Opinie o JORDAN matcon Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie JORDAN matcon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JORDAN matcon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JORDAN matcon Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Lion

Firma bez pomysłu na biznes. Jedyny pomysł to skłócić między sobą pracowników a klienta zrobić w przysłowiowego konia. Firma nie jest partnerem dla klientów, przed nią powinien wisieć napis : klient nigdy nie ma racji , my wiemy wszystko najlepiej . Z osobami decyzyjnymi nie można dojść do konsensusu w żadnej kwestii.

CNC MET
@Custoner

Witam, natknąłem się na komentarze i stwierdziłem, że napiszę, bo kompletnie się nie zgadzam z tą nagonką. Jestem klientem tej firmy od paru lat i z żadnym dostawcom stali nie pracowało mi się lepiej. Odbieram towar kiedy chcę, czas oczekiwania na towar to max tydzień, a osoby kontaktowe mają profesjonalną wiedzę i zawsze z czymś doradzą. Czego chcieć więcej?

Ja to słyszałem że 90 % handlowcow mobilnych odeszła ostatnim czasem a nowych brak. Nie ma bardziej trafnej oceny przełożonego jak brak chętnych do współpracy. Nie zazdroszczę Pani Manager sprzedaży @Pracodawca. Kogo motywować, kontrolować , kim kierować ? Tak pracownicy powinni oceniac sposób zarządzania swoich szefów ... Odchodząc i szukając lepszych.

Baśka

Wiesz może czemu tak się stało? 90% to dużo, więc ciekawe czy ludziom się nie podobały zarobki czy może jeszcze coś innego. Może ktoś opowie jakie warunki pracy dla handlowca tu są? Dużo trzeba sprzedać żeby premie dobre były?

T.

W jakich godzinach pracuje się w administracji od do oraz czy w firmie można wykonywać w określone dni pracę zdalna bądź Home Office....?

Max
@Psikuta

Cześć. Kojarzysz może kwotę dla Specjalisty ds. Sprzedaży? Firma wystawia ogłoszenia, gdzie zamiast podawać kwotę używa rozmaitych, pochwalnych w stylu słów, bardzo dobrych warunkach pracy. Ogłoszenie już wygasło, ale chcę mniej więcej chociaż wiedzieć, jak tu płacą.

T.

@T.

Praca w okreslone dni ? Pewnie, że tak :):):):) tutaj nawet podczas twojego urlopu czy nawet choroby beda dzwonili do ciebie i nie mówimy tutaj o kolegach z biura. Praca zdalna ? To raczej nie tutaj, gdyz z przekonania Nie wierzą pracownikom . Jeszcze czasem będąc w domu osoba odeszłaby od komputera na 5minut w czasie pracy.a to naciaganie pracodawcy.ale byłaby tragedia.

T. Nowy wpis

@Pracownik. Ok. To tak średnio te warunki wyglądają w dzisiejszych czasach. W zasadzie to według prawa jak się jest na L4 to nie można odbierać telefonu służbowego bo wykonuje się wówczas pracę. Ewentualnie z grzeczności można napisać do ludzi z pracy pojedynczego SMS.

Psikuta Nowy wpis
@T.

O pracy zdalnej nie ma mowy. Zarobki słabe...na pewno nie adekwatne dla "firmy z niemieckim kapitałem". Z tego co słyszałam w tamtym roku odeszła 1/3 firmy. Z pozytywów to dobrzy współpracownicy, a szefostwo cóż, patrzcie wyżej. Nadgodzin w biurze nie ma, dla PH zależy jak se układasz trasę.

Max Nowy wpis
@Psikuta

Praca w terenie (region obejmuje województwa: część wielkopolskiego, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie) ma być udziałem kogoś zatrudnionego na stanowisku Przedstawiciela Handlowego / Doradcy Technicznego. Wiecie, czy wiąże się to z nadgodzinami? I w jaki sposób są one opłacane?

Civi

Widzę oferty pracy na stronie. Dlaczego u specjalsty sprzedaży jest napisane bardzo dobre warunki pracy , a u pH nie ma tego? Czy to że przedstawiciele ciągle jak jest tu napisane odchodzą bo nie mają tu dobrze? Traktowani są inaczej czy co , bo nie rozumiem.

@Civi

Właśnie też widziałem oferty (usunięte przez administratora) i zastanawiam się nad aplikowaniem na przedstawiciela. Z oferty wiem, że oferują umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia. Tutaj rzeczywiście ktoś wspominał, że ponoć sporo przedstawicieli odeszło w tamtym roku. Ciekawe co miało wpływ na ich decyzje. Może finanse? Fajnie jakby ktoś podał widełki płacowe na tym stanowisku.

Ciekawy

Na jakim systemie operacyjnym pracuje firma Jordan, SAP czy inny...?

@Ciekawy

SAP to system operacyjny? A ja myślałem, że nie ma innych niż Windows czy Linux. Specjalizuję się w tym pierwszym ale nie tylko, bo nie lichy ze mnie sprzedawca ;) Ale może mi tu ktoś wytłumaczy, od jakiej podstawy oraz z jakimi prowizjami zaczyna się tu pracę i jakie są wymagania od handlowców? Komuś wcześniej na forum zdawało się, że ludzi w dziale handlowym ubywa, a pisał, że nowych brak. To jeśli faktycznie tam się sprawy mają, to dlaczego?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JORDAN matcon Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

No mnie opinie klientów raczej nie interesują, szukam tych na temat pracy ;) Nie wiem jak rozumieć ten komentarz, samą pracę polecasz? Wnioskuję, że z komunikacją nie jest za dobrze wewnątrz firmy, skoro mówisz że nie rozmawia się szczerze z pracownikami? A no i czytałam niżej, że atmosfera nie była kiedyś za dobra, a jak teraz to wygląda?

Jan

jakie warunki pracy dla PH (pensja, auto itp) proszę o informacje widzę kilka ogłoszeń na pracuj.pl dzieli

Kunegunda
@Jan

Podbijam,zastanawiam się nad wysłaniem CV. Polecacie?

@Kunegunda

Nie polecam i nie odradzam, sam czekam na jakieś wieści od pracowników. Jedno, co wiem, że potrzebują przedstawiciela handlowego i do Radomia i do Wrocławia. A zastanawia mnie, co się stało z poprzednikami, czy stracili pracę, czy sami odeszli? No i ewentualnie z jakich powodów? W ogłoszeniu jest zarówno o miłej atmosferze, jak i stabilnym zatrudnieniu.

Na jakie benefity można liczyć w firmie JORDAN matcon Sp. z o.o.?

Józia

Otwarta jest rekrutacja dla specjalisty ds sprzedaży. Pracodawca zapewnia w ogłoszeniu o dobrych warunkach finansowych. Podpowiecie ile w takim razie wychodzi średnio za miesiąc pracy na tym stanowisku? Macie coś fajnego z benefitów?

Jan CNC

Mam za sobą wieloletnią, bardzo dobrą współpracę z tą firmą. Mają wysoką dostępność towaru, jakość zgodną z certyfikatami. Rzetelni, konkretni pracownicy doradzą, gdy jest potrzeba. Polecam.

P.W.
@Jan CNC

Trafiłam tu przypadkiem, ale nie spodziewałabym się tak niskiej oceny tej firmy. Jestem klientką i zawsze chwaliłam profesjonalizm tej firmy i podejście pracowników do współpracy z klientem. Jesteśmy w stałym kontakcie z magazynem, który robi naprawdę dobrą robotę na załadunku. Dla kierowców poczekalnia z kawą, słodkim - widać, że im zależy. Oby więcej takich znających się na rzeczy firm. Pozdrawiam

Baśka

Mila

Nie widzę aktualnych opinii na temat pracy magazynierów. Orientuje się ktoś z Państwa jak ze współpracą. Ile wychodzi na początek za godzinę pracy? 25 zł netto będzie? Umowa o pracę dla pracowników?

Lion

Bartosz
@Lion

Widzę że jesteś niezadowolonym klientem. Serio nie możesz dojść do porozumienia z firmą? W jakim konkretnie temacie te różnice? Wyjaśnisz?

Custoner
@Bartosz

Klient traktowany jest jak wróg , trzeba go zrobić w konia żeby kupił i po temacie . Mam wrażenie że jak kupujesz dużo to traktują cię gorzej niż tego co mniej

@Custoner

A to ma w ogóle sens? Czemu ci, którzy więcej biorą mieliby być traktowani gorzej?

Ela
@Elżbieta

Nie. To nie ma sensu. I jako klient, który zamawia u nich często się z tym kompletnie nie zgodzę. Obsługa klienta jest bardzo dobra - sprawny kontakt i przychylność na wielu płaszczyznach. Ktoś chyba nie zna tej firmy.

CNC MET

Urszula

Nie szukają jeszcze czasem doradców klienta? Bo takie oferty mieli kiedyś. Tylko nie wiem, to była jakaś praca w terenie, na słuchawce, czy jak to ogółem wygląda? Może ktoś miał okazje pracować i wie.

Ucho

Jeśli chcesz aby szefowa wszystko o tobie wiedziała ( cały czas słucha ludzi pracujących w sprzedaży przez otwarte drzwi od swojego biura, nie można spokojnie porozmawiać , wszystko słyszy i jeszcze się nie raz wlacza do dyskusji ) to Jordan zaprasza do pracy

Renata
@Ucho

No ale właściwie co w tym dziwnego że szefowa słyszy rozmowy? Reaguje jakoś na to o czym rozmawiacie czy po prostu zabolał Cię fakt otwartych drzwi?

Aaa
@Renata

Czy są w ogóle ludzie , którzy lubią być podsłuchiwani ? A może to kwestia kultury osobistej i zwykłego wyczucia sytuacji ?

@Aaa

No ale czy to nie są godziny pracy przypadkiem? Czemu ludzie wtedy mają sobie "spokojnie rozmawiać" zamiast pracować? Bo godzinach nie organizują tu sobie żadnych integracji? Chyba wtedy szefowej nie muszą zapraszać? ;p

@Elżbieta

Chyba czegoś tu ktoś nie rozumie. Są niekiedy informacje , którymi chcemy dzielić się wyłacznie z osobami do których przekaz jest kierowany. Każdy człowiek czuje dyskomfort jeśli z tyłu głowy ma możliwość podsłuchiwania przez innych.

@1

no tak, czyli skoro są właśnie takie jak piszesz to po co gadać o tym w pracy jak można gdzieś poza nią? ciekawa jestem czy coś jeszcze tutaj jest takiego na co powinno się według pracowników uważać?

Czy w JORDAN matcon Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Tak , obsługa klienta pracuję razem. Atmosfera grobowa , pani prezes siedzi obok z otwartymi drzwiami i wszystko słucha, nie ma rozmów, praca jak w obozie, brak slow

Elżbieta

Ale jest tak dosłownie cicho, że lampy słychać? Ja to bym psychicznie nie wyrobiła w czymś takim chyba

Psychika
@Elżbieta

Jak nie masz twardej psychiki , to nie nadajesz się do pracy w tej pseudofirmie. Szefostwo w tej firmie ma wrażenie że daje ci wielką szansę dając prace. Ludzie dobrzy, ale atmosfera z góry to porazka. Szefowe wszystko wiedzą najlepiej. nie ma dyskusji.Jak np w Boku nie odbierzesz telefonu po drugim sygnale to szefowa potrafi wejść i powiedzieć dlaczego nikt nie odbiera

@Psychika

Jak to po drugim?XD Jezu to przecież dla samego dzwoniącego jest niezdrowe, ledwo pierwszy sygnał a tu już dyszenie w słuchawce po drugiej stronie.xd Przepraszam, że mnie to rozbawiło, ale to raczej śmiech przez łzy, bo żal życia na taką paranoję. Tzn., no na pewno dają szansę dzięki zatrudnieniu się u nich, ale szkoda, że nie ogarniają innych aspektów zarządzania...

MET
@Elżbieta

Jako klient mogę przyznać, że kontakt z tą firmą jest sprawny i bezproblemowy. I zawsze tak było. Może dlatego, że kładą nacisk na odbieranie telefonów? Z mojego punktu widzenia to dobra rzecz, ale jak kto uważa...

Urszula

Witam, z racji tego że jest oferta na Przedstawiciela Handlowego chciałam zapytać, jakie wynagrodzenie obecnie jest proponowane na rozmowie. Może ktoś był na rozmowie i może się podzielić szczegółami? Będę wdzięczna ogromnie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w JORDAN matcon Sp. z o.o.?

@Pytanie każda osoba zna na to odpowiedź. Pytać ludzi nie ma o to sensu. Lepiej zapytać samego siebie , jaką się atmosferę swoim zachowaniem robi.

Calevi

Według mnie atmosfera wśród pracowników jest bardzo dobra. Nie ma co narzekać, bo ludzie pracują tam naprawdę fajni i pomocni.

@Calevi

A jeszcze jakieś plusy z pracy tutaj? Bo wzmiankę o prestiżu już widziałam. Ale skoro tak to pewnie trudno jest się tu ostatecznie dostać?

@Elżbieta

Można się tam sporo nauczyć. Pieniądze też nie są tak złe, jak niektórzy tu piszą. Są porównywalne do innych firm z okolicy. Jest opieka medyczna, dobre warunki pracy w biurze, bardzo dobra atmosfera wśród pracowników, imprezy firmowe, godziny pracy są przestrzegane, bezproblemowe urlopy. Mam wrażenie, jakby niektóre komentarze to były jakieś "trolle", albo jeden niezadowolony pracownik, który wylewa swoje żale pod kilkoma nickami.

Jak jest z pakietem medycznym w JORDAN matcon Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Prezent

Pakiet medyczny ? Nonsens, jak tu nie było nawet nic na święta . W zeszłym roku bon za 50zl na zakupy. Ciekawe co dostaną w tym roku ? Bilety na tramwaj ?

Jan
@Prezent

Poważnie pięć dyszek dali? Mogli sobie darować... ;) To z zarobkami też tak słabo jest?

Calevi

Jest gwarantowany pakiet medyczny. Można go rozszerzyć za dodatkową opłatą - czyli tak jak w wielu firmach. Zdecydowanie na plus.

Lenka

Hejka, a jaka kasa? Do dzisiaj trwa rekrutacja na jakieś stanowisko biurowe... opłaca się tam drogie Panie pracować?

Prestige
@Lenka

Kasa ? Praca w tej firmie to prestiż. Liczy się gdzie pracujesz , a nie za ile . Im mniej zarobisz tym lepiej dla ciebie , bo zawsze będziesz dążył do poprawy swojego podejścia do pracy.

@Prestige

A co jak ja np., prestiżem to siebie i kota nie wykarmię? :( Ogólnie to faktycznie taka pozycja w cv może mocno podnieść jego wartość?

MJ
@Elżbieta

Jeśli w CV byłoby Jordan Michael to pozycja w CV zdecydowanie w górę. Niby Jordan , ale różnica ogromna :)

Adrianna
@Elżbieta

Myślę, że praca w tej firmie może być uznana jako "prestiżowa". To duża firma, nie zatrudnia 5 pracowników, tylko ponad 20, a jej zasięg jest ogólnokrajowy i jest naprawdę znana w swojej branży... Poza tym istnieje ponad 20 lat, dobrze radzi sobie na rynku, więc taka pozycja w CV wygląda pozytywnie i na pewno dużo daje. Przynajmniej mi dała.

Nigdy nie było tutaj balansu między pracą a życiem osobistym pracownika. Potrafią dzwonić do ciebie na urlopie lub po godzinach pracy. Brak wyczucia sytuacji. Wszyscy czekają z utęsknieniem na piątek . Ludzie są zmęczeni tygodniem fizycznie i psychicznie. Nie wiem jak teraz, ale były tutaj pseudo szkolenia z niewiadomo czego. Bezsensowne nasiadowki , gdzie nikt nic nie słucha i marzy o końcu. Zamiast siedzieć przed komputerem i robić robotę uczestniczyło się w takich spotkaniach . Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o JORDAN matcon Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w JORDAN matcon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JORDAN matcon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JORDAN matcon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JORDAN matcon Sp. z o.o.

JORDAN matcon Sp. z o.o.