Opinie o TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa w Świdnica

Bartek Nowy wpis

Witam.jak wygląda praca jako kierowca w tej firmie.Na ile wyjazdy,Jak z urlopami.w ogłoszeniu podają że codziennie w domu.to prawda?

Witold Nowy wpis

Jestem ciekaw czy ktoś z osób zaglądających na forum aplikował ostatnio do Terweru? Mogę liczyć na jakieś szczegóły odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej? Chciałem zapytać czy rekrutacja jest podzielona na etapy i jeśli tak, to ile ich jest? Odzywają się po rozmowie, nawet w przypadku negatywnego feedback'u?

Jak długo trwa proces awansu w TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa?

Procazkloca Nowy wpis

Nie ma co liczyć na awans

Normalny

W logistyce, spedycji jestem od studiów, tutaj to nawet nie dziecinada, bardzo negatywnie oceniam firmę, bo zero profesionalizmu z kontaktem z klientem,. Na pewno nie polecam w branży motoryzacyjnej gdzie liczy się każda minuta. Po analizie okazało się że nie mają własnych kierowców, tylko podnajmuja firmy zewnętrzne, Tragedia!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Helmut

Firma to dobry pracodawca więc warto się tu znaleźć ale jeśli komuś nie odpowiada może ją zmienić.

Beonek

Młodzi ludzie nie mający pojęcia o pracy którą wykonują ja bym polecił Karolowi wysłać spedytora wraz z kierowcą niech zobaczy jak wygląda praca którą zleca porażka

KAROL

POLECAM PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY ZESPÓŁ MŁODYCH LUDZI

były. pr
@KAROL

Karol to głowa interesu wykręci każdy numer by dopiąć swojego.

as
@KAROL

Zapomniałeś tylko dopisać że ci młodzi ludzie nie mają pojęcia o transporcie.Czas pracy to dla nich kosmos,najlepiej jak by kierowca jechał 24/24.

mariusz

Praca ok i spedytorzy wyrozumiali mozna sie dogadac :)

Justyna
@mariusz

Czy TERWER LOGISTIC zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny lub inne pozapłacowe benefity? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami informacją, jakie konkretnie występują w tej firmie. Dzięki Twojej wypowiedzi ułatwisz komuś podjęcie decyzji o zatrudnieniu w firmie.

dVD
@Justyna

Ta firma to fatalna logistyka z fajnymi ludźmi ( kierowcy )

Tomek Wrocław

Prawda jest taka , że kierowcy w tej firmie nie wiedza za ile pracują nie wiedza tez kiedy zjada do domu , niby jadą na 2-3 dni a wracają po tygodniu lub nawet po dłuższym czasie , czekają całe weekendy na załadunek po czym jadą z jedna paletą kartonów , logistyka działa opieszale , maja pretensje że kierowca np zapłacił za autostradę . Kolega tam jeździ od pewnego czasu i powiedział że takiego cyrku nie widział w życiu , już szuka nowego pracodawcy

ala

Czy ktoś współpracował z tą firmą, świadczył im usługi? Jaki termin płatności mają czy płacą na czas?

Terwer

Proszę o przesłanie CV na praca@terwer.pl

mariusz

Ok firma, mlodzi spedytorzy z ktorymi pracuje sie bez presji czasu itp Polecam jak najbardziej

Lidia

@Były pracownik. z Twojej opinii ciężko wysnuć czy polecasz czy nie firmę TERWER LOGISTIC jako przyszłego pracodawcę. Możesz zatem napisać czy według Ciebie jest więcej negatywów czy plusów pracy tam?

Były pracownik.

Firma jak firma ludzie mili jeśli człowiek nie ma do nich pretensji za zaistniałe sytuację w pracy. Ale na rozmowy i dotrzymanie słowa nie można im ufać. Jeśli masz problem jakiś to ważne są jedynie ich interesy a o kierowcę nie dbają jak im coś nie na rączkę wychodzi. Osobiście twierdzę że nie jest wszystko ok i mozna się na nich pośliznąć w kwestjach finansowych jak im podpiszesz odbiór. Nie polecam jeśli chcesz walczyćo swoje bo i tak zrobią po swojemu.

Lidia

@Ir Widzę, że praca w firmie TERWER LOGISTIC Ci się podoba, czy możesz napisać użytkownikom forum coś więcej na temat współpracy z tą firmą? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Dlaczego poleciłbyś firmę TERWER LOGISTIC osobom, które rozważałyby aplikację na któreś ze stanowisk w firmie?

luis

skoro za malo placa zapraszam tych co nazekaja do trans cargo olesnica panow trojanowiczow wyplata w tszech ratach i nigdy nie pasuja i nigdy sie nie zgadza

Ir

polecam

talon

Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Szukają teraz specjalistów ds spedycji jesli czegoś szukacie

blondiii

A jak wyglada praca spedytorow warto czy nie? No i wiecie moze jakie warunki?

nie_pokrzywdzony

Dokładnie Przemo. nie ma firmy zeby nie bylo jakiś brudów. a nie uważam żeby był sens je tu wyciągać. jak jest gdzieś tylko kolorowo to poprosze o namiary!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa - Świdnica

• Jak się pracuje w TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TERWER LOGISTIC Sp z o.o. Sp. Komandytowa
2.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Towarowa 24
    58-100 Świdnica