Multifood STP sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Multifood STP sp. z o.o.

betikat 2011-01-11 16:57:33
Szkoda że nie ma żadnej opini jak się pracuje w tej sieci ,bo otwierają nowe lokale w innych miastach i ważna by była taka informacja przed podjęciem decyzji o zmianie pracy:(
olka 2012-11-30 09:47:01
Serdecznie odradzam!!!! [usunięte przez moderatora] pracownika przez pracodawcę a z wypłacaniem kasy jest koszmar!!! Przerzucają odpowiedzialność z jednego na drugiego, nagle nikt nie wie kto się zajmuje wypłacaniem wynagrodzenia! W ogóle ich nie obchodzi, że człowiek ma tylko jedno źródło utrzymania, z którego musi wyżyć cała rodzina!
ania 2015-08-07 09:02:05
Odradzam. Ja pracowałam w jednym z lokali do którego przychodziło bardzo dużo klientów. Pracy było dużo, menagerka cały czas chodziła za daną osobą i wymyślała zadania do zrobienia. Brakowało ludzi do pracy więc w 3 osoby robiliśmy za 5 osób, a płaca się nie zmieniała. O żadnych podwyżkach nie ma mowy, dramat. Za jedzenie trzeba płacić, ma się zniżkę 50%, ale np są klienci z kartą vip, którzy nie muszą płacić za jedzenie, a pracownikom się taka zniżka nie należy. Ogólnie za dużo pracy, za mało kasy.
Kasia 2015-08-28 10:21:10
Również jako pracownik odradzam pracę w tej firmie. Firma kłoni się ku upadkowi- i bardzo dobrze. Tragiczna atmosfera, chory sposób zarządzania, brak wiedzy o kierowaniu zespołem swoich pracowników! Wynagrodzenie??? phhh... jakie wynagrodzenie?! o tych kilku złotych na godzinę nie ma co mówić! Ale za to obowiązków jak za całą armię! W lokalach brudno! Wydawka cała pływa w tłuszczu! Rotacja pracowników w takim tempie, że zanim zapamiętasz imię to już człowieka nie ma!
Pola 2015-09-01 12:37:34
Pracy jak za taką kasę zdecydowanie za dużo, kierownictwo wredne, traktujące pracowników w swojej firmie jak niewolników, a z wypłacaniem pieniędzy jest jeszcze gorzej : na wypłatę czekasz 2 miesiące a potem jeszcze się potrafi spóźniać i nikt nic nie wie- ODRADZAM
togu 2016-04-22 12:28:23
Firma działa normalnie, na ich stronie jest formularz zgłoszeniowy do pracy
Zostaw swoją opinię o Multifood STP sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multifood STP sp. z o.o.