logo Muzeum Historii Żydów Polskich

Muzeum Historii Żydów Polskich

Opinie o Muzeum Historii Żydów Polskich

szczery 2016-04-16 21:44
Muzeum zatrudnia na dziadowskich warunkach. Same umowy zlecenia - choć pracujesz na pełen etat - a wiele działów przez zewnętrzne agencje. Żydowskie muzeum oszczędza na kim się tylko da
kandydat 2016-08-14 17:58
Finalny efekt rekrutacji polega na dziwnych decyzjach Pani Kierownik Działu Administracyjno-Organizacyjnego podjętych na pewno nie podstawie kwalifikacji i predyspozycji kandydatów.
Dziwne, że w takim miejscy jest to możliwe.
QueenoftheDamned 2016-10-18 22:26
Nie polecam, wielu pracowników jest zatrudnionych przez agencję pracy tymczasowej, na umowę zlecenie. Szefostwo nawet się nie kryje z tym, że nie ma szans na umowę o pracę. Dodatkowo wieczne pretensje o nic przy jednoczesnym braku okazji do poprawiania kwalifikacji czy ścieżki awansu. Największy plus to współpracownicy, ale to akurat żadna zasługa muzeum.
piter 2017-01-22 13:03
Oprócz dziadostwa przy zatrudnianiu funkcjonuje także dziadostwo przy nabywaniu eksponatów. Jeden z warszawskich antykwariatów zaoferował sprzedaż muzeum kolekcji judaiców (bez problemów można je sprzedać via internet do Izraela czy Stanów) . Muzeum odpowiedziało, że może je przyjąć tylko za darmo, bo tak stanowi muzealny statut. To samo usłyszałem po złożeniu oferty na sprzedaż polskiego judaicum za 150 zł. Ale np. w styczniu 2017 r. muzeum wydało 45 tys. zł na zrobienie badań marketingowych o własnej działalności. Jednym słowem, muzeum nie powstało w celu tworzenia kolekcji, tylko w celu przewalania kasy przez "znajomych królika".
Zostaw swoją opinię o Muzeum Historii Żydów Polskich - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Historii Żydów Polskich