HRX Poland

Opinie o HRX Poland

zniesmaczony 2013-03-18 10:49:27
Witam,

Jeśli zależy Ci na pracy in full time i marnych zarobkach z co najmniej bardzo dobrym angielskim to zgłaszaj się. Po rozmowie z szefem uważam, że poziom oczekiwań absolutnie nie jest adekwatny do tego co ta firma może zaproponować finansowo (nie wspominam o innych walorach bo ich nie ma)! Dają co jakiś czas te same ogłoszenia, widać nie potrafią wyczuć rynku kandydatów i rotacja jest spora. Moim zdaniem szkoda na nich czasu i tyle.
wariat 2013-07-18 11:19:37
Witam,

Jak wygląda rozmowa i caly proces rekrutacji w jezyku pl czy tez ang? czy rozmowa jest odrazu z prezesem, kierownikiem czy inną osobą zajmująca sie rekrutacją???

Pozdrawiam
marcin 2014-07-31 13:57:25
rozmowa jest najpierw z pseudo kierownikiem Sebastianem, myśli że pozjadał wszystkie rozumy a ma bardzo małe pojecie o pracy i transporcie, nie potrafił mi odpowiedzieć na wiele pytać, odniosłem wrażenie, że chwilami nawet nie wiedział o co mi chodzi, potem jest rozmowa z prezesem po angielsku. Ten to dopiero przedstawia świetlane wizje !!! po kilku tygodniach okazało się że jest cholerykiem, nie trafiają do niego żadne argumenty i jest zdania, że Polacy nie potrafią pracować, cały czas stawia za wzór łotyszy ( ???). Generalnie ODRADZAM !!!!!, SZKODA CZASU I NERWÓW !!!!
inga 2014-08-11 16:46:43
zaprosili mnie na rozmowę, asystent ds transportu. czy to jest to samo stanowisko na jakie aplikowałeś ? jakie są zarobki ?
yeti 2014-08-12 06:38:29
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.
herkules 2014-08-13 14:47:16
yeti- czy mógłbyś sprecyzować??
były pracownik 2014-08-28 11:51:50
pracowałem tam jakiś czas temu; widząc wcześniejsze opisy nic się nie zmieniło i pewnie się nie zmieni; takie miejsca pracy powinny być zamykane przez odpowiednie inspekcje a "nadrzędne" kierownictwo karane finansowo - może wtedy nauczyli by się szanować ludzi i przepisy; Łotysze z tego co wiem też nie byli u siebie dobrze traktowani, natomiast problemem oddziału w Polsce jest Pan Prezes, który ma wieczne wizje a wiedzy na temat transportu żadnej - generalnie firma porażka
piotrek 2014-09-03 10:16:35
Byłem zaproszony na rozmowe " msgazynier" jakis brudas chyba kierownik nakrzyczał ns nnie ze nie zabraĺem z domu " cv" dla niego . Stanowczo odradzam.od razu mozna poznac sie na wariatach .
były manger 2014-09-18 10:14:32
Pracowałem tam przez rok jako manager transportu
Jeżeli prezesem wciąż jest Pan Aarno to współczuje tym co są tam zatrudnieni
Lubi tych co się pucują i donoszą na innych. Cały dział transportu traktowany jak obsługa szwalni w Bangladeszu. Wymaga od wszystkich pracy po 12h, jednocześnie na nic nie ma pieniędzy (włącznie z płatnościami dla podwykonawców, naprawą aut i sprzętu)
Tony Halik 2014-09-24 13:27:08
tez tam kiedys miałem wątpliwą przyjemnośc pracować, ogolnie takiego dzadostwa nie widziałem dawno. Stary sprzet, prezes bez pojęcia o robocie, system do bani, brak płynnosci finansowej. Zadnych plusów.
jestem na nie 2014-11-04 21:55:10
Kiedys pracowalem w tej smiesznej firmie. Prezes, ktory nie zna sie na niczym, nie umie przeliczyc m2 na ladowne, ani zadnej innej prostej rzeczy. Lubi czasem powyzywac Polakow, albo wspomniec, ze jest u nas wciaz jak "za Stalina"(ze mamy pieczatki itp., a u nich w Finlandii tak postepowo, no i ludzie madrzejsi). Prowizji nie ma na umowach w zwiazku z czym mozecie byc pewni, ze kochany pan prezes nie bedzie jej wyplacal w takim wymiarze na jaki sie umowiliscie, za to za zwrocenie na to uwagi zareaguje furia.
W firmie panuje mobbing-dobrze zyja tylko przydupasy szefa, jak kierownik transportu, ktory udaje, ze pracuje i prowadzi spotkania z kandydatami nawet jak obecnie nie ma zapotrzebowania(tak - na przyszlosc). Jesli lubisz byc ponizany za byle glupote przez prezesa, ktory jest polglowkiem i nie lubisz dobrze zarabiac to polecam. W innym wypadku - stanowczo odradzam.
transport 2014-11-25 13:55:28
najlepiej wierzyć komuś kto pracował. Miałam tą wątpliwą przyjemność. Odradzam, poniżanie pracowników, kierownik Sebastian przydupas Prezesa i kompletny ignorant bez żadnej wiedzy, każdym swoim błędem natychmiast obciąża pracowników działu transportu.
Trzymaj się jak najdalej od tej firmy !!!
zainteresowany 2015-03-10 13:20:56
widziałem ogłoszenia że znowu szukają ludzi do transportu
jak obecnie wygląda sytuacja?
anymous 2015-04-29 16:15:11
to się zgłoś dasz nam znać...
anonymous 2015-05-06 21:30:12
Masakra!!! Bylem kierowcą.Ryga,Wiilno itp.Z dnia na dzien zmiana decyzji o wyjazdach.Bez uzgonienia z pracownikiem.Balagan totalny.Praca bez hamulców w naczepie,stary sprzęt.Wstrzymywanie diet,bo się obraził Arno(prezes)gdy chcesz wyrazić swoją rację.On wie wszystkko najlepiej.Wydzieranie ryja.Chciałem mu za to przywalić.Wyzywanie wszystkich od zlodziei,mało??
peter 2015-08-19 17:44:45
Znikają negatywne komentarze kierowców bo szukaja kolejnych naiwniaków do pracy za nędzne pieniądze. Poprzedni odeszli sami z tego kołchozu
cccc 2015-08-27 21:19:34
Co miesiąc nowe ogłoszenia bo ludzie stamtąd uciekają gdzie pieprz rośnie!!
Kiero 2015-09-29 05:19:10
To się zgłoś pracusiu bo póki co nadal rekrutują
wwww 2015-10-05 08:59:23
Jakie stabilne zatrudnienie?? Kto Ci tak powiedział? Asystenci są traktowani jak śmieci w tej firmie, tzw. tania siła robocza i to na pewno sie nie zmieni dopóki Aarno tam jest
kasia 2015-10-06 15:15:06
możesz powiedzieć coś więcej o tej firmie? Twój post jest najświeższy, więc pewnie masz aktualne informacje na temat współpracy.
olo 2015-10-15 12:10:56
wszystkie informacje są świeże i aktualne, potwierdzam i również nie polecam
jacek 2015-10-15 14:47:24
olo a co masz doświadczenia z nimi? pracowałes tam? jaka umowa i warunki?
aniani 2015-11-02 19:01:23
A ja mam info z pierwszej reki od osoby która nadal tam pracuje że umowe o prace ma tylko kilku wieloletnich pracowników. reszta tylko umowa zlecenie bez możliwosci zmiany na normalna. a w dodaktu mało kto ma okres wypowiedzenia. zwolnienia z dnia na dzien, takie zarzadzenie szefa. to głównie dlatego ciagle szukaja nowych ludzi, brak perspektyw
kiero 2015-11-02 19:47:05
Zmień informatora bo cytując Aarno it's a bullshit... Zlecenie jest przez pierwsze trzy miesiące potem normalnie umowa o pracę.
driver 2015-11-18 05:32:55
Czytam, że szału nie ma, mieszkam blisko i chciałem się dowiedzieć czy warto tam się zgłosić. Tam już wszyscy się zmienili z Transportu?
hulk 2016-03-30 08:58:35
NIe polecam kierowcom pracowac tam
kiero 2016-04-01 11:30:00
zapraszam do przesłania CV
umowa na 3 miesiace zlecenie potem umowa o prace
praca poniedziałek - piątek obszar Warszawa i okolice
ewentualnie 3 razy w tygodniu ktoś z kierowców jedzie do Łodzi i okolice
notak 2016-04-30 10:58:11
musi byc bardzo marnie skoro nawet tutaj prosicie o przesyłanie CV
qwert123 2016-09-29 15:10:43
Atmosfera i ludzie super, umowę o prace ma około 94% pracowników, prezes - okropny facet.
aska 2016-10-01 16:48:00
czy ja wiem czy marnie, moim zdaniem fajnie, ze wchodza tez na forum i zachecaja do rekrutacji tym bardziej uczestnicza w zyciu forum i wiedza co sie dzieje, poza tym teraz tez szukaja asystentki biura i pewnie nie łatwo znalesc odpowiednią osobę dlatego oglaszaja nabor tez tutaj
www 2016-11-16 22:13:39
asystentka biura jest poszukiwana co kilka miesięcy- to mówi samo przez siebie
Zostaw swoją opinię o HRX Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HRX Poland