Opinie o Netto w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Netto. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netto o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto w Bydgoszcz

EWA Nowy wpis

Dzis znowu spotkałam się z bezczelnym zachowaniem pracowniczki ,która rozpakowywała towar przy lodówkach nie była ona pierwszej młodości poprosiłam ją zeby pomogła znaleźć maść bo była zastawiona ich wózkiem najpierw zaatakowała mnie ze mam przy kasie zapłacić 0.15 groszy za reklamówkę jednocześnie zaznaczam że pusta reklamoweczka należała do mnie to dlaczego miałam za nią płacić była bardzo nieprzyjemna czy takie pracowniczki powinna reprezentować Waszą firmę są osoby młodsze lepiej wykształcone i mam nadzieję że bardziej przyjemnie obsługiwać klientów jak również reprezentować Wasze sklepy mam nadzieję że wobec tej osoby wyciągnięcie stosowne kary

Klient Nowy wpis

Bydgoszcz, stawowa 63. Byłem świadkiem ,stojąc w kolejce do kasy jak zachowuje się młody zastępca w stosunku do klientki,to jest tragedia. Czy ta Pani Julita uważa, że może z ludzi robić co chce. Chyba odpowiada za ceny towaru i ułożenie cen. Ten market to jakaś prywata, od pewnego czasu widzę że nie ma tam atmosfery pozytywnej No jak traktuje się wszystkich klientów jak (usunięte przez administratora) .Dawno powinno tam się zrobić roszady. Nawet słyszałem że tam pracują rodzinny kierownik i zastępca. No to teraz nie dziwię się ze ta młoda zastępczyni tak tam żądzi i czuje się bezkarna

Ewa Nowy wpis

Z komentarzy już się dowiedziałam czegoś o premii itd., ale o podstawowym wynagrodzeniu nadal nic. Cisza tutaj na ten temat ostatnio. Czemu, nikt nie może napisać, jak tam się zarabia?

Nina Nowy wpis

Witam, W sklepie przy ul. KOLBEGO pra czują Osoby miłe i kompetentne. Wielokrotnie wykazały się świetną wiedzą i pomocą w stosunku do klienta.. Bardzo dziękuję i uważam, że takie Osoby należy doceniać i premiować.Pozdrawiam i dziękuję Janina Olszewska

Sprzedawca

Większość czasu to ja mówiłam, kierownicy jakoś mało elokwentni i lotni mi się wydali. Po wyjściu nie miałam nawet wrażenia ze się dobrze zareklamowałam bo wyglądało to tak jakby jakakolwiek bym nie była to mnie chcieli. Mądra/głupia mało wazne... W dyby i do roboty zeby samemu nic nie robic tylko głupich udawać. Nie zdecydowałam się na tą prace bo skoro kierownik nic nie miał mi do powiedzenia to co mogli mi oni zaoferować? Premie która sami przyznają? Zapewne sobie i swoim lizusom? Szkoda gadac. JESLI JESTES DESPERATEM DRZWI STOJA OTWOREM :)

NIE MARTWCIE SIE. ONI BIORA PRACOWNIKÓW JAK LECI NAWET...BO ZA TE PIENIĄDZE I CIĄGŁE PRETENSJE NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Malgosia

Byłam dziś świadkiem strasznego zdarzenia w netto na zakupy przyszła babcia z wnioskiem niepełnosprawny znam ta panią z widzenia często robi tam zakupy ..kobieta była na zakupach w czasie dla seniorów ..niestety właśnie dzisiaj kobieta nie została dopuszczona do sklepu bo była z autystycznym wnuczkiem..pracownicy sklepu stwierdzili że musi chłopca zostawić przed sklepem..chore autystyczne dziecko..totalnie bez wyobraźni...zero tolerancji ..straszne w jakim społeczeństwie żyjemy

Czym Netto zachęcają? Jakie mają dodatki?

Polka

Premia uznaniowa 400zl co miesiąc, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, różne imprezy, rabat pracowniczy, opieka medyczna.

Aleksander
@Polka

Opisałeś dość spory pakiet benefitów i brzmi to zachęcająco dla przyszłych pracowników. Dodaj jaki jest obecnie poziom wynagrodzenia i czy nadgodziny też są ekstra płatne?

Polka
@Aleksander

Nadgodziny haha nie ma czegoś takiego a jak juz ci jakas wpadnie to wychodzi w jakis dzien np szybciej. Stawka zalezna jest od twgo na jaki sklep trafisz ale 3100-3200 brutto

Newbie
@Polka

Ktos potwierdzi? Zaprzeczy? Wlkp

Kierownik

skoro uważasz że można zostać kierownikiem sklepu Netto po szkole podstawowej to, zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną , Jeżeli przejdziesz ją pozytywnie (a sądzę że nie ) dostaniesz angaż i zarobki odpowiadające temu stanowisku.

Pracoenik
@Kierownik

Ale po gimnazjum zastępcą można

Suprise
@Kierownik

Kierowniku nie masz tu racji nie rób już wiekszosci kierowników ze sa po szkole bo polowa z nich nie ma szkoły sa na tym stanowisku bo mają znajomych albo sam staż pracy zrobił to ze zostali wybrani z osob z calego skladu sklepu wiem co pisze

Jakub

Na ich stronie znalazłem dużo ofert pracy https://netto.pl/kariera/oferty-pracy/ Jak z atmosferą i zarobkami w Netto? Jakie warunki zatrudnienia proponują?

Klient

Grudziądz ul.Legionow Sklep czysty miła obsługa Moje sugestie dla Netto: Fajne promocje Lubię atmosferę w Netto za: Miła obsługa

oponek

Gdyby tak było to forum byłoby pełne wpisów ale jak widać jest cisza!!!

SAJGON

HŁE, HŁE , HŁE NIE TYLKO KUPUJĘ , ALE WIEM JAK PRACUJĄ I JAK ZARABIAJĄ PRACOWNICY . NAJNIŻSZE TO 1.800 NETTO . TA FIRMA UPADA I ROBI ZA LIZUSA U KACZORA . Z WSZYSTKICH FIRM MAJĄCYCH MARKETY TA ZACHWALAŁA PROPOZYCJĘ PIS . CIENKO PRZĘDĄ , BO PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY TEREN WOKÓŁ SKLEPU MUSI UŻYWAĆ MALUTKIEJ LAMPKI DIODOWEJ . NORMALNE LAMPY WYŁĄCZONE I ŻEBY NIE POŚWIATA OD LAMP ULICZNYCH ,TO BYŁYBY EGIPSKIE CIEMNOŚĆI . NAJLEPSZE JEST JESZCZE TO , ŻE PONAD ROK TEMU PRACOWNICA NETTO WYCHWALAŁ SIĘ ., ŻE CENAMI ZNISZCZĄ BIEDRONKĘ . MAM DOWODY POTWIERDZAJĄCE , TO CO PISZĘ , ALE ROZMÓWCY NIE WYPOWIEDZĄ SIĘ Z BOJAŹNI . Moje sugestie dla Netto: CIENKO Z CENAMI PRZĘDĄ , A NIEKTÓRZY PRACOWNICY ZACHOWUJĄ SIĘ TAK JAKBY NA PRACY IM NIE ZALEŻAŁO . WŁAŚCIWIE TO RACJA , ALE MAJĄ WYBÓR I NIE KORZYSTAJĄ , BY PRZEJŚĆ DO KONKURENCJI . CIEKAWE , BO MOŻE BY MUSIELI UCZCIWIEJ PRACOWAĆ ?

Gutek

Pewnie nie wszyscy zarabiają mało ale żeby było więcej trzeba sie napracować a tylko być w pracy przez ileś godzin!!

Alicja

@monika, ile godzin trwa w takim razie dzień pracy i jaka forma zatrudnienia jest podstawą Twojej współpracy z Netto? Twój opis wskazuje, że nie jesteś zadowolona z zatrudnienia z w tej firmie. Co w takim razie skłoniło Cię do ubiegania się o pracę w niej? Zachęcam Cię do pozostawienia kilku słów w tej kwestii.

monika

monika Netto- Bydgoszcz- OSOWA GÓRA -pracujesz po 8- 9 dni bez dnia wolnego - wg grafiku ! -wynagrodzenie 1.600 na rękę.. -siedzisz cały czas na kasie ( 15 minut przerwy) i wiele innych koszmarów - najgorszy market pod każdym względem !!

asd

Pewnie, że normalny

Magda

Witam, zamierzam podjac prace w Netto w Bydgoszczy. Mam pytanie o Kierownika Okregowego. Czy mozna sie z nim dogadac, czy to normalny czlowiek, jak sie z nim pracuje, bo slysze rozne opinie. Ktos pomoze ?

Kris

Netto odwala totalną lipę, zwiedziłem dzisiaj kilka punktów z żoną aby nabyć pościel z gazetki ze zwierzakami dla córki i nigdzie takiej nie otrzymałem jednocześnie informowano po zapytaniu pracowników, że rzekomo takiej nie otrzymali. Więc ja się pytam po jaką cholerę zamydlacie ludziom oczy tymi gazetkami, z resztą już nie pierwszy raz taka sytuacja gdzie w 21 wieku wszystkie firmy zabijają się o klientów a Netto ma to w (usunięte przez administratora) pozdrawiam.

racownik=były

BYDGOSZCZ NETTO -OSOWA GÓRA FATALNE MIEJSCE , PRACA PO 9 DNI BEZ WOLNEGO STARZY PALĄ A PRZY KASIE NON STOP NOWI .. STARZY PRACOWNICY NAJCZĘŚCIEJ CHODZĄ I OBGADUJĄ ...NIE ZYCZLIWE KIEROWNICTWO,, NAJNIŻSZA KRAJOWA O PREMII ZAPOMNIJ MASAKRA !!!

ktoś

w lipnie w jednym miesiacu odeszły z pracy 3 osoby z biura,zastepczynie-powód nowa pani kierownik sklepu objeła rządy pod kierownictwem okregowej E.R. ,prywatnie siostry,wyzysk,oszczerstwa,wieczne zarzuty ze nic nie robiły,i wiele by tu było trzeba pisac,uciekły bo nie mogły juz tam wytrzymac dlaczego nikt z regionalnych lub innych szych nie zainteresował sie tym faktem ze trzy osoby z biura odeszły w jednym czasie,ze na takie postepki tych pań pozwalano i nikt nic nie widzi,były audyty ,wizytacje,i nic ponadto obecnie pracuje tam ,, klika,, tylko znajomi i przyjaciele P.Z. i jej partner ,na ostatniej rekrutacji również przyjęto znajomą wiec nie ma sensu tam nosić cv bo i tak nikogo nie przyjmą

Alicja

@aldi nie współpracuję z Netto, dlatego nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytania. Kto pracuje w powyższej firmie i może podzielić się informacjami na temat ogólnych warunków pracy z użytkownikiem @aldi?

Zostaw merytoryczną opinię o Netto - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Netto?

Zobacz opinie na temat firmy Netto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto?

Kandydaci do pracy w Netto napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto