FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU

Toruń

Opinie o FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU

admin 2015-07-28 00:02
Wiesz jakie warunki są w firmie FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU, znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.
Anna 2016-02-16 18:50
Widzę w prasie dużo ogłoszeń dotyczących wolnych miejsc pracy w tej Firmie , jednak jest ciężko się tam dostać , prawdopodobnie pierwszeństwo mają osoby młode , dużo się mówi na mieście , że następuje wymiana pracowników polskich na pracowników z Ukrainy ??? Czyż byśmy byli gorsi .
kasia 2017-04-06 14:21
Ukraińcy pracują już właściwie wszędzie w sklepach spożywczych na kasie, wiec to nic dziwnego, a Forte samo w sobie bardzo szanowana firma, dużo ludzi tam pracuje, z tego wiem warunki dobre kasa tez dobra
Zostaw swoją opinię o FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FABRYKI MEBLI FORTE S.A. OSTRÓW MAZOWIECKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU