Delko Esta Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński

Opinie o Delko Esta Sp. z o.o.

Janusz 2015-03-04 18:25
Dobra atmosfera pracy. Można się dużo nauczyć.
JK 2016-01-04 18:00
Miałem przyjemność krótko pracować w tej firmie i oceniam pracę tam bardzo dobrze.
Kasa na czas,targety dodatkowo premiowane do zrealizowania,fajna atmosfera,zero mobingu jak to ma miejsce w korporacjach i naprawdę spoko kierownik ;-)
Polecam...
ole 2016-04-12 17:30
ekipa profesjonalistów,dobra atmosfera ,pełne zadowolenie z pracy
najlepszy z pracownikow 2016-07-26 11:21
Opinie pisane przez syna,szefa ktory odgrywa wielkiego prezesa majacego nikle pojecie o jakiekolwiek pracy.W pracy stale poganianie I praca pod presja czasu nie mowiac o zachowaniu warunkow pracy, czy tez smiesznie niskim wynagrodzeniu.Ogolnie firma,z tych ktore smialo mozna nazwac onozem pracy u polskiego kapitalisty.
Talib 2016-09-13 21:47
Najlepszy z pracowników Ty to chyba jakiś "narcyz jesteś" ze aż tym się musisz chwalić.
Jakiś malutki człowieczek który sobie nie radzi(ł) w pracy...
antonio 2017-08-17 17:51
Co wy poszecie jaka dobra atmosfera jaki kierownik w porządku jak sa 2 kierowniczki pracowałem tam przez 3 lata i nikomu nie polecam tej firmy jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] systemy premiowe nie wiadomo skąd wziete o pojsciu na urlop nie wspomnę wiecznie nie można było iść bo zawsze coś. Rodzina kierowniczek na najwyzszych przywilejach . Osoby z magazynu pracowały za glodowe stawki i wątpię żeby cos się zmieniło bo byliśmy traktowani jak jakieś bydło nic więcej nie polecam radze omijać z daleka
Zostaw swoją opinię o Delko Esta Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delko Esta Sp. z o.o.