Opinie o PRO-CAR w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRO-CAR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PRO-CAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO-CAR w Kraków

Hej, czytam tu takie dość niepokojące wpisy o firmie i o pracodawcy. Wszedłem, bo szukam ogłoszeń od nich, ale nie ma w necie nawet archiwalnych ogłoszeń. Wiecie, o co chodzi, czy firma obecnie nie zatrudnia nikogo i nie ma po co wysyłać cv np. do (usunięte przez administratora) na myjni na umowie zlecenie?

najgorsza osoba jaka istnieje na tym świecie... p. Zbigniew jest człowiekiem, który w żadnym stopniu nie ma empatii, do tego wykorzystuje pracownikow jak sie da. Dla niego nie ma czegoś takiego jak przerwa, masz robić i tyle - a podjadać w między czasie., żze j Dla niego nie liczy się nic innego tylko pieniądze- jesteś pionkiem w jego grze. Nie na nawet Twojego imienia... ( jesteś zapamiętywany jako numer konta na który co miesiąc musi wysłać pieniądze . Brak wdzięczności za prace i jakiegokolwiek słowa dziękuję, że jesteś i ć dla mnie. Karma do Niego wróci! NIE POZDRAWIAM!

Andrzej Nowy wpis

a jak jest z godzinami pracy i ze składkami ZUS? Wszystko na legalu?

Czy PRO-CAR organizuje staże dla studentów?

Johny

Motywuję, darmowymi nadgodzinami i krzykiem .Polecam pracę w tym (usunięte przez administratora).

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PRO-CAR? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

A ta podstawa to na czas zawsze była czy jakieś opóźnienia się zdarzały, bo ktoś tam wcześniej pisał, że na konto na czas? Te pieniądze pod stołem to w ramach premii? Za co jest w ogóle naliczana?

Czy ktoś także ma problem na stronie ze zmianą języka na angielski? Gdzieś chyba widziałem ofertę i były podane benefity i chciałem to sprawdzić bo tu znowu dajecie info ze nic nie dają?

DIEGO

Praca na myjni oprócz zimnej wody taniego płynu do naczyń i brudnej (usunięte przez administratora) to nic tam nie ma.

Magazyn rozlewnia

Jest oferta na magazyn Rozlewnia i załadunek butli. Powie ktoś coś więcej jak wygląda praca atmosfera i wypłata ?

BylyPracownik

Współpraca przebiegła tragicznie. Wyzysk w czystej postaci. Nieodpłatne nadgodziny, brak jakichkolwiek benefitów pozapłacowych, praktycznie brak możliwości jakiegokolwiek urlopu. Pracownicy chowali się po placu, żeby zapalić papierosa. Przerwa obiadowa w moim przypadku nie istniała. Ciągła praca w biegu, ciagle poganianie i ciągły krzyk. Z właścicielem nie da się spokojnie porozmawiać, chyba ze po pracy. Korzysta z każdej możliwości, żeby tylko zgonić coś na pracownika. Pożegnałem się po krótkim okresie pracy mając dodatkowo ukrócona wypłatę ze względu na błąd samego właściciela. Nie poleciłbym pracy w tym miejscu nikomu, kto choć trochę ma na uwadze własne zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Trzymać się z daleka.

Witam co powiecie o likwidacji szkód w tej firmie?

Tyuik

Ciężki pracodawca wytrzymać z nim to sukces. Placi slabo wymaga za duzo na dodatek praca malo stabilna ze względu na ciagle zmiany personalne.

****
@Tyuik

Zgadzam się. Wytrzymują chyby Ci, co mają stalowe nerwy. Facet wiecznie niezadowolzony, cięzko mu dogodzić. Nie ma co z nim dyskutować, bo to typ który zawsze ma racje. Jeśli chodzi o kasę, to znaczną część płaci pod stołem i nigdy nie jest to umówiona stawka. Zawsze znajdzie coś za co mógłby zabrać kilka stów. Po za tym co miesiąc trzeba prosić się o swoje pieniądze (po za tymi co na konto). Urlop płatny tylko od stawki jaką masz na umowie. Zwolnienie się z tej firmy to najlepsza decyzja. Ps. Do dzisiaj nie mam wynagrodzenia za 2 miesiące pracy

@****

a co na to inspekcja pracy... ? nie rozumiem jak tak można funkcjonować...

Adi

@Tyuik jakie zmiany personalne masz na myśli?

Julita

Może kojarzycie jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aktualne rekrutacje, jakie się odbywają w PRO-CAR? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen? Każda opinia będzie na wagę złota.

blokowanajgorszemiejscedopracy
@Julita

Hahahahahahhahahah jakie benefity poza płacowe jak tu nawet normalnych umów nie ma. Najniższa na umowie, reszta pod stołem. Jakież jest miłe zaskoczenie jak idzie się na urlop i dostaje po urlopie najniższą krajową. Właściciel firmy każdego ma za złodzieja a sam jest największym oszustem i awanturnikiem. Osoba ta jest niezrównoważona psychicznie i potrafi wyzywać pracowników przy klientach... Takie macie ubezpieczenie medyczne i karnet na basen.

Nikodema
@Julita

Praca tam to ciągły stres, bo jak problemów nie ma to szef je wymyśli. Zawsze jest coś nie tak .

Eryk

@ekspracownik To raczej odosobniona opinia, ja mam zupełnie odmienne zdanie

ekspracownik

Praca tam to porażka. Nigdy nie widziałem gorszego pracodawcy. Miałem "przyjemność" z tym panem i odradzam każdemu.

Karol

Jeśli widzicie, że mają miejsce złe zdarzenia to po co to larum na forum? Zgłoście tam gdzie możecie otrzymać pomoc!

Xmen
@Karol

Po to aby inni nie musieli się przekonywać na własnej skórze.

WIESIEK

ALE (usunięte przez administratora) GDZIE SA WCZEŚNIEJSZE KOMENTARZE ZNIKŁY NAGLE!

Rotacja ma bardzo różne podłoża. Firmy podkupują pracowników ponieważ brakuje fachowców!!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Julita

@Pracownik jesteś pewny, że w przypadku PRO-CAR możemy mówić o mibbingu? Pamiętaj, że jest to prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Możesz podać przykłady konkretnych sytuacji, w których mobbing był faktycznie stosowany?

Zostaw merytoryczną opinię o PRO-CAR - Kraków

• Jak się pracuje w PRO-CAR?

Zobacz opinie na temat firmy PRO-CAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO-CAR?

PRO-CAR