PRO-CAR

Kraków

Opinie o PRO-CAR

zielony 2014-10-26 22:02
Firma nastawiona na wyzysk czlowieka. Znane sa inwestycje wlasciciela,wiec wiadomo o co chodzi. Ogolnie nie polecam, bo za 1xxx brutto to trudno cos dobrego powiedziec o Jasnie Panu. Szkoda slow, omijac "Doniczke" :)
Pracownik 2015-02-13 23:17
Oszust jakich mało...praca za najniższą krajową, reszta wiadomo jak....zero praw i szacunku. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM
Anka 2015-04-11 16:29
Zawsze terminowa wyplata, szef zawsze powie cos milego, fajna atmosfera. Polecam :)
Darek 2015-05-06 15:21
Oszust, ucierpiałem z powodu wypadku. Płaca najniższa krajowa reszta pod stołem i na L4 900zł. Masakra jak nie wiem.
Wyzysk i jeszcze raz wyzysk !!!
Nie polecam
olean 2015-07-02 11:45
Bardzo dobre warunki pracy, spore zarobki i najważniejsze - ludzkie podejscie do pracownika co sie rzadko zdarza.
AS 2015-07-10 09:26
Pan Zbigniew Doniec to oszut i osoba której jej zadufanie czkkawką się kiedyś odbije. Płaca za najniższą reszta pod stołem...urlop liczony od najniższej podstawy. OSZUST UWAŻAĆ !!!
Anonim 2015-12-22 14:49
Mila atmosfera w pracy i jak sie starasz to mozna naprawde sporo zarobić. Ogólnie polecam
mil 2016-01-09 20:48
Takiego chama, prostaka nie spotkałem w życiu. Człowiek który myśli tylko jak wyruchać innych.
huligan 2016-01-15 10:58
Witam brać kierowców po przeczytaniu waszych opisów o pracodawcy dało mi do myślenia żeby z daleka omijać tę firme a szukam pracy jestem kierowcą C+E,D+E całe ADR-y ale u kmiota jezdzić nie będe te pare pozytywnych opini napisali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich w każdej firmie nie brakuje,każdy szanujący szofer zrobi tak jak ja nawet jakby miał z głodu umrzeć.
misiek 2016-01-24 13:46
Tragedia. Zwłaszcza jak gotuje wysoka blondynka w jaksicach. Wymioty tragedia.nie polecam.
don 2016-01-25 18:40
Miłe warunki? A w śmierdzącym kiblu byłeś?. A ręce próbowałeś umyć?
Pawel 2016-01-27 17:12
Odpowiedz do miska.dostalem dość ze słone to jeszcze spalone. Biegunka dwa dni .musiałem wziąść wolne w pracy.jak na kuchni jest wysoka blondynka odradzam zamawiać. Tylko się rozchorujecie. Nie polecam !!!
basen 2016-01-30 22:03
doniec to lajza ktora wszystkich chce wyruchac nie pracujcie tam bo po 2 miesiacach i tak was wywali omijac z daleka
bolek 2016-02-05 21:28
Omijać z daleka restauracje pro car jaksice. Mało i do du... !
Tragedia 2016-07-24 09:48
Gorszego pracodawcy jeszcze w życiu nie spotkałem! Zero szacunku dla pracownika i do tego chamski typ. Myśli tylko jak wyrolowac pracownika. Kombinator i płaci marne pieniądze... Potrafi praktycznie za nic odbić ci pieniądze z wypłaty, a podpisać musisz że płacisz za braki bo innaczej cie nie przyjmie. Odradzam
bum 2016-07-30 21:06
A wiecie czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy?
oooo 2016-12-18 16:47
do Anki 6 lat pracowalem u mosci pana i nic milego nie slyszalem . ANKA prosze nie pisz bzdur
Pracownik 2017-02-16 13:15
Omijać szerokim łukiem. Brak szacunku dla pracownika. Oszukiwanie pracowników i klientów na każdym kroku, mobbing i nieustanna inwigilacja pracownika. Hipokryzja i wyzysk. Manipulacja pracownika i skrajna oszczędność na wszystkim. Odciąganie pieniędzy z wypłaty. Bezczelność, poniżanie i ciągła krytyka.
Zostaw swoją opinię o PRO-CAR - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO-CAR