadnego pomysłu darmozjady

kolejarz

Szukam chętnego pracownika Czechowic do wspierania moich zbiorów filumenistycznych , oczywiście za opłata. Pozdrawiam,

Hugon

Powiedzcie jak nastroje w czasie niepokoju w związku z koronawirusem?

Paweł Mętel

Co Wy teraz wyprawiacie z tymi zapałkami . Żeby odpalić zapałkę muszę ją kilka krotnie pocierać albo użyć z powodu zniszczenia tzn braku siarki kolejne kilka sztuk. Masakra jakie teraz dziadostwo robicie .Przestanę kupować jak tego nie zmienicie

Szczery
@Paweł Mętel

Skoro pracują tam recydywisci tudzież alkoholicy na wiecznym kacu,tymczasowo Ukraińcy, którzy po niewielkim przeszkoleniu są zwalniani ....czego innego można by się spodziewać po produkcie końcowym? Reszta operatorów z dużym doświadczeniem nie zastąpi wszystkich wakatow i nie ma 10 rąk. Stąd opinia "firmy" w cudzysłowiu.

@Paweł Mętel

To nie kupuj to niczym nie odpalisz, z biedronki polecam, najlepsze, te grube, również z tej firmy

Bolo

Taka dobra praca, że od dawna nikt nie zamieścił opinii?

Maja

Co powiecie o obecnej sytuacji w firmie? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Można liczyć na premie i bonusy, dodatki świąteczne? Jak wygląda kwestia nadgodzin? Czy pracodawca oferuje jakieś kursy i szkolenia? Jakie macie zdanie na temat atmosfery? Zachęcam do dzielenia się przemyśleniami, Wasze merytoryczne wpisy mogą pomóc użytkownikom poszukującym pracy.

Lolek

Zarobki niskie praca 8 h zaloga dobra tylko większość panow nie moze ciężko pracować wkoncu wynagrodzenie dostajemy za jedna prace a nie za dwie pozatym jedna zmiana juz tylko idzie zaklad biedny i upada z roku na rok tak dobrze zarzadzany jest od kilku lat ze tylko czekać na katastrofe a nadodatek zaatakowany przez pasozyty jak rady nadzorcze i inne tego typu stworki co kase dostają zato ze są a pożytku z nich żadnego nima

zorro

Witam jak wygląda tu praca na czym polega i jaka stawka

Witold

Szkoda, że nikt nie pisze jak si,e pracuje. Szukam pracy i miałem nadzieję na info bezpośrednio od pracowników.

Bartek

Czasami po stracie pracy w dobrej firmie chcemy sobie poprawić nastrój ?

Zbartek
@Bartek

Jak chcecie sobie nastruj poprawiac to tylko w zapalkach hi hi powodzenia

Norbi

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Wracamy na forum firmy w celu?

A

A ja tam odszedlem z tej fabryczki i nieżaluje dostalem podwyżke i 3500 netto to standard a jak sie trafia nadgodziny to uciecha pracować podwyżka w nowej firmie jest co rok i nietrzeba nic nosić kierownikowi czy derektorce zeby dostac

Dawid

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiecie czy warto starać się o pracę?

Arp

Zaczyna sie lepiej dziać 75 złociszy podwyżki brutto bylo 350 na święta niezła wigilia może i pieniądze się znajdą na przyszły rok

Jrc

Dziwni ludzie tam chyba robią jedni chcą podwyżkę inni mają żal że ktoś chce lepiej zarabiać .Jakiś inwalida pozdrawia palcem to co mu się z czterema pozostalymi stało mial wypadek? a mialem tam zamiar papiery zlożyć i chciałem się o zarobki i warunki pracy dowiedzieć ale chyba nie nato forum trafiłem

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Zapałek Czechowice S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Fabryka Zapałek Czechowice S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Zapałek Czechowice S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Zapałek Czechowice S.A.?

Fabryka Zapałek Czechowice S.A.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • łukasiewicza 5
    43-502 Czechowice-Dziedzice
  • NIP: 6520004705 KRS: 0000276919

Fabryka Zapałek Czechowice S.A.