logo Prima Moda

Prima Moda

Katowice

Opinie o Prima Moda

Pozytywna 2010-11-08 22:06:58
Niedawno odwiedziłam salon PM na warszawskim Mokotowie i dziewczyny z obsługi zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. I chociaż wtedy długo oglądałam,mierzyłam i troszkę marudziłam, to nie czułam presji, że muszę coś kupić bo inaczej Panie w sklepie mnie ?przeklną?. Pełen profesjonalizm! Na pewno tam wrócę bo buciki śliczne i wygodne. Polecam:)
Plusik 2010-11-27 16:13:05
Salony PM odwiedzam często, bo to moja ulubiona marka. Rzeczywiście nie wszędzie jest odpowiednia obsługa - czasami natrętne wręcz aroganckie dziewczyny nie dają nawet chwili na zastanowienie bo myśl o prowizji staje się najważniejsza. Ale nie w C.H. Targówek, gdzie byłam ostatnio. Tam pewna bardzo kompetentna dziewczyna zajmowała się mną od początku do końca i nie zauważyłam nawet grymasu zniecierpliwienia na jej twarzy, choć nic nie kupiłam. Brawo! I o to chodzi! Niech na dobre zagości w naszej świadomości stara, sprawdzona zasada - Klient nasz Pan! Życzę PM tylko takich pracowników:)
Bożenka 2010-12-04 16:38:06
Kupowałam buty w kilku warszawskich salonach, ale najbardziej podobała mi się obsługa w C.H Arkadia. Nie zauważyłam też by pracownice były jakoś specjalnie niezadowolone. Buty ładne i wygodne. Obsługa taka jak powinna być dlatego moja ocena dla Prima Moda to 5:)
praktykant 2010-12-17 13:48:49
wspaniałe modne buty niezla praca
klientka 2010-12-30 08:46:18
Buty są faktycznie modowe, ale stanowczo za drogie (usunięte przez administratora)
Wilii 2014-12-01 20:08:05
Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Prima Moda ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. PRIMAMODA to uznana marka zajmująca się sprzedażą najwyższej klasy oryginalnego włoskiego obuwia oraz torebek...
dorka 2015-01-31 20:18:00
widzę dziewczynki, że też szukacie pracy tak jak ja no.. szkoda że jeszcze nic nie znalazłyśmy, no ale... mam nadzieję że jakoś się to zmieni. Mnie też interesowałaby atmsfera w pracy, bo wiadomo że jak jest miło i przyjemnie to od razu szybciej i lepiej i wydajniej się pracuje, no ale też chciałabym wiedzieć jaką umowę oferują ?
ojra 2016-02-12 21:09:20
(usunięte przez administratora) dają jeszcze umowy o pracę i premie do podstawy zarobków. Nie ma co narzekać, fajne zatrudnienie jak na początek kariery.
Zostaw swoją opinię o Prima Moda - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima Moda