Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Rozlew

Tatra to nie piwo a produkt piw-no podobny. Pozdrawiam :)

Krawaciasz

Nic nie załatwiła, tylko historia pisze się na nowo. Po prostu jesteśmy na innym etapie. Będzie lepiej jak przestaniecie wypisywać (usunięte przez administratora) tylko weźmiecie się do uczciwej pracy, bo znowu zaczniecie narzekać że mało zarabiacie, i nawet rajanowe to za mało.

Cipokrates z Rozlewu
@Krawaciasz

(usunięte przez administratora) Weź się za uczciwą prace jak my

Spragniony

Co z piwem Braniewo dlaczego niema w sklepach ostatnio kiedy będzie?

Mster.

Czy dalej w Namysłowie pracuje taka blondyneczka, chyba TECHNOLOG?

@Mster.

Chyba się zwolniła.

Bolek

I na krawaciarza przyjdzie czas.

Rozlew

Wymagania to oni mają,ale pieniądze to za tym nie idą!

@Rozlew

Nareszcie poznaliscie na czym polega uczciwa rzetelna ciężka praca . Za amerykanow to był luz i spokój . A teraz was zweryfikowano i oceniono. I zapewniam was macie taryfę ulgowa. O tym wcześniej pisałem ale pluliscie na poprzedniego właściciela.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Trele morele

Koledzy z Braniewa pochwalcie się jakie warunki Wam przedstawiono..... --Namysłów--

Bydlak16cm
@Trele morele

Rok czasu czekaliśmy na 2.5% podwyżki. A OD nowego roku premia będzie uzależniona od wyników. Także od nowego roku zarabiamy mniej jak dotychczas :)

@Bydlak16cm

Jaka praca taka płaca

kolo
@Bydlak16cm

I ta czterobrygadówka po co to komu ? Te 2,5 % zje ZUS bo ZUS po nowym roku poszedł do góry o ponad 140 zł a połowę płacisz ty a drugą pracodawca. Czyli zarabiamy mniej jak w tamtym roku :( Pozdrawiam

obiektywnie
@kolo

Za to że wzrósł ZUS to pretensje do rządu.....

obiektywnie
@Krawaciasz

nikt nikogo do niczego nie zmusza i nie przystawia pistoletu do głowy, każdy może zmienić pracę, a jeśli coś podpisałeś rób na 100%.

Stach

Maria , krawaciasz Cię wyliże, kup mu tylko tanie wino. Pochodzi z patologicznej rodziny, będziecie pasować.

tomi

Dodaj treść twojego wpisu

Ind

Gdzie wypłata?

Chmiel

Co tam podwyżka... Czy piwo będzie?? ????

Pils

no to nam dali z GŻ podwyżka (usunięte przez administratora) bedzie tylko już lepiej widać to na przykładzie dwóch kierowników którzy właśnie sie zwalniają. Zmiany tylko na lepsze bedzie lepiej jak za BN hahahah pozdrawiam

Ż

Napewno, zywiec swietnie wywiazuje sie jesli chodzi o podstawowego pracownika, czy wedlug Was obecna sytuacja z wirusem jezeli pojawi sie ognisko choroby wewnatrz zakladu czy podejma decyzje kwarantanny naprzyklad calego dzialu? Prosze o rozsadne przemyślenia

Pracownik roku

Będzie piwo na święta ?

bezstronny
@Pracownik roku

w związku z korona wirusem piwo będzie ale w innym terminie

Koledzy w Braniewie czy było wczoraj u Was to zapowiedziane spotkanie z dyrekcją ??

kierowca

Od której pracują wózkowi od 6;00 do 14;00 a o 13;30 już kończą pracę jak to jest możliwe że o 13;30 już nie ma nikogo żeby załadować samochód tyczy się to puławskiego w innych zakładach jak pracownicy pracują od 6;00 do 14;00 to kończą prace o równej 14;00 i dopiero idą się przebierać a tu kończą pół godziny szybciej nikt nie zwraca im uwagi na to że maja samowolkę .. tak jest codziennie

In
@kierowca

Szanujemy swój czas pracy. O 14 jesteśmy już za brama. Kierowco proponuje pracować wydajniej.

Incognito

Na rozlewie czy magazynie.??

henderson

Witam, ile zarabia w browarze operator produkcji np na okresie próbnym po 6 miesiącach i po roku?Ciężka praca fizycznie? W ogłoszeniu widnieje • Stawka 17.20zł brutto/h + premie i dodatki co wydaje się śmieszna stawką.. mógłby ktoś napisać jak to wygląda od strony finansowej?

In
@henderson

Trzeba było za młodu się uczyć a nie na starość żalić

henderson
@In

Dowartościowałeś się? człowieku(70% ludzi ma wyższe wykształcenie), ale rynek pracy jest taki że wszędzie wyzysk, to ludzie szukają lepszego, lżejszego "chleba". Mniej monotonnej pracy, lepszego szefostwa, wyższej pensji, lżejszej pracy itp. czynników. Mam wykształcenie prawnicze, i pracuję w firmie w 70% umysłowo 30% fizycznie (ciężko) ale mam dość ciągłego stresu,m planowania odpowiedzialności, upierdliwych ludzi.

@henderson

Zarabia się tam całe nic więc nie opłaca się tam wgl składać cv

@henderson

Oczywiście wina rynku pracy rządu żywca stresu upierdliwych ludzi pani jadzi tylko nie twoja. Ciekawe że z ciebie taki specjalista prawnik ze interesujesz się pracā nie wymagająca pomyslunku ani rozumku.pewnie chciałbyś hapac kaske i nic nie robić.

Trele morele

A gdzie na magazynie można umyć ręce ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym ?

kolo

Dzień Dobry kiedy pracujący ciężko plebs dostanie podwyżki?

to znowu ja

Jeśli się nie mylę to w lutym miały być rozmowy na temat nowych umów...a tu nic

Srogi

Nie ma w Browarze lepszego SPECJALISTY niż (usunięte przez administratora)Janek.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.