Netto

Bydgoszcz

Opinie o Netto

przemo44 2015-09-15 19:50:44
hm szukam pracy w Poznaniu i przypadkowo trafiłem w necie na ofertę pracy w Netto i tam piszą że 2500 brutto a tu że po iluś latach tyle ,jeśli to prawda ! to za te pieniążki niech sami kierownicy itd robią ! ,jeleni szukają ,,,
Fakt pracować trzeba ale nie za te marne 1280 ! i jeszcze jakie wymagania .Zresztą ogólnie markety czy inne sklepy płacą podobnie więc nie warto aplikować szkoda czasu i nerwów .
pyza 2015-09-21 14:30:36
a do szkoły to się chodzić nie chciało to ciuchutko i zaiwaniaj
klientka 2015-09-21 14:32:53
brawo
ktoś 2015-09-22 15:28:57
Ciekawe jaką Ty koleżanko szkołę skończyłaś?-że innym mają zaiwaniać.Uważam że wiedza potrzebna na stanowiskach kierowniczych w sklepach netto jest tak niewielka że, po podstawówce można też zostać kierownikiem.Poza tym, zarobki jak w każdym sklepie są marne-więc pozostawiam tą pracę innym.I coś na koniec jakie zarobki taka praca.
klientka 2015-10-06 17:59:44
Moim zdaniem należy doszkolić personel ponieważ krzywdzą klientów chamskim i aroganckim zachowaniem co miało miejsce w dniu dzisiejszym w Toruniu przy ul.Dąbrowskiego.To skandal aby tak zachowywać się w stosunku do klientów i nie przeprosić za popełnienie błędu.
???? 2015-10-11 17:36:31
Nadajecie na kasjerów a nie wiecie do czego wy klienci jesteście zdolni...
Kasjer skrzywdził klientkę/a bo nie odpowiedział z uśmiechem na twarzy miłego dnia na obelgę?
Nielubięchamstwa 2015-10-11 19:20:15
Chcesz się zamienić z taka osobą? Pewnie jesteś jedną z osób, która by tylko skargi pisała. Szkoda słów na takich ludzi. Zgadzam się z ????. Klienci są "zapalnikami" takich sytuacji. Całą zmianę muszą się zajmować z "upierdliwymi" klientami, którzy powinni mieć zakaż wychodzenia z domu. Zdarzają się sytuacje, że klient wypruje z siebie stek wyzwisk w stronę kasjerki, a ona nie może się bronić- tylko spuścić głowę i udawać , że nic nie słyszy. Pytanie - nie byłabyś nerwowa na miejscu kasjerki?
pytanie 2015-10-15 15:30:06

Witam mam pytanie czy firma Netto może posadzić pracownika z agencji na kasę fiskalną jeśli ta osoba nie ma żadnego papierku że ukończyła szkolenie?
pracownica netto 2015-10-15 18:22:14
Tak może i z reguły tak robi.
U nas progressowiec był na nonstopie na kasie (sam chciał) i nie było jak najmniejszych przeciwwskazań.
Szkolenie jest BHP i nie ma zbyt wiele wspólnego z kasą hmm wspomniane są tam zagadnienia ale przede wszystkim chodzi w nim o papier na "elektryka" o kaswowych zagadnieniach dowiesz sie od kierownika
pytanie 2015-10-15 20:59:41
W tym rzecz że ja nie miałam nic kierowniczka tylko powiedziała co i jak i stała tylko 15 minut potem sobie poszła. To miało być szkolenie? Po pierwsze wydaje mi się że nie mogą sobie posadzić bez papierku że masz ukończony kurs po drugie jak już to kierownik powinien być przy pracowniki.
pracownica netto 2015-10-16 10:40:11
Żadnego papierka na kase mieć nie trzeba skoro my po szkoleniach go nie mamy.
Fakt że kierownik w teorii powinien być z nowym pracownikiem minimum 4h na kasie lecz takie sa realia pracy w netto, że nie ma na to możliwości personalnych.
ktoś 2015-10-17 22:18:46
Droga klientko-najpierw spójrz na siebie,niektórym klientom przydało by się szkolenie.Teraz stoję po drugiej stronie kasy i mogę ostro reagować na chamstwo innych klientów, będąc pracownikiem musiałem siedzieć cicho.Jest takie przysłowie" Nie czyń innemu co Tobie niemiłe "Pozdrawiam i życzę uśmiechu w kontakcie z personelem sklepu
mikołajka 2015-11-05 19:31:22
netto to porażka ciągłe pretensje małe zarobki okropna atmosfera jaworzno porażka kierowniczka jeszcze większa porażka niemiła i opriskliwa a jak pojawia się kierownik okregu zmienia swoje zachowanie na bardziej przychylne kto tych ludzi awansuje!!!!! nie zawracajcie sobie głowy tą firmą lepiej szukać czegos innego
seba 2015-11-06 20:22:26
Witam. Mam pytanie a co myślicieli o netto w Warszawie na Wisełki ?
ktoś 2015-11-14 23:30:22
Marzenia macie piękne.
xyz 2015-11-25 12:06:50
powiem tak netto nie jest wymazana praca ....premie....heh musisz niezle sie napocic zeby ja dostac i to pracujesz na nia dwa miesiace zeby tylko ..... ciagle słyszysz za wolno skanujesz za wolno robisz i ze jestes mało kompetentny zeby tam pracowac .... ciagle w biegu nawet na sniadanie zejsc nie mozesz bo ''nie ma czasu'' ....nic wiecej nie slyszysz tylko czas czas czas ....Jak na takie zarobiki to sa żałosni bo wymagania coraz wieksze a wypłata w miejscu ......żałosne....
pracownik były 2015-12-11 12:34:29
praca tam to porażka atmosfera okropna jeden na drugiego kabluje zarobki słabe kierownictwo i ich traktowanie personelu pozostawia wiele do Zyczenia ciągle słyszysz że szybciej że za wolno pracujesz albo że masz organizacje pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich szkolenia i wdrażanie nowych pracowników to porażka wytłumaczą ci raz i wymagają i oczekują że nie bądziesz już popełniać błedów nie inwestuą w pracownika aby dobrze pracował tylko wymieniaja na nowego z myślą ze trafi sie geniusz który będzie wszystko jak robot robił od pierwszych tygodni według wytycznych kierownika odradzam tam prace szkoda nerwów a i kierownitwo przecenia śmierdzące mięso co za wstyd pracować w tak niekompetentnej firmie
Kierownik 2016-01-01 16:19:27
skoro uważasz że można zostać kierownikiem sklepu Netto po szkole podstawowej to, zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną , Jeżeli przejdziesz ją pozytywnie (a sądzę że nie ) dostaniesz angaż i zarobki odpowiadające temu stanowisku.
Nova 2016-01-10 11:54:11
Witam. Mam pytanie. Czy ktoś z was wie gdzie we Wrocławiu odbywa się szkolenie i ile ono trwa? I ogólnie jak to wygląda z pokryciem kosztów tej "imprezy"? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Piter 2016-01-18 15:26:52
W łodzi w sklepie na retkini jest z-ca kierownika która wQurwi was w pierwszy dzień. Praca za najniższą krajową, a premii nigdy nie zobaczysz. Obiecują oczywiście premię na rozmowie a jakże. Mało osób na sklepie, więc biegasz jak debi...Kierowniczki palą papierosy od tyłu sklepu ale oczywiście jako coś chcesz to czasu nie mają.
Gienek 2016-01-21 11:10:39
Ciekawe gdzie pracowałeś matole, w netto zarobki to nędza i jaka siłownia. Chyba na magazynie i wykładaniu towaru. Regionalnym chyba jesteś w netto że tak reklamujesz. co ludzi nie masz do pracy !!!!!!!!
Beata 2016-01-21 11:16:47
Wszyscy piszą że zarobki marne. Powiedzmy sobie szczerze 1400 na rękę a najniższa krajowa 1380. Masz odpowiedz. Premii brak. Regionalny dzieli się z kierownikami a ludzie tyrają.
hejhej 2016-01-22 18:46:04
Netto - no cóż. Pracując spotkałam się z dosyć fajną kadrą (nie każdy taką spotyka). Kadra swoją drogą, ale co się namordowałam w tym sklepie to moje. Netto to prawdziwi żydzi oszczędzający na pracownikach i jakości funkcjonowania sklepu. Po zamknięciu sklepu, gdy zostaje te pół godziny to dosłownie się biega, nawet gdy szybko wykonujesz swoją pracę to jest to za mało. Musisz zap*&^%alać. Czy już wystarczająco zap*&%alasz? To zap*&%^$alaj jeszcze szybciej!! Takie fakty. Bardzo im trudno zatrudnić kogokolwiek. Dwie dziewczyny na zmianie i hulaj dusza, piekło istnieje. Dziewczyny lat 30 chodzą na zastrzyki na kręgosłup, bo podnosi towar i łup. Po babie, siedzi jak kaleka na kasie jeszcze 10 godzin bo akurat ma dwunastkę. Takie opowieści...
ania 2016-02-01 11:57:26
W NETTO MIE MA PREMI TYLKO U KIEROWNIKA NA PAPIERKU JEST PREMIA.PRACUJE W NETTO I NIE MA NIGDY PREMI CAŁEJ BO NIGDY SIE NIE NALEZY TAK JAK ZA MIESIAC GRUDZIEN.FIRMA TA NIE SZANUJE PRACOWNIKOW I NIE MA JUZ NAWET TAJEMNICZEGO KLIENTA BO CHCA ZAOSZCZEDZIC WIELKA ŻENADA MASAKRA.......
ania 2016-02-02 12:14:55
CZEŚĆ JEZELI UWAŻASZ ŻE PREMIA 60ZL TO JEST PREMIA TO POWODZENIA ŻYCZĘ BO TAKĄ PREMIE TOBIE ODDAM.A CO DO LUDZI KWALIFIKACJI TO NETTO WSZYSTKICH ZATRUDNIA BYLE WYGLĄDASZ NA CZŁOWIEKA.
ANIA 2016-02-05 14:25:56
PYTANIE DO MĄDREJ GŁOWY CZY FIRMA NETTO MA ZAMIAR WPROWADZIĆ W ROKU 2016 PODWYŻKI DLA SPRZEDAWCÓW,BO ŻE PODWYŻSZYLI MINIMALNĄ KRAJOWĄ TO WSZYSCY DOSTALI CZEKAM NA ODPOWIEDZ
gość 2016-02-07 20:35:12
poproszę o adres na audyt z góry dziękuje
ANIA 2016-02-11 13:25:45
JAKA PŁACA TAKA PRACA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ NIKT SIĘ SPUSZCZAĆ NIE BĘDZIE W FIRMIE NETTO W LUBUSKIM.DOBRA ŚCIEMA 8 GODZIN MIJA ZAMYKAMM DZWI OD SYFU I MAM WYRYPANE TROCHE NA L4 A FRAJERZY I TAK MUSZĄ ZAPŁACIĆ.NIKT NORMALNY NIE PRACUJE W NETTO
ktoś 2016-02-11 17:52:50
W jakim sklepie wymagają doświadczenia czy wielkich kwalifikacji ???-szukają jeleni,którzy będą pracować za taką wypłatę.Sam zresztą byłem takim jeleniem.Miałem jednak odwagę,zmieniłem pracę i teraz mam uśmiech od ucha do ucha.Pozdrowienia dla niezdecydowanych !!! Warto zmieniać pracę -nawet na inny sklep w innej firmie.Jeszcze jedna podpowiedz:jeżeli odpowiadacie za kasę liczycie ją w czasie pracy a jeżeli Wam nie dadzą przeliczyć w tym czasie - to mogą spadać z deferencjami Pa........:)
takaja 2016-04-21 13:28:54
Haha siłownia ? Ciekawe dla kogo bo chyba nie dla pracownika... no chyba że chodzi o tyranie na sklepie to ok :D trochę tam popracowalam więc wiem co mówię. Jeśli masz ambicje to wykonujesz pracę niemożliwą do wykonania. Wszystko prawda. Ludzi do pracy wiecznie brakuje zapiepsza się we 2 na cały sklep i jeszcze opiernicz. Ciężka robota pod względem psychicznym i fizycznym za marne grosze nawet dla kierowników...
Iwka 2016-05-23 17:19:50
Hejka :) Jak dla mnie kto chce pracować będzie pracować:)Jestem w Netto od roku ,jako sprzedawca ;)jest mi tu bardzo dobrze.Mam zejefajna kierowniczkę:) Wymaga,ale tez wynagradza .Mam co miesiąc premie po 250 zł jest ciężko wiadomo,roboty bardzo dużo,brakuje ludzi i rak :)To nie wina kierownika,że brakuje rąk do pracy :) radzimy sobie jak możemy,ale dajemy rade.Pozdrawiam z Zielonej Góry:)
nowa pracowniczka 2016-06-08 12:21:57
Witam. Czy znajdzie się tu osoba,która pracuje/pracowała w Netto w Toruniu? prosiłabym o opinię o pani "kierownik regionalnej"- Ewelinie Rojek. Osoba pani kierownik pozostawia w mojej opinii wiele do życzenia...zanim zgłoszę sprawę do centrali chciałabym zasięgnąć opinii innych pracowników. Z góry dziękuję.
nowa p 2016-06-08 12:33:47
Witam Iwka. Czy pamiętasz może nazwiska kierowników? czy była wśród nich Pani w rudawo-czerwonych włosach do ramion?
jjjj 2016-06-13 20:02:09
Pracowałam w netto jeszcze w poprzednim tyg choć umowę miałam jeszcze dwa lata ale cóż po przez to że wzięłam l4 a premie były ! nawet i po 300 zł oczywiście z odciągnieciem dyferencji kasowych zwolniono mnie bez podania przyczyny !! Kierowniczka jak mi się wydawało całkiem była w porządku ale niestety wprost nie mogła albo może się bała ze mną porozmawiać - bo przecież nie musi się tłumaczyć !! praca ogólnie na moim sklepie nie była najgorsza ponieważ dziewczyny sobie pomagały ! jednakże jestem zawiedziona tą sytuacją jaką nastała wychodzi na to że nie można korzystać z l4 a przepraszam padać na ryj i iśc do pracy !! zrobicie jak uważacie dla mnie ocena z 10 to 6 !
dzedai 2016-06-20 15:45:38
Heja. Ja kiedyś pracowalem w Toruniu. A co chcialabys wiedzieć już na samym początku o naszej okręgowej ?
nowa pracowniczka 2016-06-27 08:20:31
Jaka w twojej opinii jest Pani "okręgowa"? dla mnie to klasyczna manipulantka, bez hamulców, zarozumiała i pozbawiona szacunku w stosunku do podlegających pracowników?
dzedai 2016-06-28 09:45:34
bo ja wiem. nigdy jakos nie czulem się manipulowany...Nie wiem co masz na mysli
nowa pracowniczka 2016-06-30 10:14:49
ma swoich lizusów którzy przy niej skaczą. Pozostali mają siedzieć cicho i zasuwać na chwałę i premie kierownictwa bo wyniki najważniejsze.
Ktoś 2016-07-01 00:44:50
Powodzenia-gdybym znał niemiecki pewnie nie zawracał bym sobie d... tym pracodawcą.
nowa pracowniczka 2016-07-01 11:48:21
zgadzam się z Tobą w 100%.
borowinal 2016-07-01 20:05:14
Witam! Jestem z Legionowa jutro idę na rozmowę o pracę. Może ktoś mi powiedzieć jakie naprawdę są tam zarobki,ile dostaje się na rękę. A może jest ktoś z Legionowa i mógłby podzielić się opinią? Pozdrawiam
Niki 2016-07-05 00:08:00
Netto to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wykorzystują ludzi na maxa a premie są roczne i nie widoczne.Jak ktoś chce się zerwać i wpaść w depresję to gorąco polecam -kierownik !!!!!
Karolina 2016-07-08 11:48:14
Netto .. nikomu nie polecam.
Pracowalam przez 2 tyg a nastepnie zrezygnowalam.
Wynagrodzenie to kpina.
Kierowniczki okropne (najlepiej abym umiala wszystko na perfekt po 2 dniu pracy).
Na przerwe wyjsc nie mozna bo nie ma czasu.
gosiek 2016-08-14 20:52:19
gdzie ty żyjesz? najniższa krajowa to 1850. a jak chcesz zarabiać 5000 to wyjazd za granicę.
ktoś 2016-08-17 09:40:38
Myślę że się z Tobą zgodzę- bo tak jest,przepracowałem 4 lata.Naiwni myślą że obsługa klienta i znajomość języka coś im da.Obsługa klienta to kasa + wykładanie towaru w między czasie (wiadomość dla nie wtajemniczonych). Do tego wystarczy znajomość polskiego na poziomie 1 kl a na stanowisko kierownicze podstawowa znajomość komputera ,trochę myślenia oraz przydała by się podstawowa znajomość prawa pracy bo pracownicy to nie debile którym można wcisnąć kit.
niezadolony klient 2016-08-22 21:48:35
Czy kierownictwo Netto na bydgoskim Wzgórzu Wolności nie widzi tego co odwala pani z ochrony? Notoryczne chodzenie za normalnymi klientami aż się rzygać chce gdy ma się iść do tego Netto. Głupie docinki ze strony pani z ochrony do wyglądu ludzi agresywne i wulgarne zachowanie tej pani i co chwile wychodzenie na papieroska w trakcie pracy. Każdego klienta traktuje jak złodzieja. Czy to jest normalne???
pracownik netto Toruń 2016-08-29 15:36:36
wierzę, że jest dokładnie tak jak mówisz. Miałam przyjemność rozmawiać z kilkoma osobami zatrudnionymi w netto w Toruniu. Nikt nie wypowiadał się dobrze o tej pracy, wyzysk, pomiatanie każdym na lewo i prawo. Nawet pani kierownik okręgowa Ewelina R. warta tyle samo co całe to netto-getto. Lans podczas kontrolnych wizyt i nic poza tym. Zero zainteresowania problemami pracowników, bo co to obchodzi managera, który miesięcznie dostanie 2 razy tyle co podrzędny pracownik. Ścieżki kariery takich "pseudo" managerów też wiadomo jak często wyglądają...
Martyna 2016-10-04 20:21:05
Jakie dodatki zabieraja nawet premie jeśli taka jest za wzięcie UŻ. A zarobki żałosne zapierdzielasz jzk wół i nie doceniają cię . Na urodziny Netto za miast dać pracownikom choćby bony to dali koszulki . Dadzą marne 1380 netto i wcale się nie dziwie że nie mają pracowników i jeśli nie podwyższą pensji to pracowników nie będą mieć.....
aga 2016-10-20 12:59:18
A dojeżdza się we własnym zakresie czy organizują jakiś autobus? Szczególnie interesuje mnie szkolenie w Motańcu.
stały pracownik 2016-10-27 10:33:25
hej. Zgadzam się, ale jak to mawiają jaki kram taki Pan. W Toruniu nawet pani kierownik okręgowa prosta jak kawałek sznurka, za to w innej profesji biegła. Czegóż zatem oczekiwać po reszcie.....
Zostaw swoją opinię o Netto - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netto