Opinie o Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Sam się zwolniłem

Omijać szerokim łukiem,przenoszenie że stanowiska do stanowiska,braki kadrowe powodują że rzeźbią z niczego...firma liczy około 15 pracowników a wymyślili sobie 2 dyrektorów,3 zastępców przecież to śmiech na sali. Dużo obiecują a w praktyce później budzisz się z ręką w nocniku.

Sebastian Nowy wpis
@Sam się zwolniłem

Oj leniuszek był z ciebie, dlatego podobno nie mogłeś się tam odnaleźć.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.?

Styl zarządzania jest podobny do stylu zarządzania Panstwem Polskim tj. Młodszy prezes zarządza z tylnego fotela a kierownik jest tylko manekinem od czarnej roboty. Zawsze się dziwiłem po co kierownik skoro decyzje i tak wychodza od jednego prezesa. Kto jest fałszywy to lubi takie rządy.

@Odpowiedz

Pracowałam tam i znam ich standardy.

Natalia
@Marta

Marto, to możesz z własnego doświadczenia napisać coś o tych standardach pracy w tej firmie? najlepiej dowiedzieć się od byłego pracownika takich info :)

Anna Nowy wpis
@Marta

Czy mogłabyś proszę podzielić się opinią o pracy ? Jaka panuje tam atmosfera i na jakie pieniądze można liczyć ? Dziękuje za pomoc !

Natalia Nowy wpis
@Anna

musisz pewnie napisać jakie stanowisko cię interesuje bo pensja pewnie jest różna na róznych stanowiskach ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Również podpinam się pod pytanie. Na jakie zarobki można liczyć u tego pracodawcy ?

Alicja
@Anna

Dowiedziałaś się coś konkretnego? Byłabym wdzięczna za podpowiedź.

Anna Nowy wpis
@Alicja

Niestety nie otrzymałam żadnego feedbacku

Joanna

Czy sytuacja w firmie się zmieniła czy nadal panuje brak życzliwości wśród współpracowników? Chciałabym się dowiedzieć jak faktycznie wygląda atmosfera, może 'dinozaur' odszedł i się poprawiło? No i może przy okazji też się dowiem jak wyglądają zarobki w firmie, czy istnieje system premiowy albo czy można robić nadgodziny ;)

Aplikowałeś do firmy Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Życzliwy

Firma (usunięte przez administratora) pracowników, obiecują złote góry a gdy dochodzi co do czego realia sklepowe są zupełnie inne. Pracownicy są podzieleni na lepszych i gorszych... jeśli idziecie tam do pracy to uważajcie na to co mówicie i co wam jest mówiono. Poświęcacie jakiś czas swojego życia dla tego pracodawcy a po kilkunastu latach pracy jesteście degradowani bo został zatrudniony chłopiec po znajomosci i chce przejąć wasze stanowisko. Efekt końcowy jest taki ze ten gość jest fałszywy nawet dla swoich Prezesów i pomaga dwojgu kochanków sklepowych na lewe L4 żeby mogli się spotykać. Pozdrawiam karakana!!!

@Życzliwy

Zgadzam się nic dodać nic ująć

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Magda

Och nie, nie polecam, pracuję tam od lat, każda nowa osoba, która nam nie pasuje zostaje zwalniana, może nawet nic nie zrobić nieprzyzwoitego, decydujemy my starsi pracownicy, wystarczy donos do szefa, że nam nie odpowiada

Anita

Możliwość rozwoju w tej firmie nie istnieje... obsługa w tym sklepie nie dorównuje tej, którą można zaobserwować za granicą, ocenianie zasobności portfela klienta na podstawie ubioru dodkonale definiuje sposób i styl szkolenia pracujących tam osób na bardzo niskim poziomie, ekskluzywne nie oznacza dobre

Julia

Miejsce ekskluzywne, zapewne marzenie niejednej osoby chcącej tam pracować, lunche finansuje pracodawca, niestety atmosfera bardzo niefajna, co daje się zauważyć już po kilku dniach pracy, osoby są nieszczere, rozmawiają za plecami, praca stojąca, jeśli chcecie pracować z zakłamanymi ludźmi to tam wciąż są przyjęcia, opowiadają takie superlatywy, że chyba każdy się skusi, to nie jest praca dla normalnych ludzi

Byly pracownik
@Julia

Stolec jeszcze pracuje?? Kiedys ksywe mial u kurierow (usunięte przez administratora) Teraz podobno zmienił nazwisko gdy sie zamilosciowal w koleżance z pracy. Chlopak nie ma zycia prywatnego towarzyskiego to rwie laski z pracy. xD

Mikolaj
@Byly pracownik

Pracuje i pracowac bedzie jak reszta „kadry” tzw dinozaurów ;)

Survivor

Jednym słowem ? (usunięte przez administratora) jeśli nie chcesz ześwirować, unikaj tego miejsca szerokim łukiem. Fałsz, intrygi i inwigilacja przekraczające jakiekolwiek normy.

Magda
@Survivor

To prawda, kiepski klimat tam panuje, nie można nawet wyjąć telefonu i odczytać wiadomości, bo nie!!! Tam ma się stać na baczność jak w wojsku, bo oko prezesa wszystko bacznie obserwuje, praca mało rozwojowa niestety

Jak wygląda podstawa w Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.?

Podstawę masz taka na jakie widzimisie zgodzi się prezes na rozmowie kwalifikacyjnej.????‍♂️

Strzelec

Nadal pracuje Karakan-Lukaszek? xDDD

@Strzelec

Pracuje xDDD

Witold

Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że jesteś pracownikiem firmy i znasz warunki zatrudnienia. Pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko sprzedawcy. Mgłbyś doradzić, czy warto aplikować i na jakie wyangrodzenie można liczyć?

@Witold

Witam, nie polecam tego pracodawcy... no chyba że lubisz współpracować z fałszywymi osobami. Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia ja mam 5.5 tys brutto. Jeśli pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną to poproś to co Ci oferują na piśmie bo mówią jedno a robią drugie. Jednej osobie mówili że dostanie podwyżkę a później okazało się że to nie prawda. Wykorzystują czas że niby okres próbny itd. a korzystają na tym bo pracujesz za grosze. Myślisz czemu jest ciągle rekrutacja ?? Bo ktoś przyjdzie zorientuje się że nie dotrzymują swoich słów i odchodzą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.?

Tak

Pracownica

Witam, rozmowa odbywa się w siedzibie spółki tj. Plac Piłsudskiego 3, na rozmowie prezes i kierownik sklepu opowiadają nowemu pracownikowi kto jest do zwolnienia a później zwalniają nowego pracownika bo ujawnił tajemnicę firmową bo dana osoba która miała być do zwolnienia dowiedziała się o wszystkim a prezes wypiera się swoich słów. Dziwne relacje tam panują, pracownicy dzielą się na lepszych i gorszych.

admin

Czekamy na Wasze opinie o firmie Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.?

Redford & Grant Sp. z o.o. Sp. k.