Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge

Toruń

Opinie o Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge

admin 2015-07-28 04:42
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.
Darek W 2017-03-10 10:10
NAJDROŻSZY SERWIS JEEP'A W POLSCE. CHCESZ ZOSTAĆ OSKUBANY ? UDAJ SIE DO JEEP TORUŃ.
CENY PRZEGLĄDÓW WYŻSZE O 40% NIŻ CHOCIAŻBY W TYM SAMYM JEEPIE W BYDGOSZCZY. ROBIŁEM PRZEGLĄD W STYCZNIU 2017 I CENA JAKĄ OTRZYMAŁEM BYŁA WYŻSZA NIŻ W BYDGOSZCZY O 1100 ZŁ
ODRADZAM
ryszard 2017-05-26 16:44
dobra obsługa w jeepie w Toruniu chwalę sobie ceny jak wszędzie
Nick 2017-06-13 15:50
Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną - po niej na kolejną w kwestii dogadania szczegółów, Pani Magda z działu PR zdecydowana na podjęcie współpracy,przedstawiła swoją wizję obsługi części zadań marketingowych - miałem poczekać na przesłanie materiałów aby w oparciu o nie opracować szczegółowy plan działania. Zero kontaktu przez 2 tygodnie, po moim kontakcie dowiedziałem się,że firma nie ma dla mnie propozycji współpracy - okej,ale może warto szanować cudzy czas i jasno stawiać sprawę od początku? A nie proponować współpracę, zapraszać na spotkania a pózniej zwyczajnie olać. Razi niekomptencją.
Zostaw swoją opinię o Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Frelik s.c. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge