Opinie o Manutan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Manutan Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Manutan Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manutan Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rozczarowanie

Ta firma to żart, stwarza pozory dobrego miejsca pracy. Każdy jest zły i ma dość tej pracy. Pani K dalej siedzi w tej firmie i niewiele w jej sposobie zachowania się zmieniło. Osoba, która ma być w jakimś stopniu liderem i kierować zespołem, stoi nad parobkami i rozkazuje żeby zabrać się do roboty. Ciągła krytyka również jest na porządku dziennym. Problemów się nie rozwiązuje, z resztą, wg „Góry” praca jest super, nic się nie dzieje złego, ogólnie to pracownikom się nie chce, więc co złego to wina pracownika. Jednym z głównych problemów to szef, który już dawno powinien być usunięty z firmy. Współpraca między niektórymi działami nie istnieje. Zgłaszanie konkretnych problemów nic nie daje, bo wg zarządzających trzeba naprawiać jakieś (usunięte przez administratora) żeby było, że jest próba wdrożenia rozwiązań. Jeśli ktoś chce odwalać robotę za 5 osób, słuchać opieprzu, że za mało się robi, dostawać kolejny opieprz od klientów za rzeczy, na które nie masz wpływu, jest to praca idealna dla Ciebie. Jeśli nie masz z tym problemu, próbuj śmiało. Szkoda tylko teamów. Osoby w biurze są bardzo fajne, ale biorąc pod uwagę co się dzieje w tej firmie, to nie ma osoby, która by to udźwignęła. Na pewno są lepsze firmy do pracy. Akurat o to nie będzie ciężko, ponieważ Manutan jest na samym końcu rankingu.

@Rozczarowanie

Hejo, dzięki że dajesz znać:) Jeśli nie chcesz podawać konkretnej kwoty czy widełek to nie nalegam, ale może zdradzisz chociaż czy płacą bardziej w stronę minimalnego wynagrodzenia, czy rynkowo? To mi bardzo pomoże :P

Zastanawiam się czy nie aplikować na doradcę techniczno handlowego. Jakie narzędzia pracy oferuje firma dla osób na tym stanowisku oprócz samochodu i telefonu? Napiszecie jak długi jest proces rekrutacji i czego można się spodziewać?

Rozczarowanie

@Rozczarowanie

Cześć, wielkie dzięki ze dajesz znać. O zarobkach co myślisz? Płacili chociaż dobrze i adekwatnie za tę pracę za pięciu?

Rozczarowanie Nowy wpis

Proporcjonalna wypłata do obowiązków dla każdego jest inna. Uważam, że jednak tutaj nie jest odpowiednia do stanowiska. Myślę też, ze nie ma co męczyć siebie pracą w takim miejscu :)

@Rozczarowanie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Ile jest zmian w Manutan Polska Sp. z o.o.?

Ala

Na jakie wynagrodzenie tak mniej więcej można liczyć? Ktoś jest w stanie podać widełki? Niektórzy piszą, że płaca jest dobra, inni, że firma nie zwiększa zarobków osobom po okresie próbnym, choć miało być inaczej. :x no i jak atmosfera w tym miejscu pracy? Przez rok cisza, więc może się coś poprawiło...

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Urszula

Cześć, @Dawid w swoim wpisie wspomniał, że firma Manutan się rozwija. Chciałabym więc się zapytać, czy w związku z tym, pracodawca zapewnia też rozwój swoim pracownikom? Jeśli tak, to w jaki sposób? :)

No cóz
@Urszula

Rozwój? Hahaha chyba,że zapłacisz im,żeby się rozwijali.

Damian
@No cóz

Czyli żadnych szkoleń, nic z tych rzeczy? A można chociaż liczyć na pomoc przełożonych jeśli się czegoś nie wie?

Dobry Boże nie pomoże
@No cóz

O Boże. A tego to jeszcze nie grali;-) żartuje, grali i udawali,ze wcale nie.

Hejka. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Manutan Polska Sp. z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Paweł

Dagmara
@Paweł

Czołem Pawle. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to doradzam firmę Geberit z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Powodzenia! Dagmara.

Robert
@Dagmara

Witam Pani Dagmaro. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Geberit, której nazwę Pani napisała zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Julka

Zadzwoniła do mnie pani HR z tej firmy. Takiego cynizmu, (usunięte przez administratora) i bezwzględności w rozmowie dawno nie słyszałam. Teraz wiele firm zachowuje się tak, jakby uskuteczniały działalność charytatywną i zastanawiały się tylko komu przekazać benefit w postaci łaskawego pozwolenia, żeby dla nich zasuwać i osiągać nie wiadomo jakie wyniki. Ogłoszenia to jedna sprawa, a rozmowy to druga - tutaj nie ma miejsca na pytania: co mianowicie firma oferuje w zamian. Świetna wizytówka firmy, gratuluję poziomu EB. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że owa pani trafi na lepszych od siebie....

hahaha
@Julka

Pani z HR?, tam nie ma działu HR tylko jest główna dowodząca która jest specjalistką od wszystkiego czyli od niczego. Co do cynizmu itd.... to widzę że nadal nic się nie zmieniło w tym przybytku wszechmocnie panującej. Ciekawe czy nadal jest coaching (na bardzo wysokim poziomie braku poziomu), a i ta minimalna ilość wykonywanych telefonów które królowa zlicza i cały dzień tym żyje. Biuro mają teraz na tym samym poziomie co wysokiej klasy firma rozpoznawana na całym świecie. Bedąc u nich na szkoleniu zobaczyłam kolorowy szyld firmy M (przenieśli się z budynku obok), wzdrygnęłam się na samo wspomnienie pracy tam, ale potem uśmiech od ucha do ucha i satysfakcja, że to już tylko wspomnienie. Tak więc co nas nie zabije to nas wzmocni. Pani K nie pozdrawiam ale to co podczas pracy tam widziałam czasem jako ciekawostkę jeszcze opowiadam :)

Przemo
@hahaha

Jestem zdegustowany postawą ludzi którzy wypisują komentarze podobne do twojego. Kompletnie zero merytoryki, zero przykładów, zero wskazania (według ciebie) złych zachowań w firmie. Za to mamy całą paletę nic nie wnoszących, wyrazów, praktycznie same emocje bez treści. Jako osoba zastanawiająca się nad aplikacją, chcąca dowiedzieć się czegoś konkretnego chciałbym poznać odp. na proste pytanie, co było na nie albo na tak w tej firmie. Wypowiedzi jak twoja, a jest na tej stronie takich od zawalenia są wyrazem bezsilności, głupoty, złości i sam już nie wiem czego. Najlepiej nawalić na kogoś łajna i odwrócić się w drugą stronę.

Jarosław
@Przemo

Masz racje. Oczywiście nie każdemu musi się podobać zatrudnienie, ale wypisywanie negatywnych komentarzy bez argumentacji nie jest w dobrym tonie. Krytyka powinna być konstruktywna, a nie dołująca inne zatrudnione osoby. Może dodałbyś jakie widzisz pozytywy w pracy? Tak żeby była równowaga :)

hahaha
@Jarosław

Widzę że dalej ta sama polityka - na polecenie Pani K pisanie postów w celu odwrócenia uwagi a proszę konkrety; darcie się na pracowników (standard). Pani K po operacji kolana dysponowała kulą do pomocy przy chodzeniu. Drąc się na jednego pracownika wymachiwała mu ją przed oczami. Chyba nie do tego służy taki przyrząd. Umawianie się na kasę podczas rozmowy o pracę - przy podpisywaniu umowy kasa niższa z zapewnieniem, że po okresie próbnym będzie wyrównanie. Okres próbny zakończony Pani K umowę chce przedłużyć ale o wyrównaniu nie ma mowy. Dziewczyna jak stała, tak wyszła. Jedna mądra pokazała jej że są jakieś granice. Obniżenie pensji pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę przez umowę wypowiadającą - albo się decydujesz albo żegnam. Wiedziała, że może sobie na to pozwolić, bo rozeznała sytuację ze ludzie nie mogą pozwolić sobie w tamtym momencie na utratę pracy. Obietnice premii, o żenującej wielkości, której nikt nigdy nie widział. Zero dziękuję za dobrą pracę itp, tylko non stop krytyka. Jak chcesz więcej konkretów to zapraszam napisz. Taka rotacja to na bank ze względu na świetną pracę, godną płacę + szacunek do pracownika. Polecam Pani K nie wywoływanie wilka z lasu bo zbyt dużo osób ma coś do powiedzenia,.

Alicja

SZCZERZE NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!! - OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA - KOSZMAR !!! 28.11.2021 złożyłam zamówienie przez stronę internetową MANUTAN. Następnego dnia otrzymałam fakturę proforma podpisaną przez pracownika Michał Wasiak z informacją o konieczności opłacenia wartości zamówienia. 30 listopada zamówienie zostało opłacone. W ciągu kolejnych dni podczas kontaktu telefonicznego zainicjowanego przeze mnie otrzymywałam informacje: [1] zamówienie jest w trakcie przygotowywania, [2] kolejna - że jest na magazynie, [3] kolejna - że jutro wyjdzie z magazynu , [4] kolejna - że następnego dnia zostanie nadane do wysyłki. Dziś mija 11 dzień od złożenia zamówienia. Po raz kolejny dzwoniąc do MANUTAN pracownik stwierdza, że zamówieonego przez mnie towaru nie ma na stanie i nie wiadomo, kiedy będzie !!! Prosiłam, by osoba decyzyjna skontaktowała się ze mną telefonicznie w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. I co? CISZA!!! Nie mam zamówienia i nie mam swoich pieniędzy! Czy się mylę, że taki proceder nazywa się oszustwem ? Identyczne klamki zamówiłam w końcu przez firmę KLAMKI-DRZWIOWE.PL - ku mojemu zdziwieniu sporo taniej; a przed chwilą dostałam informację o nadaniu przesyłki. Dodam, że przesyłka jest darmowa i jest możliwość pobrania. Oby jak najmniej takich pseudo firm jak MANUTAN - szumna reklama w mediach ale nic więcej.

Wojtek
@Alicja

Mam to samo, regały na ponad 20 tysięcy przez urząd pracy wzięte. Aneks już pisałem, kolejnego nie ma opcji napisać, koniec roku i takie tam. No i 20 tysięcy poszło w pi.du!!!!!! Może jakiś pozew zbiorowy?

Jolanta

Zamówiłam w firmie Manutan wózek Składany schodowy wózek transportowy RU57 przyszedł na drugi dzień, ale wybrakowany, nienadający się do użytku. Firma nie chciała wymienić szybciutko na nowy tylko upierała się na składanie reklamacji, która będzie rozpatrywana przez 14 dni. Obsługa niemiła, niekonkretna,. Firma nierzetelna. Zgłosiłam chęć wymiany, to nie. Koniecznie chcieli żeby składać reklamację, robić im zdjęcia i wysyłać. Nie wiem o co chodzi. Coś kombinują. Firma nierzetelna. Nie polecam.

Olej w głowie
@Jolanta

Chciałem coś napisać ale twój post jest tak głupi, że sobie po prostu daruję.

@Olej w głowie

Nie bardzo wiem, co głupiego jest w fakcie, że kobieta wydaje pieniądze i oczekuje za to sprawnego wózka, a w przypadku niesprawnego, nie chce czekać 2 tygodnie na rozpatrzenie jej sprawy? Niektórzy mają chyba takie hobby, obrażać ludzi na forach.

Dawid

Firma rozwija się , nie zapominając o pracownikach i dlatego ma dobra opinię jako pracodawca, fajna atmosfera polecam

Rena ta

Nie polecam tej firmy! Zamówiony towar przyszedł uszkodzony, po kilku rozmowach reklamację w końcu uznano i na tym się skończyło. Od miesiąca dzwonię ( pan od reklamacji rzadko osiągalny), wysylam maile i dalej niestety czekam . Bardzo nierzetelne podejsie do klienta.

Aneta

Nie wiem, z czego właściwie wynika tak mała Wasza aktywność na wątku dotyczącym Manutan Polska. Firma ta przecież cały czas prężnie się rozwija, a świadczy o tym chociażby fakt, że w chwili obecnej poszukują kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Ogłoszenie znajdziecie na popularnym portalu z ofertami pracy. A może ktoś już uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej i opowie o jej przebiegu?

Aneta

@Darek, odniosłeś się do opinii sprzed kilku lat. Być może coś się zmieniło od tego czasu. Jak Ci się pracuje w Manutan Polska? Czy Twoim zdaniem warto rozważać zatrudnienie w tej firmie? Czy ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi uwagami na temat tego pracodawcy?

Ula

było super zarabiałam na rękę od 3700 nawet do 7000 PLN odeszłam bo miałam ofertę bardziej płatnej pracy

jedynka
@Ula

cóż Ta Pani Kinga za bzdury wypisuje podszywając się pod byłych pracowników. wstyd! ale to bardzo typowe dla niej zachowanie. zupełnie nie pozdrawiam kierowniczki całkiem fajnego zespołu.

Darek
@Ula

Dziwnie ja pracuje i wiem ,że są ograniczenia premii kwartalnej i nie ma siły zarobić 6tyś netto ...

Darek

Podstawa oki , premia mała jeżeli zrobisz 200% planu kase z 100% nadwyżki zobaczysz po roku o ile zamkniesz cały rok na 200% .... Efetk... zapiepszasz kwartał zamykasz na 200% wzrostu. Kolejny finiszujesz na 100% i pomachaj kasie.... Praca po 10-11h po rynku nie jezdzisz ,a gonisz... Autko do dyspozycji.... Rotacja spora jak na tak młodą firmę.... To nastawienie na zatrudnienie naganiacza klientów nie prawdziwego PH ..... Nie warto jeżeli szukasz czegoś stabilnego na chwile by zyskać czas na szukanie dobrego pracodawcy można zacumować...

Kulka

Dzięki za informacje. Nie będę przynajmniej tracić czasu na tę firmę.

BEROS

Nie ma oficjalnego ogłoszenia w stylu Manutan zatrudni itd. Robią rekrutację przez agencje. Czytam i czytam te wasze opisy i zastamawiam się czy oby nie przesadzacie. Fakt praca jest ciężka i wymagająca a i ciśnienie spore na wyniki ale tak jak napisałem to jest korporacja działająca w Eu w 18 KRAJACH. Nie ma lekko, nie jest lajtowo, nie ma czasu na zabawę. 8 h pracy w biurze a pH 9-10 w terenie i praca 1h przy kompie. Ale warto. Jeśli pH robi swoje to warto. Jest ciekawie, dużo się dzieje, ciągle coś nowego i praca z ludźmi na poziomie od kupców po inżynierów. Jest możliwość rozwoju przynajmniej dla pH. Ph-jka-ka-cm taka jest ścieżka rozwoju. A jak ktoś jest bardziej zaintetesowany to są różne sposoby by się więcej dowiedzieć. Lepiej się postarać a nie sugerować się krytycznymi opiniami byłych pracowniko, niedoszlych pracowników lub nieradzacych sobie pracowników. A i nie jestem Panią K na którą tutaj tak narzekacie.

gosc
@BEROS

To ciekawa historia, żeśmy tak sobie wszyscy nie radzili. Chyba powinieneś zagłębić się trochę w historię byłych pracowników, a nie pisać takie pierdoly, bo inaczej nazwac tego nie można. Zaraz może usłyszę, że nie odchodzili, tylko byli zwalniani. O zgrozo. Z Manutana odeszli najlepsi ludzie , świetni handlowcy, a Ci którzy zostali(śmiało można powiedziec, ze doskonale dają sobie radę że wszystkimi codziennymi. zaskoczeniami )- myślę ,że to kwestia czasu aż zbiorą w sobie siły żeby się uwolnić raz na zawsze i odejść. Jeśli dla Ciebie taka praca jest odpowiadającą to jesteś najwyraźniej jednostka. I nie chodzi o pozostawianie negatywnych lub pozytywnych opinii tylko o PRAWDZIE.

Filutek
@BEROS

Z tego co się orientuję, to PH też obowiazuje 8 godzinny dzień pracy a tu jest napisane 9- 10h w terenie plus 1 godzina przy kompie. czyli wychodzi 11 godzin. czy warto się poświęcać? Z tego co czytam to pieniądze są raczek kiepskie a warunki trochę toksyczne.

Aneta

Pracujesz w Manutan Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Jakie według Ciebie są plusy i minusy pracy właśnie tutaj? Komu polecisz aplikowanie do Manutan Polska?

kij

Wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

akuku

sia Co jest najgorsze?! na samym początku kierowniczka, która jest pępkiem świata :D Wredne babsko, które tylko stosuje mobbing wobec pracowników. Jeśli to czyta pozdrawiam środkowym palcem. Niech lepiej pójdzie się dokształcić w dziedzinie zarządzania personelem. Ciekawa jestem kto ją zatrudnił na to stanowisko, ale obstawiam że po znajomości. Bo kto normalny zatrudniłby takie babskie........

Zostaw merytoryczną opinię o Manutan Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manutan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manutan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manutan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Manutan Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manutan Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa

Manutan Polska Sp. z o.o.