logo Prima Moda

Prima Moda

Katowice

Opinie o Prima Moda

Pozytywna 2010-11-08 22:06:58
Niedawno odwiedziłam salon PM na warszawskim Mokotowie i dziewczyny z obsługi zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. I chociaż wtedy długo oglądałam,mierzyłam i troszkę marudziłam, to nie czułam presji, że muszę coś kupić bo inaczej Panie w sklepie mnie ?przeklną?. Pełen profesjonalizm! Na pewno tam wrócę bo buciki śliczne i wygodne. Polecam:)
Plusik 2010-11-27 16:13:05
Salony PM odwiedzam często, bo to moja ulubiona marka. Rzeczywiście nie wszędzie jest odpowiednia obsługa - czasami natrętne wręcz aroganckie dziewczyny nie dają nawet chwili na zastanowienie bo myśl o prowizji staje się najważniejsza. Ale nie w C.H. Targówek, gdzie byłam ostatnio. Tam pewna bardzo kompetentna dziewczyna zajmowała się mną od początku do końca i nie zauważyłam nawet grymasu zniecierpliwienia na jej twarzy, choć nic nie kupiłam. Brawo! I o to chodzi! Niech na dobre zagości w naszej świadomości stara, sprawdzona zasada - Klient nasz Pan! Życzę PM tylko takich pracowników:)
Bożenka 2010-12-04 16:38:06
Kupowałam buty w kilku warszawskich salonach, ale najbardziej podobała mi się obsługa w C.H Arkadia. Nie zauważyłam też by pracownice były jakoś specjalnie niezadowolone. Buty ładne i wygodne. Obsługa taka jak powinna być dlatego moja ocena dla Prima Moda to 5:)
praktykant 2010-12-17 13:48:49
wspaniałe modne buty niezla praca
klientka 2010-12-30 08:46:18
Buty są faktycznie modowe, ale stanowczo za drogie, zważywszy na ich trwałość i fakt, że w dużej części produkowane w kalwarii zebrzydowskiej (damskie przez cohnpol bis, męskie przez cohnpol ). Myślę, że na rynku można znaleźć buty podobnej klasy za mniejsze pieniądze.Równie modowe. Co do peanów na cześć obsługi w Targówku i Arkadii, to oczywistym jest, że pisane przez podstawione osoby, bliskie p. ( usunięte przez administratora )co nie zmienia faktu, że opinię obsługa w sieci ma fatalną.
Justyna 2011-06-24 16:48:38
Witam.Byłam tydzien temu w silesi w Katowicach na zakupach.Weszłam do sklepu Prima Moda.Oglądałam rózne buty co chciałam jakies buty sobie kupic to były uszkodzone a cena ( usunięte przez administratora ).Poprosiłam o inną pare ale nie było z moim rozmiarem.( usunięte przez administratora )sklepu okazała sie nie sympatyczną osobą .Pracownice to samo,zaczeły sie wysmiewac ,szeptały sobie do ucha itp .Powiedziałam sobie ze juz nigdy nie wejde do tego sklepu.Buty są piękne ale uszkodzone powinny zwracac na to inni uwage.Nie polecam.Wole venezia.Tam są panie miłe i inteligentne.
ONA 2012-02-07 12:13:39
W Silesii dziewczyny są zastraszane i krytykowane przez managera-osobiscie bylam swiadkiem takiego zdarzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej...asystentki rzucaja sie na kazdego wchodzacego klienta i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"wyrywaja\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" go sobie z rak...totalny wyscig szczurow, nigdy wiecej nie wejde do tego sklepu....
maja 2012-02-07 12:18:07
dokladnie!!
asystentki sa jak hieny....rzucaja sie na kazdego klienta i wyrywaja go sobie z rak
Rozczarowana 2012-02-09 16:23:17
powiem tak : to że salon przeniósł się do nowej części oraz to że jest ładniejszy i większy,niestety nie oznacza poprawy jakości obsługi. Jak można lekceważyć klienta, dziwnie na niego spoglądać czy też chichotać za jego plecami ?? Jestem rozczarowana i rozżalona bo uwielbiam robić tam zakupy! Dziwię się tylko, że firma nic z tym nie robi!
ja 2012-05-15 16:31:49
Ta firma jest zalosna i smieszna!! Ciagle poszukuja nowych osob do pracy,rotacja jest niemozliwa!! Wielce pani dyrektor (ktorej sloma z butow wystaje) NADAL(usunięte przez administratora)widac cos musi byc na raczy skoro nadal jest na takim stanowisku(wszyscy wiemy o co chodzi) Stara,zakompleksiona,tleniona kretynka,ktora mysli ze swoimi beznadziejnymi tekstami cos osiagnie heheeh Mozna jej tylko wspolczuc ;)
ery 2012-05-15 16:35:15
Haha dokladnie tak,masz racje! :))) A wiecie ze dyrektorka ma ok 35 lat a mature zdawala 2 lata temu ? hahaha i ona wielce chce kogos uczyc :)) Niech sie lepiej zajmie czyms pozytecznym!! choc w sumie ona do niczego pozytecznego sie nie nadaje hahaha
gość 2012-05-21 15:16:45
Stała rotacja pracowników, masowe zwolnienia, mobbing ze strony dyrektorki, presja sprzedaży i strach przed zwolnieniem, tak właśnie prezentuje sie praca w tej firmie. Nie polecam.

Do klientek: dziewczyny nie są jak hieny, one walczą o to by nie wylecieć z pracy.
Wilii 2014-12-01 20:08:05
Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Prima Moda ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. PRIMAMODA to uznana marka zajmująca się sprzedażą najwyższej klasy oryginalnego włoskiego obuwia oraz torebek...
dorka 2015-01-31 20:18:00
widzę dziewczynki, że też szukacie pracy tak jak ja no.. szkoda że jeszcze nic nie znalazłyśmy, no ale... mam nadzieję że jakoś się to zmieni. Mnie też interesowałaby atmsfera w pracy, bo wiadomo że jak jest miło i przyjemnie to od razu szybciej i lepiej i wydajniej się pracuje, no ale też chciałabym wiedzieć jaką umowę oferują ?
ojra 2016-02-12 21:09:20
Dla takich sprzedawców to nawet zapewniają karty rabatowe na ubrania, więc całkiem nieźle. I dają jeszcze umowy o pracę i premie do podstawy zarobków. Nie ma co narzekać, fajne zatrudnienie jak na początek kariery.
Zostaw swoją opinię o Prima Moda - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima Moda