Invest - Tech Sp. z o.o.

Będzin

Opinie o Invest - Tech Sp. z o.o.

admin 2015-07-27 19:55
Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Invest - Tech Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.
Kacper 2016-02-18 16:10
Pracuje w firmie Invest-Tech od ponad 2 lat. Jest to firma godna polecenia. Solidni i wiarygodni zawsze pomocni współpracownicy. Dobra komunikacja między działami. Każdy służy radą jeśli zachodzi taka potrzeba. Firma bardzo dynamiczna i rozwijająca się. Bardzo nowoczesny sprzęt oraz przyjemne, nowoczesne wnętrza w biurze. Codzienne spędzanie tam czasu oraz możliwość awansu i rozwoju działają bardzo motywująco na prace.
Gość 2016-02-22 06:40
Pracę w Invest-Tech oceniam jako Bardzo Dobrą. Ludzie są uczynni i zawsze można liczyć na ich pomoc, fajna atmosfera i spoko klimat. Kasa zawsze wpływa terminowo. Firma dająca duże możliwości do rozwoju - Polecam :)
on222 2016-12-07 17:27
Invest-tech toruń to firma która płaci bardzo mało pracownikom. Wcześniej myślałem,że to porządna fima, duża rozwinięta itd. Ale gdy zacząłem tam pracować 2 lata temu oczy mi się otworzyły...
Zarobki jak już wspomniałem małe. Na umowę czeka się średnio 8 miesięcy (przez ten okres na umowę o dzieło) ostatnio szef i szefowa żona wpadli na pomysł ,że by zmienić wszystkim umowy. A chodzi o to że zmniejszają podstawę płacy na prawie najniższą a reszta w premii (chaczyk jest taki,oprócz mniejszej podstawy a co za tym idzie mniejszych podatkach dla nich a dla robola mniejszych składkach emeryt itd to są wprowadzone jeszcze plusy i jak nie masz trzech to nawet tej premii nie dostajesz i zostajesz z najniższą krajową) a i jest jeszcze jeden pomysł część premii zostaje zabrane za URLOP wypoczynkowy haha szef uważa że to nie fair bo nie ma cię w pracy jak masz urlop i on nie ma pożytku tylko strate haha. najdziwniejsze jest to,że ludzie tam pracujący (ok80 procent) się z tym godzi i nie protestuje....
Przejrzyste zasady, nowa struktura 2017-01-24 14:34
W ostatnim czasie w Invest-Tech został przeprowadzony audyt kompetencji przez wykładowcę jednego z polskich uniwersytetów ekonomicznych. Wprowadzono nowe stawki zaszeregowania, wyznaczono poszczególne ścieżki kariery i rozwoju pracowników. Celem audytu było ułożenie nowej struktury wewnątrz firmy w związku z podwojeniem zatrudnienia w ciągu ostatnich 3 lat. Jeżeli czyjeś kompetencje nie były wystarczające, został on odpowiednio zaszeregowany. Na dzień dzisiejszy nowa struktura i strategia firmy przewiduje przejrzyste zasady. Jeśli ktoś ma zostać zatrudniony na umowę o prace, Invest-Tech stawia wymagania, aby na stanowisku pracowały osoby kompetentne. W firmie nie ma żadnego pracownika zatrudnionego na najniższą krajową.
ohara 2017-02-09 21:23
Pracowałam tam ładnych kilka lat temu. Tragedia.... "oni" myślą ,że są monarchami a tam mają królestwo...i tak też traktują pracowników...
sasha 2017-02-24 20:47
Ja też tam pracowałam i jak najszybciej chcę o tym zapomnieć...
Soczewa 2017-03-17 20:32
Paracuje w Invest-Techu od 5 lat, zgrana ekipa, fajny dział handlowy, czasem zdarzają sie i tacy co nie potrafią sie dostosować, ale to wyjątki. Wypłata wpływa na konto terminowo a i zdarzają sie jakieś bonusy dodatkowa kasa na święta czy darmowe karty na siłownie ogólnie ok
Wasyl 2017-05-23 21:57
Karty na siłownie FitProfit nie są darmowe bo trzeba za nie płacić, pracuje się w miarę dobrze, czy jest zgrany zespół zależy od punktu patrzenia, widać podziały w firmie oraz faworyzowanie tzw. przydupasów i podpier... spychologia pełną gębą, po zmianie umów na tzw. podstawa + premia oraz zabieranie za urlop kasy to jest jakaś pomyłka, porównanie takiej formy płatności do firm zachodnich nie wchodzi w grę bo tam są inne zarobki. Brak zaplecza technicznego wszystko naprawia się na własną rękę chyba że już naprawdę coś stanie na amen wtedy wzywają serwis. Nie doceniają dobrych pracowników, brak jakiej kol wiek motywacji do lepszej pracy inaczej mówiąc lepiej się nie wychylać.
plota 2017-05-29 17:59
rozhulało się tu .. to takie narzekanie ,nigdzie nie nauczyłem się tyle co w firmie .napiszcie czy jest podobna w Toruniu?może tam wiecej dostane?na razie tu ciągle sie dzieje ,a gadki, że mało płacą to
ile jest dużo? Ja technicznie jestem dobry i super ,że czasami moge coś zrobić bo servis do maszyn
pogwarancji to niedosyć ,że ćmoki za godzine biorą kasę i siedzą tygodniami. Dobry fachowiec dobrze zarabia i to widać bo chłopaki i samochody i wakacje sobie organizują
Soczewa 2017-05-31 15:36
Karta fit profit to tylko mały procent płacony jest przez pracowników, a całą resztę przecież opłaca firma. Jeśli macie problemy to piszcie na portal pracownika uruchomiony przez IT a nie wypisujecie bzdury, narzekacie i psujecie opinie firmie na portalach
daras 2017-05-31 17:24
W takiej firmie, żeby operator sam musiał dbać o maszynę, to czyste marnotrawstwo. Takimi tematami jak dolanie oleju, naprawy drobne powinien zajmować się mechanik nie koniecznie serwisant zewnętrzny. Ale tam taka moda, że najmniej się zajmujesz tym do czego cię zatrudnili.
ryzykant 2017-06-01 16:54
interesuje mnie ta branża i szukam firmy w Toruniu po przeprowadzce (hutnicza ale nierdzewka ma lepszy rynek)przjrzałem firmy i widze ,ze są takie same lub podobne wpisy i opinie w firmach o podobnym profilu i dynamice rozwoju. Fenomen? czasami nawet nick jest identyczny.
ostro ktoś pracuje nad psuciem reputacji w firmach w których pracujecie.
ja dystansuje sie od tych plot i dyskusji. Ale to ciekawe ........to moje spostrzeżenie może wiecej oleju w głowie trzeba mieć
Aplikuję do tej i innych firm z Torunia z tej branży. taki komentarz na marginesie.
zobaczymy.
STARY PRACOWNIK 2017-06-16 06:13
Nie narzekamy, tylko piszemy prawdę. DZIWIE SIĘ ,ŻE W OGÓLE TU SĄ POZYTYWNE OPINIE.
ale pracuje tam i wiem kto je pisze to ludzie albo z rodziny jak kacper czyli syn i córka szefostwa.
on222 wszystko zgodnie z prawdą przedstawił. zgadzam się z tą opinią całkowicie. do tego dodam ,że totalny brak szacunku. nie ważne czy jesteś mistrzem czy nic nie umiesz. Stary uważa ,że każdego da się zastąpić i to taniej hehe. Jest tam kilku co zarabia dobrze to prawda ale to z wyższego szczebla przydupasy.
Po za tym tjw. MONARCHIA
Ja 2017-08-09 14:02
Pracuje od niedawna, fajna firma fajni ludzie i dobre pieniądze
ona22 2017-09-19 18:22
to powiedz jak się nazywasz. chętnie poznamy tego niby zadowolonego...w firmie
Mb 2017-09-23 14:18
Ja tam pracuje ale a Toruniu i mam już dość pomiatania mną. Tego,że mnie nikt nie szanuje łącznie z tym śmiesznym szefem. W końcu si e odważyłem i powiem to MAM JUŻ DOŚĆ CHOLERNEGO INVEST echu !!!!!
Zostaw swoją opinię o Invest - Tech Sp. z o.o. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest - Tech Sp. z o.o.