Biuro Plus

Bydgoszcz

Opinie o Biuro Plus

KANA 2009-09-20 20:50:34
UWAGA NA TA FIRMA . STARAJA SIE NIE PLACIC SLYSZALEM JUZ HISTORIE OD BONOW ZYWNOSCIOWYCH ZAMIAST PIENIEDZY PO BEZPODSTAWNE OSKARZENIA O KRADZIERZ. TO FIRMA KRZAK SZARA STREFA LUB COKOLWIEK WAM PRZYJDZIE DO GLOWY NA PEWNO NIE JEST TO SOLIDNY PRACODAWCA.
Tomi 2011-04-08 13:27:47
dokladnie tak jest jak pisza... poza tym jak juz uda nam sie odejsc z tamtad to radze nie wpisywac tej firmy w CV... pracodawca tej firmy robi problemy i wystawia negatywne opinie innym firmom... nie wazne jakim pracownikiem sie bylo czy najlepszym czy naprawde najgorszym... wyplata to ok 400zl a reszta w kopercie...
anonim 2011-04-19 12:27:26
Co ty piszesz ? Przecież ich juz dawno nie ma na rynku. Firma zniknęła prawie rok temu
KIRA 2013-05-20 15:18:57
anonim - 2011-04-19 12:27:26

BIURO PLUS BYDGOSZCZ czyli P.W COSTA w bydgoszczy sprzedająca art.biurowe biura plus działa do dziś!!!!Ogromny problem z wypłatą pensji (usunięte przez moderatora)
klient 2013-07-17 08:23:33
Kolego masz już nieaktualne dane Ta firma już się rozpadła a szef uciekł jak szczur P W Costa

Oszukał dużo firm nie płacąc im za towar Z relacji pracowników dowiedziałem se że nie zapłacił im za prace Na koniec uciekł i gdzieś się teraz chowa tchórz
oko 2016-05-19 08:43:41
w jakiś sposób ma u was grafik być także sprzedawcą?
Zostaw swoją opinię o Biuro Plus - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus