ATT Interwers

Łódź

Opinie o ATT Interwers

azja 2014-05-26 14:26:47
Tłumaczom płacą, kiedy im się podoba, a nie kiedy jest termin płatności.
Mariusz Kalata 2014-06-17 14:57:35
Biuro nierzetelne. Trudno wyegzekwować płatność za wykonane dla nich tłumaczenia. Zaległości sięgają prawie pół roku. Zdecydowanie odradzam współpracę tłumaczom i klientom B2B.
beton 2014-08-16 18:52:12
Nie płacą i tyle. Po interwencjach obiecują wykonać przelew ale na obietnicach się kończy. Pół roku mija i nic.
strass 2014-10-15 09:31:59
Ostrzegam, nie płacą! jedna z najbezczelniejszych firm, z jakimi miałem do czynienia
hmmm 2014-12-03 15:45:20
Tragedia. Kompletny brak szacunku do tłumacza. Odradzam.
ula 2014-12-09 22:11:19
Najgorsze biuro względem płatności! Właściciel ustnie obiecuje "zaraz zapłacić", a przelewu nie ma już 8 miesiąc. Hańba!
katkat 2015-01-05 11:11:56
Nie polecam współpracy. Płacą z ogromnymi opóźnieniami.
geo 2015-01-13 13:50:12
Biuro traktuje tłumaczy w sposób wysoce niepoważny. Płacą z OGROMNYMI opóźnieniami po licznych monitach, na które nikt nie odpowiada. W dodatku oczekują, że tłumacze będą specjalistami z dużym doświadczeniem, a oferują bardzo niskie stawki jak dla studentów, którzy chcą jedynie dorobić. Zdecydowanie odradzam!
deutschmobil 2015-05-19 09:36:53
Stanowczo odradzam współpracę z biurem ATT INTERWERS. Wiecznie dopatrują się błędów w tłumaczeniach. Zamiast dać takie tłumaczenie do poprawy tłumaczowi, który je wykonywał rzekomo dają innym tłumaczom do poprawy i oczywiscie rzekomo muszą zapłacić za poprawę więc w rezultacie tłumaczowi, który wykonywał tłumaczenie nic nie płacą. W ogóle nie informują o poprawkach, można dowiedzieć się o tym fakcie dopiero kiedy wykona się telefon w sprawie płatnosci. Biuro obsługują dwie bardzo aroganckie Panie. Jesli ktos jest hobbystą i nie potrzebuje pieniędzy może współpracować z tym biurem ale dla osób traktujących poważnie profesję tłumacza i chcących zarabiać pieniądze stanowczo odradzam.
Tłumacz 2015-09-21 13:27:50
Nie płacą tłumaczom.
Toomuch 2015-11-10 16:45:30
Wielomiesięczne opóźnienia w płatnościach dla tłumaczy. Omijać szerokim łukiem!
zwnY 2015-12-29 11:56:52
Odradzam wszystkim.
Dla tej firmy istnieje tylko pojęcie terminu wykonania tłumaczenia, terminy płatności za wykonaną pracę są ignorowane nawet po wielokrotnych przypomnieniach. Stawki niskie.
marcin 2016-01-26 16:26:17
Niestety ale potwierdzam to, co zostalo napisane i jesli jest alternatywa to ODRADZAM. Zlecen od ATT mialem w ciagu kilku miesiecy calkiem duzo, w tym tlumaczenia ustne, biuro obsluguje waznych klientow korporacyjnych. Platnosci nawet na spore kwoty sa wykonywane, ale ZAWSZE z opoznieniem, Panie klamia przez telefon mowiac, ze przelew juz CHYBA wyszedl, albo ze maja akurat DUZO PRACY i dlatego nie mialy czasu na wykonywanie przelewow (sic!). Zaplata prawie zawsze przychodzila dopiero po moich wyraznych i ostrych prosbach telefonicznych albo trzeba bylo ich jakos zaszantażować, ale jesli nie ma czym to sprawa jest raczej beznadziejna. Blaganie BT o przelew z pewnoscia do przyjemnosci nie nalezy :(
Trebor 2016-04-08 18:57:42
Kiedyś dla nich pracowałem. Ale gdy zaległości w płatnościach dochodziły do ROKU - zrezygnowałem. Wygląda na to, że działalność biura jest finansowana z zaległych płatności, czyli prowadzona jest na kredyt... zapewniany przez tłumaczy.
tłumacz 2016-08-08 20:01:58
Mogę wyrazić o nich tylko najgorszą opinię! ODRADZAM.
vb 2016-08-10 21:18:47
@tłumacz a czy moglbys mi napisac cos konkretnego czemu?
Zostaw swoją opinię o ATT Interwers - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATT Interwers