Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Thimotheos

Czy to prawda, że browar został przejęty przez Niemców, przez co jakoś piwa straciła na jakości? Czuć w smaku blachę.

Marsjanin

Browar został przejęty przez kosmitów w 1321 r. Do tej pory energia kosmiczna jest odczuwalna w tym zakładzie.

Pracowalem tam .
@Thimotheos

Nie musi być przejęty przez niemców.... Mało to przekrętów w browarze było (za czasów rayana) , lanie innego piwa w inne opakowania. Resztę dodaj sobie sam i dodaj to że teraz browar jest kogoś innego i dopiero jest przekręt . Pewnie trafiłeś partię (lewego piwa (niby pils) a to nie pils..: )

@Thimotheos

jak się zagryza puszką to tak jest

Gwiazda w dziale rekrutacji HR

Czy dalej w tej firmie pracuje pewna "gwiazda" Ewelina Zabielska w dziale HR? Tej rozmowy rekrutacyjnej nie zapomnę do końca życia.

Niki
@Gwiazda w dziale rekrutacji HR

Nie pracuje. Opisz jak przebiegała ta rozmowa

@Niki

umówiłem się z tą panią na rozmowę kwalifikacyjną{bardzo bardzo dawno temu}uprzedziła mnie że ceni sobie punktualność a sama przyszła 20 minut spóżniona.....napomknąłem ze mój czas jest równie cenny.....odstrzeliła mnie od razu.....

In
@ja

Hehe. A to tzw nowoczesny HR - prowokacja to podstawa hehe a na jakie stanowisko aplikowales ?

Kkkk
@ja

Ona była jedyna w swoim rodzaju, szczęśliwie już od kilku lat jej nie ma.

Iza
@Kkkk

Super, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji, ale miejcie następnym razem na uwadze, że na forum staramy się raczej unikać używania danych osobowych. Jest to ponoć niezgodne z regulaminem tej strony. Wszyscy pracujecie w Browarze Namysłów. Podpowiedzcie zatem, na jakie stanowiska trwa tam obecnie rekrutacja?

Soltys

Cwaniaczku To chodź twarzą w twarz Adres znasz

Asia

PGR Przeczow rządzi

Tomi

W Browarze nie trzeba matury żeby zarządzać ludźmi. Wystarczą dobre plecy.

Prawiczek
@Tomi

Masz plecy , robisz co chcesz , butelkownia , piwnica , pijana na 1 zmianach wiecznie chodzą , albo śpią co wejdę , wstana rozciągają sie , kawka , ciasto a robota stoi , potrzebne sa kamery z podsluchem

Taktak
@Tomi

Zaliczona matura na pięć o niczym nie świadczy. Może on jest tak dobry w tym co robi ze nie potrzebuje , w przeciwieństwie do Was, wykształcenia. Jest na tym stanowisku bo jest dobry w tym co robi. Robi coś o czym wy nie macie bladego pojęcia , w przeciwnym wypadku przeskoczylibyscie go i zostaliście jego szefem ; niestety za wysokie progi

Tomi
@Taktak

Jak to przeskoczyć Kiedy on ma plecy W postaci swojej żłobki i jej koleżanki Beti.

Taktak
@Tomi

Zdaje się ze jest kilku mistrzów oni to tez mają plecy ? Kłóję w oczy i przypieprzasz się do rodziny; jak dla mnie słabe.

Sprawiedliwy

Kierownik ludzi nie skłóca . Wszystkiemu winien jest Tomi mistrz bez matury.

Zhp

Hej, komu już podziękowali? Dyrektorowi? Technolog? W końcu może pora na powiew świeżości...kiedyś oni dziękowali teraz im dziękują...

Strarzniktexasu

Kulawy pirat tołdi wraz z synem siedzom nokami dzwi zamykajom i grzecznie do kierofnika kablójom. A butelki się same przebierajom. Takie to rzycie w broważe majom. I mistszowie z kierofnikiem w tyuku to majom.

Konserwator

Właśnie skończyłem robotę i teraz namierzam twoje ajpi.

Gienia

Cala załoga na piwnicy powinna sie zmienić , tam jest najwieksza impreza , nawet na 1 zmianach ...

Ksawery
@Gienia

Ja podziękuje za taką impreze zimno 4stopnie wilgoć ciemno wzrok siada jeszcze troche i bedę miał problem czy wchodzę na swoją zone czy teściową zapraszamy na piwnice

Me

Przecież od początku było wiadomo, że administracja idzie do odstrzału.

Niki
@Me

A gdzie som związki zawodowe. Czemu nie walczą o ludzi.

Eli

Wielka porażka marna kasa większość ludzi to dla tych słoików pracują

Qustav

Miałem bardzo dobre zdanie o Tym Browarze od lat, ale jak czytam teraz niektóre wpisy, szczególnie o dolewaniu czegoś tam do piwa i atmosferze w firmie to już sam nie wiem czy nie pić komercji....

Nie azor
@Qustav

Pieniądze zrobile swoje. Ludzie dostali rajanowe i malpiego rozumku dostali.

Art
@Nie azor

Ci w biurach chyba.

Iza
@Art

A co to właściwie jest to rajanowe? Przyznam, że jeszcze nie spotkałam się z czymś takim w pracy. Czy ktoś z Browaru Namysłów mi to wytłumaczy?

ofca
@Iza

Pracownicy otrzymali kilkukrotność wynagrodzenia od byłego właściciela Rayana i nazwali sobie żartobliwie rayanówka. Od tego czasu ludziom (usunięte przez administratora) się poprzewracało i już pracować nie muszą.

Bałtek
@Nie azor

Gadacie tak jakby te rayanowe wynosiło kokosy ... Taka suma ze nie wiadomo co z tym zrobic . Jeden kupił sprzęt na wiosce , inny furę , trzeci pojechał na wakacje , inny rozwalił na imprezie , każdy wydaje na co chce i finito mordeczki moje ziomeczki

Biura
@Bałtek

No ja sobie kupiłem mieszkanie 3 pokoje plus garaż

Krawaciasz

Rajanowe brać to pierwsi. Płakać ze GZ każe pracować to tez pierwsi. Jestem w stanie to na prawdę zrozumieć. Ale żeby takie bzdury jak powyżej wypisywać na własny zakład ? Mam nadzieje ze zostaną wyciągnięte konsekwencje.

@Krawaciasz

Krawaciasz, zamknij w końcu ten głupi ryj. Siejesz tylko zament , twój komentarz jest zupełnie nie potrzebny, twoje teksty nie wnoszą nic ciekawego do konwersacji. Głupi byłeś, głupi jesteś i jako głupka Żywiec cie zwolni. Pożal się wrużce.

Wróżce

Krawaciarz

Jan Miodek

"naprawdę" piszemy razem bystrzaku

Rozlew

Oczywiście to pytanie do Krawaciarza.

@Rozlew

Krawaciasz to nazwa własna.

Spocony kasztan
@Krawaciasz

Widzę że kolega Krawaciasz rządzi tutaj i jemu kibicuję.

Kler
@Spocony kasztan

Spocony kasztan, a dlaczego spocony? Czy wy coś razem z krawaciarzem, coś tego tego? No wasz wybór :D Reszta facetów z browaru woli kobiety. :D

Spocony kasztan
@Kler

Skąd takie skojarzenia ? Nigdy bym na to nie wpadł

Lelum
@Biura

Ja sobie kupiłem niestety nic .... Ale mojej babie kupiłem zestaw garów i gazowke zeby Wkoncu gotowała mi obiady bo ino ile mozna jeść słoiki ... Chociaż nie powiem bo fajnie sie beka po kielbasie lekko czosnkowej wtedy baba nie całuje , za to kochanka lize za hajs rayana, wiec jestem king Kong

Łysy
@Rozlew

Głupi to pisze , takie proste błędy robić haha bania z Polaka była jak nic

Rozlew tim
@Lelum

Czy Żywiec tez wypłaci rajanowe ?

@Rozlew tim

O tak....razem z obiegówką

Ciekawy

Witam. Czy będą podwyżki funduszu socjalnego ? Przydałoby się coś więcej dostać w tym nowym roku.

2020

Życzę wszystkim pracownikom powodzenia w szukaniu nowej pracy a nowym właścicielą nowych, sumiennych pracowników ze wschodu.

Życzliwy

Wszystkiego najlepszego dla mrówczek z browaru... Oraz żeby w nowym roku, wywalili krawaciarza z rozlewu...

M.S.

Wesołych Świąt dla byłych i obecnych pracowników Browaru :)

Mirek

Nie muszę tam mieszkać :) i wstydu dziewczęta robić

Wróżbita Łukasz

Coś Panie krawaciarzu mi się wydaje że koniec Pana stołka jest bliski... I zostaniesz Pan spitolony że stanowiska i przedstawiony jako nowy kolega operatorów rozlewu, lub widzę świetlaną przyszłość pod pośredniakiem. Obawiam się jedynie że z Pańskim doświadczeniem w jednej firmie i to jeszcze po dostaniu się do niej na rodzinnych plecach, nikt Pana poważnie i Pana doswiadczenia nie weźmie. Wtedy będziesz mógł Pan pisać jak jest w veluksie czy diehlu...

Jarek

Jestem zainteresowany aplikowaniem do was. Czy macie benefit sport ? Czy mogę liczyć na dzień dobry na 4 brutto? Czy zapewniacie dojazdy do pracy ? Czy sa dofinansowania do przedszkoli i wyprawki do szkoły ? Słyszałem ze was żywiec przejął i czy pensje poszły wam do góry. Czy sa trzecie zmiany ? Czy macie grusze z zfss? Jaką macie ścieżkę rozwoju dla ambitnych pracowników ? Ile wynosi średnio czas adaptacji u Was ? Do kogo mogę się zwrócić jak mam problemy ? Czy mogę zrobić karierę w innym browarze żywca ? Czy możliwe jest zwiedzenie studia filmowego z (usunięte przez administratora) ? Czy od nowego roku będą podwyżki 10 % ?

troll
@Jarek

tak,tak,,,oczywiście tak...wszystko jest.....awans zapewniony . A dla 4 z przodu to bym nawet rano nie wstawał.....a ścieżka.....chyba od bramy aż do stanowiska pracy

Kolega Przyszłości

Jeśli chodzi o browar. To odkąd przejął go Żywiec, praca tutaj wygląda słabo. Czepianie się o pierdoły, tuszowanie rzeczy które sa niezbędne do pracy... trzeba się prosić o naprawienie czegokolwiek, albo Cię wyśmieją że to pierdoła. Pucowanie wszystkiego, przykrywanie grzyba farbą, zamiast zająć się problemem... Jak ma przyjść delegacja to chowane wszystko do pomieszczeń nie uczęszczanych. Prawda jest taka że te rzeczy są niezbędne do pracy, są ułatwieniami... Gdyż maszyny nie są do końca sprawne... Brakuje podstawowych środków do pracy. Kadra zarządzająca boi się cokolwiek zamówić bo boi się reakcji nowego Prezesa. Zgadzają się na wszystko, lub sami podsuwają głupie pomysły żeby tylko się przypodobać, i zachować stołek... Mistrzowie nabijają się z pracowników, patrząc prześmiewczo i z pogarda jak by byli nietykalni... Ludzie chodzą znerwicowani, zamiast przychodzić do pracy ochoczo, to jeszcze dowalili 4 brygadówkę. Od zawsze ludzi się nie słuchało i teraz też wygląda że się nic w tej sprawie nie zmieni... A szkoda, bo wiązaliśmy nadzieję z GŻ, że się pozmienia i że będziemy traktowani jak ludzie którzy ciężko pracuja, i chcą jak najlepiej dla zakładu. Ale jak to zawsze bywa ten najniżej dostaje najbardziej, bo ten wyżej nie ma żadnych skrupułów żeby poświęcić robola... Tak to teraz wygląda niestety...

@Kolega Przyszłości

Skończyło się obijanie i zaczęła prawdziwa praca. Oj za poprzedniego właściciela to zyliscie jak paczki w maśle. Teraz szukacie dziury w całym a to grzyb na ścianie a to kierownik coś karze robić. Rada moja taka WEZCIE SIE W KONCU DO RZETELNEJ PRACY. i tak się dziwie ze GZ was trzyma jeszcze na tej produkcji.

@Kolega Przyszłości

Nie wszyscy mistrzowie nabijają sie z pracowników, ale ci którzy to robią nie robią tego od kiedy włascielem jest GŻ tylko od dawna. Burakiem nie stajesz się z dnia na dzień, albo taki masz charakter albo wyniosłeś to z domu.

Kolega Przyszłości
@123

Nie twierdzę że wszyscy są tacy sami... Aczkolwiek większość jest cwana, fałszywa, zakłamana, i mająca o sobie takie mniemanie że nikt inny nie może się z nimi równać... Dodam też że moim skromnym zdaniem krawaciarzem może być właśnie jeden z takich mistrzów rozlewu... Przypuszczam kto to a jak będę w 100% pewien, nie omieszkam was drodzy koleżanki i koledzy o tym poinformować... Dodam tylko że z każdym jego komentarzem jestem bliżej. Miłego weekendu życzę i do zobaczenia krawaciarzu...

Wielki Stach
@Kolega Przyszłości

Po wielu wpisach krawaciasza, też jestem przekonany że to mistrz z rozlewu. No ale jak ktoś w domu jest nieudacznikiem to w pracy musi się wykazać. Przed komputerem odważny a za bramą ciamajda. Tak bardzo dogryza ludziom z produkcji , zobaczymy jak wruci na maszynę.

Xyz
@Kolega Przyszłości

Ci dwaj ponowie sami siebie kopromitują. Smieją się ze wszystkich ale wszyscy śmieję się z nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.