Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Żywiec S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Namysłów Bolesława Chrobrego 26

szkoda ze niema karty multisport

Może browar wkoncu wprowadzi kartę multisport? Nawet VELUX to ma a browarze co? Dalej jak w lesie...

A

Odpowiadając na pytanie Weroniki: jaka atmosfera w pracy? Taka jak na tym forum: donosy, pomówienia itp. Tym co donoszą i słuchają odpowiada...

B
@A

Jacy Iudzie taka atmosfera o tych z samego dołu też tu mowa...Plotkarstwo na wysokim poziomie.

kolega mistrz

wow powazne slowa...tylko niestety ty tak rozumujesz .bo wiekszosc ma inne zdanie. pili ?bylo kiedys 5,10 lat temu pili na potege i wynosili,pali?pali 60 procent nabrowarze? spi? on nawet z tego co nie jeden z nas widzi ze nawet na przerwy nie chodzi.ma napewno pare swin obok siebie ktore ciagle podkladaja mu klody. hahaha najlepiej przyjsc namonoblok zapytac nim sie zmiana zacznie za ile pianowanie albo (usunięte przez administratora) a jak juz (usunięte przez administratora) to odrazu spierdalaja na szatnie i glownie nasze szanowne panie ploty i spanie.takze popatrz sie na siebie swinio i pamietaj ze ci palce gangrena zerzre od tych klamstw

@kolega mistrz

szanowna pani J. zowu uderza.

mam wiadomosc do adresata tego komentarza. dzwonilem pod numer regulaminu. poradzili mi o wypelnienie formularza,nastepnie sprawe kieruje sie na policje i bez zadnych problemow policja wystepuje do tego portalu do udzielenia twoich danych ;chyba to sie nazywa IP. NASTEPNIE portal udostepnia twoje dane i spotkamy sie w sadzie.

a o który browar chodzi??

majomajo
@anonymous

majonez nie strasz hehehe. Wystarczy jedno potwierdzenie a może ich być kilka

Anubis

Gdyby pan Darek był tak złym pracownikiem jak się go tutaj opisuje, nie pracował by tyle lat na produkcji w browarze. Publiczne oskarzanie go na tym forum jest bez podstawne i nie na miejscu, a przede wszystkim chamskie. Czasami można komuś zniszczyć życie nie zwarzając na to że Namysłów to małe miasteczko i każdy o wszystkim zaraz wie. Najlepiej znaleśc sobie ofiarę i wyciągnąc jakieś brudy które w sumie każdy z nas ma, nikt nie jest idealny. Jeśli Ty tchurzu bez jaj masz śmiałość anonimowo kogoś obsmarować, czemu nie powiesz mu tego co myślisz prosto w twarz. Każdy czasami się kłuci, ale to nie powód żeby wyrzucać wszyskie brudy na forum publicznym. Psuje to opinie firmy a przede wszystkim osoby oskarżonej o taki czyny. Autor tego tekstu chyba się nie zastanowił że ten ktoś ma rodzine i dzieci, jeśli go nie nawidzisz, zaszedł ci za skurę, można to w inny sposób załatwić. Przede wszystkim najpierw rozmowa, a nie tak ekstremalna decyzja o obsmarowaniu kogoś. Czy tobie było by miło gdyby ktos napisał coś takiego o Tobie, pytanie do anonima. Zastanów się, ciężko to udowodnić kto to ale da się jak najbardziej i co wtedy. Będziesz miał jaja żeby przeprosić jego i jego rodzinę??? Zastanów się anonimie. Chcesz kogoś osądzać , zacznij od siebie. Nie czyń komuś co tobie nie miłe. Nie piszu tu jako misztrz czy pracownik, ale przede wszystkim jako człowiek. Pozdrawiam wszystkich pracowników browaru, nigdy nie dopuszczajcie do takiej sytuacji, nienawiśc rodzi nienawiść, a zła atmosfera w pracy przenosi się później do domu. :)

A

Podejście do pracowników w tej firmie to przykład prawdziwego braku profesjonalizmu i umiejętności zarządzania. Zwolnienie AW niewiele zmieniło, jego kadra i podejście do zarządzania pozostały a jak wiadomo przykład idzie z góry. Zdecydowanie odradzam ludziom którzy potrafią samodzielnie myśleć i chcą się realizować, rozwijać, mają pomysły i inicjatywę. Jeżeli chcesz ślepo wypełniać nakazy, donosić na swoich kolegów to jest to miejsce dla ciebie. Tutaj nastrój szefa a nie twoja praca decyduje. Rozwiązywanie problemów polega na szukaniu winnych a nie analizie przyczyny i sposobach zapobiegania w przyszłości. Dlatego każdy pracownik wie, że lepiej ukryć problem niż go zgłosić.

Weronika

W sieci natknęłam się na ofertę pracy w Browar Namysłów Sp. z o.o. na stanowisko laboranta. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie i m.in. możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Jak oceniacie współpracę z tą firmą w takim charakterze? Jaka atmosfera na co dzień występuje w laboratorium? Może ktoś z Was zamierza aplikować na to stanowisko?

Benek
@Weronika

Skąd ty sęk urwalas czytać sie nie da to co piszesz, ekran pęka na twoj widok weź zniknij bo kazdy ma cie dość !!!!!!!

tolek

no to na produkcji w Perle w Lublinie chyba mamy lepiej :)

Xyz

Serio? Skąd to info?

@Xyz

Od pracownika Marvitu

Rydy 102

Życie weryfikuje wróbelka - docierania do niego, że jest nic nie warty

no i proszę.....admin coś usunął....dla przypomnienia było tu info o tym ze Wróbelek wyleciał....

ATAK WYDRY

a piroman strzela petardami na piwnicy i uchodzi mu to na sucho................

witam kolegów z BB .Plotka głosi że wprowadzono Wam czterobrygadówkę.Czy to prawda?za odpowiedz będe wdzięczny.pozdrawiam

Namysł

Podsumowując poniższe jaka firma taki dyrektor i tyle w temacie????

Mechanik
@Namysł

Drogi Browarze piszę do Was z zapytaniem ? Jak to jest możliwe ,że My inne działy : elektrycy,Hala maszyn pracujemy rzetelnie pod nadzorem mistrzów dokonując wpisów każdej wykonywanej naszej czynności a dwóch panów konserwatorów z piwnicy mają sanatorium! Nie robią nic i zamiast podjąć się jakiejkolwiek sensownej czynności w pracy piją kawę od 6 do 9 po czym robią obchód po Browarze z przerwą przy śmietniku w celu znalezienia fantów, po czym wracają na kolejną w ich przypadku przerwę zasłużoną na śniadanie do godz 11 Następnie po tak ciężkiej pracy udają się do magazynu w celu szukania starych kalendarzy i innych śmieci bo lubią zbierać takie gadżety . Czy ktoś z mistrzów ma jakąś kontrolę nad pracą tych panów ? Oczywiście nie chodzi mi o mistrza T.K. który o wszystkim wie i kryje tych nierobów gdyż oni w zamian za wyrozumiałość wykładają kafelki dla mistrza T.K. na nowym mieszkaniu przy ul. Oławskiej .Proszę tylko aby przyjrzeć się pracy panów konserwatorów. Bo cwaniactwo tych panów i brak kultury i chamstwem jakie prezentują w pracy wywalone nogi na stół i tylko obgadują kierownictwo , że tak się muszą narobić że ich dupska bolą od siedzenia .

A'tomek

Dyro R.W jest cały czas w Braniewie?

Namysł
@A'tomek

Jasne, że pracuje to bardzo dobry Fachowiec. Potrafi podpalić jak trzeba to i trochę amoniaku upuścić ????

abc
@Namysł

Czyli się nic nie zmieniło :P a dalej zwalnia ludzi za to że nie chodzą do niego i nie kablują na innych?

oj
@Namysł

A wyciek ługu a dwutlenku węgla a piana na rzece a woda w piwie. Można by tak wymieniać bez końca

Szkicownik
@oj

Piwo sklada sie glownie z wody, masz jeszcze cos madrego do napisania?

wodny
@A'tomek

A gdzie wpis o pożarze i amoniaku. Zgodnie z myśleniem dyrektora to jego wina i Pan Prezes powinien go zwolnić

Abc
@wodny

Pewnie i tak na kogoś zrzucił winę...

brbrbr

Panie Prezesie a pan jeszcze nie rozliczył dyrektora R za nieudolne zarządzanie . Może krótki opis jego dokonań przekazany członkom zarządu otworzy Panu oczy

A'tomek
@brbrbr

Czyli?

Być może PH

Jak wyglądają warunki jako PH-merch? Szczególnie interesują mnie warunki na Śląsk. Ile aktualnie taki PH dostaje, jak z prywatnym wykorzystaniem samochodu, realność planu do wyrobienia.

Haha

Słyszeliście co się stało ?!

Hihi

Czyli co ???!!!!

????

Ho ho

Mleko się rozlało

Co tam się dzieje
@Hihi

Rychu spadł ze strychu ????

Gines

Drodzy Panstwo, Pragne poinformowac że kolejny rekord pobity -rekord glupoty, tak wiele ich ostatnio w tej firmie, ale nie martwcie sie, to dopiero poczatek roku, zbiornik na warzelni ulegl rozszczelnieniu, to efekt bicia rekordow, podwojna para zwiekszona moc, moze pracownik na podwojnym gazie.

wujek dobra rada
@Gines

na podwójnym gazie to byles chyba Ty pisząc ten głupi komentarz

Maniek

Czy przedstawiciel handlowy może liczyć w firmie na godziwe zarobki? Jakie wyposażenie dostanie, myślę o laptopie, telefonie może samochód? Jak się pracuje?

Matjas
@Maniek

Witaj. Pracuje jako PH juz 4 lata w BN. Atmosfera zależy głównie od kierownika zespołu. Nasz jest uważam najlepszy w kraju :-) Dużo nam pomaga i aż chce się pracować. Narzędzia pracy to Ford Courier, niektórzy jeżdżą jeszcze fiestami. Zarobki - podstawa ok. 2200 zł netto plus premia. Możesz do 4 tyś zarobić. Zależy od rynku i planów sprzedażowych. Produkty są bardzo ciekawe i wysokiej jakości więc nie ma dużego problemu sprzedać ich do PSD.W naszym regionie wszyscy są zadowoleni i pracują z uśmiechem na ustach. Ale jak wspomniałem, to zależy od regionu. Pozdrawiam

Platin

Witam. Chce aplikowac na stanowisko PH. Czy dowiem sie cos wiecej na temat tego stanowiska. Jaki jest poziom wynagrodzen , jakie narzedzia pracy, czy aktualni PH sa zadowoleni? Pozdrawiam

Tomi
@Platin

Aktualnie ph jeżdżą z tego co widzę Fordem Courier

Matjas
@Platin

A teraz coś dla OSÓB KIERUJĄCYCH TYM BROWAREM -Dobry pracownik jest na wagę złota. W dobie braku specjalizacji, absolwentów "studiów instant" i niepokornych kandydatów do pracy, którzy nim wykażą się umiejętnościami, stawiają niebotyczne wymagania, rzetelny i ambitny pracownik to wartość nie do przecenienia. Coraz więcej pracodawców woli inwestować niemałe kwoty w osoby z potencjałem niż oszczędzać na zatrudnianiu nowych osób, które dobrze rokują jedynie tymczasowo. Jak się okazuje, zatrzymanie dobrego pracownika w firmie wcale nie jest takie proste. Wymaga od pracodawcy i/lub przełożonego sporych kompetencji i zaangażowania. Bez wątpienia niezwykle istotne jest satysfakcjonujące wynagrodzenie, które będzie adekwatne do umiejętności i wysiłku wkładanego w wykonywane zajęcie.

Podobno pracownicy rozlewu odmówili pracy w tę sobote czyli swięto Trzech Króli......więc dali sobie spokój z rozlewem...brawo kochani...jeszcze pare takich zdarzeń i moze zaczną inaczej traktować pracowników.. To dopiero styczeń.....a już brakuje czasu by to wszystko ogarnąć,A SEZON TUŻ TUŻ

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Namysłów

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.
2.1/5 Na podstawie 379 ocen.

Grupa Żywiec S.A.