Opinie o ATT Interwers w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ATT Interwers. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATT Interwers o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATT Interwers w Łódź

Tłumacze etatowi Nowy wpis

Czy sa tu tłumacze etatowi? Jakie zarobki, jak współpraca? Widziałam ogłoszenie o pracę,na umowę o pracď

Grażyna Nowy wpis
@Tłumacze etatowi

A gdzie to ogłoszenie, bo też chciałabym zobaczyć. Widełek nie podali?

tłumacze etatowi Nowy wpis
@Grażyna

wystarczy poszukać na najbardziej popularnych portalach z ofertami pracy ;-)

Marta Nowy wpis

Dużo pisaliście o braku wypłaty dla tłumaczy za wykonaną prace, a czy próbował ktoś brać zaliczkę jeszcze przed wykonaniem? Faktycznie, opinie klientów to jednak nie to samo co opinie pracowników.

Kacper

Czy uważacie ze to jakościowa firma ?

Grzegorz Norman

Ponad 20 lat działalności i liczne rekomendacje klientów są najlepszym dowodem na jakość działalności ATT INTERWERS Agencji Tłumaczeń Technicznych, a nie anonimowe opinie w internecie.

Anonimowa opinia w internecie
@Grzegorz Norman

Jeżeli wyrazi Pan zgodę, to mogę opublikować faktury, dowody wpłaty i niezbyt przyjemną korespondencję mailową z Pana pracownicą, które wszystkie potwierdzają zarzuty stawiane Pana firmie. Wtedy nie będzie to już anonimowa opinia. Jest Pan zainteresowany?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ATT Interwers? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. eksportu z językiem francuskim lub rosyjskim wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
Tłumacz

Panie Grzegorzu, rekomendację są od Klientów ale nie od tłumaczy. Od zawsze ma pan problem z płatnościami dla tych, którzy wykonują te tłumaczenia dla pana Klientów.

Tłumacz

Nie rozumiem, jak im nie wstyd jeszcze prowadzić działalność... Nikt nie powinien dla nich opracować. (usunięte przez administratora)

Odradzam współpracę z ATT

Odradzam współpracę z biurem ATT Interwers. Terminowa płatność za fakturę to pojęcie nieznane w tej firmie. Jak potrzebują tłumaczenia, to potrafią po kilka razy wydzwaniać, a kiedy przychodzi do płatności za usługę to można czekać, czekać i... się nie doczekać. Wezwania do zapłaty za zaległe faktury pozostają bez odpowiedzi. Po innych opiniach na tym portalu, a także na innych stronach internetowych widać, że to stała praktyka w tym biurze.

Weronika
@Odradzam współpracę z ATT

Rozumiem Twoje niezadowolenie wywołane zaistniałą sytuacją. Przypominam jednak, że celem tego forum jest poznanie opinii na temat pracy w firmie ATT Interwers. Dlatego zachęcam głównie pracowników firmy do pozostawiania wpisów w tym temacie.

Franek

Czy firma normalnie działa?

dch

wspolpracowalem z tym biurem i moja opinia jest niestety bardzo zla. Zlecen bylo duzo, w wiekszosci na wczoraj a platnosci z duzym opoznieniem a po rozwiazaniu wspolpracy brak zaleglej wyplaty

Zenek

Może ktoś napisać kilka informacji o aktualnej sytuacji w firmie? Chciałbym aplikować ale muszę sprawdzić firme bezpośrednio u pracowników!!

Weronika

@tłumacz, dlaczego odradzasz ATT Interwers? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemność? Podziel się swoimi wrażeniami.

vb

@tłumacz a czy moglbys mi napisac cos konkretnego czemu?

tłumacz

Mogę wyrazić o nich tylko najgorszą opinię! ODRADZAM.

Trebor

Kiedyś dla nich pracowałem. Ale gdy zaległości w płatnościach dochodziły do ROKU - zrezygnowałem. Wygląda na to, że działalność biura jest finansowana z zaległych płatności, czyli prowadzona jest na kredyt... zapewniany przez tłumaczy.

zwnY

Odradzam wszystkim. Dla tej firmy istnieje tylko pojęcie terminu wykonania tłumaczenia, terminy płatności za wykonaną pracę są ignorowane nawet po wielokrotnych przypomnieniach. Stawki niskie.

Toomuch

Wielomiesięczne opóźnienia w płatnościach dla tłumaczy. Omijać szerokim łukiem!

geo

Biuro traktuje tłumaczy w sposób wysoce niepoważny. Płacą z OGROMNYMI opóźnieniami po licznych monitach, na które nikt nie odpowiada. W dodatku oczekują, że tłumacze będą specjalistami z dużym doświadczeniem, a oferują bardzo niskie stawki jak dla studentów, którzy chcą jedynie dorobić. Zdecydowanie odradzam!

katkat

Nie polecam współpracy. Płacą z ogromnymi opóźnieniami.

ula

Najgorsze biuro względem płatności! Właściciel ustnie obiecuje "zaraz zapłacić", a przelewu nie ma już 8 miesiąc. Hańba!

hmmm

Tragedia. Kompletny brak szacunku do tłumacza. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o ATT Interwers - Łódź

• Jak się pracuje w ATT Interwers?

Zobacz opinie na temat firmy ATT Interwers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ATT Interwers