Opinie o Bebiko i firmie Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nutricia Polska Sp. z o.o. w Opole Marka Z Jemielnicy 1

Może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w planowaniu? Wisi ogłoszenie stażysty

Planowanie
@Marta

Nie radzę bardzo trudny dział

Duża rotacja pracowników powinna dać do myślenia zarządowi Nutrici oraz liderom zmian. Nie bez powodu odchodzą nowi pracownicy. Okropna atmosfera w pracy, ciągła presja normy, mimo że jest to praca na godziny, a nie na akord. Z głębi serca nie polecam, no chyba że ktoś nie ma perspektyw w życiu na lepszą pracę i nie lubi rozwoju.

Szykowna

Okropne miejsce. Jad, fałsz, przyzwolenie na traktowanie ludzi jak śmieci. Nie polecam nikomu.

@Szykowna

Zgadzam się z tą opinią.

Ona

Nie polecam nikomu tam pracy, szefowa mnie mobbingowala, udajac wspaniala przelozona dla wszystkich dookola. Skutkiem czego rozchorowalam sie z nerwow i kosztowalo mnie to naprawde sporo zdrowia, kasy i czasu, zeby dojsc do siebie. Typowe korpo, wyscig szczurow, kazdy leje na drugiego i zwala na inna osobe obowiazki, zero chetnych do pomocy. (usunięte przez administratora)

Wz
@Ona

Cześć. Mobbing to ciężkie oskarżenie. Możesz rozwinąć to co piszesz? Z jakiego działu jesteś? Pytam bo zastanawiam się czy aplikować.

On
@Wz

Cześć napisz w którym biurze siedzisz,że tak cię ten mobbing interesuje.Tam w nutri ręka rękę myje...

Mobber
@Wz

Mobbing jest w logistyce i kaszkach. Dyrektorka nie widzi chyba

Ustawiacz

Pytania o pierdoły,BHP itp. Jak sie nie spodobasz 0 pracy

Czy dziwi Pana filmik o BHP na wejsciu do firmy? Oczywiscie,robie z siebie profesjonalną firme a non stop prowadzone rekrutacje albo bezposrednio albo przez agencje Pracy i tak w kołko od kilku lat!Coś chyba jest nie tak

R

Co możecie powiedzieć za wydział C1 i C2? Nie wiem, na jakim będę pracować

Messi
@R

Wydział Cr7

KAsia

Hej, CZy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat stażu? Widnieje ogłoszenie do planowania.

Stazysta
@KAsia

Też mnie to intersuje ? Ktos posiada opinie O stażu w planowaniu ???

Zbieramzb
@Stazysta

Proszę o opinię na temat stażu w zarządzaniu materiałowymi. Dziękuję

Aneczka

Dobrze, że firma ma najniższą ocenę z możliwych, jedyna słuszna dla nich :D

Adrian

Czy są zatrudnienia na operatora maszyn?

Adi Dasler
@Adrian

Są zatrudnienia na stanowiska operatora maszyn podbiurkowych czyli stolików kierownika

Rav

Witm, Czy na produkcji jako operator maszyn jest szansa na coś więcej jak płaca minimalna? I czy są premie miesięczne?

Pacjent

Zastanawiam sie dlaczego pani,ktora aciagala mi szwy pooperacyjne,skasowala mnie za szwy I konsultacje,skoro zadalam jej jedynie dwa pytania apropo pielegnacji rany.Przez telefon powiedziano mi ze bedzie to kosztowac 70 zl a skasowali mnie 80 zl.wiecej.Zastanawiam sie za co?Za dwa zdania?

DadCanDAn

Witam. Jest aktualnie ogłoszenie na Automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu. Warto? Jakie warunki pracy i na jakie pieniądze można liczyć na początku? Mam ponad 10 lat doświadczenia. Pozdrawiam

@DadCanDAn

Wszystko zależy od działu na jaki się dostaniesz. Na utrzymaniu ruchu usuwasz awarie - wszystkie.. Pracujesz więc nie tylko jako automatyk, ale najczęściej jak mechanik, ślusarz, stolarz, elektryk, operator.... Zależy od dnia, Czasem słaniasz się po kontach i szukasz sobie roboty, a czasem nie wiesz jak się nazywasz. Ale masz doświadczenie, to chyba to wszystko wiesz. Pracować trzeba wszędzie. Wszystko zależy od tego na ile jesteś elastyczny, bo tu musisz taki być. Zarobki w granicach średniej krajowej. Ale to też zależy od tego na ile się wycenisz na starcie, Bo potem podwyżka tylko raz w roku około 2%.

Łysy
@wieslaw1gr

Może Pan opisać jak wyglada standardowy dzień w pracy

Superman
@wieslaw1gr

Siedzi się i czeka na awarię, czy cały czas trzeba coś robić? Jak relacje między ludzkie w utrzymaniu ruchu ?

Superman
@wieslaw1gr

Jaki jest u was poziom skomplikowania maszyn

Jakie są mocne strony pracodawcy Nutricia Polska Sp. z o.o.?

wieslaw1gr

Pensja na czas i pakiet medyczny

Sakmajdik

Mocny jest kierownik logistyki

Zbigniew

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje i jak ona przebiega?

Anka

Pracuje jeszcze ta piłkareczka reczna co bzyka cudzych mezow ????

lolo
@Anka

chętnie bym odpowiedział na to pytanie ale może jakieś wskazówki bo o tym przypadku nie słyszałem

Aga

Hahahahaha! Kiedy żona dowiaduje się o kochance! :D

Anka
@Aga

smieszne bedzie jak inne dowiedza sie o jej podbojach

@Anka

Już nie gra nogę złamała kiedyś Projekty robi

Popo
@997

Kurde,pracowałem na puszkach a nie wiem która to. Dajcie jakas podpowiedz

Karol
@Popo

A to nie na kaszkach?

Krzysztof

W zeszłym miesiącu przechodziłem szkolenie BHP , na portierni siedziały dwie starsze Panie blond w krótkich włosach z którymi miałem doczynienia, jedna z nich była strasznie wredna w stosunku do mojej osoby, wręczając mi kartę wstępu na zakład wyrwała mi ją z rąk po czym kazała usiąść i poczekać na osobę zapraszającą, a kiedy dostałem telefon od osoby z firmy kazała mi się rozłączyć czyniąc mi uwagi, że jestem w miejscu publicznym i nie ładnie się zachowuje. W życiu nie spotkałem się z takim zachowaniem starszej osoby, gdziekolwiek miewałem spotkania czy rozmowy rekrutacyjne..

@Krzysztof

Te Panie pracują u nas już wiele lat. Zawsze wydawały mi się miłe i uprzejme, dlatego sytuacja, o której piszesz, wydaje mi się niezrozumiała. Może na początku powiedziałeś, lub zrobiłeś coś, co je uraziło? Każdy ma prawo czasem mieć gorszy dzień. Wystarczy wtedy uśmiech, dobre słowo i sytuacja się odwraca. Widać nie stanąłeś na wysokości zadania.

Pewnie jakiś lamus
@Krzysztof

A co tam ciekawego w Nutri Flesch ??? Ta co się bzyka z każdym na puszkach była

ss

ta firma to koszmar wiecej nie warto pisac

Maze

Proszę o info ile można zarobić na stanowisku operator maszyn. Myśle nad zatrudnieniem

potencjalny lider...

Witam mam pytanie odnosnie tego zakladu patrzac na opinie to nie warto....aczkolwiek chce poznac opinie najlepiej osob pracujacych obecnie w tym miejscu.Jak czytam komentarze to ciezko stwierdzic czy warto.Tak jak w jednym z kometarzy bylo napisane biora osoby zjezdzajace z zagranicy.Akurat jestem taka osoba ktora tez juz od kilkunastu lat pracuje w tej samej branzy.Po rozmowie z HR oraz z kilkoma kierownikami dostaalem informacje ze nutricia jest zaintereowana wspolpraca na stanowisku lider produkcji na wydziale puszek i chcialbym poznac opinie o tym dziale.Jaka jest atmosfera,oczekiwania zespolu itp bede wdzieczny za konkretne i prawdziwe opinie.

@potencjalny lider...

Tak się składa, że pracuję na tym wydziale. Praca jak wszędzie. Duża presja na wynik. Jako lider, musisz również nieraz pracować na linii jako operator. Jeśli potrafisz dogadywać się z ludźmi i pracy się nie boisz, to zapraszamy. Jeśli chodzi o atmosferę, to sami na nią pracujemy. Kiedyś byliśmy jak w jednej rodzinie, teraz jest dużo nowych pracowników i trzeba ich ogarnąć.

Barbara

Straszna firma. Traktują ludzi jak śmieci. Czysta selekcja, jak się komuś nie spodobasz po dwóch dniach pracy wylatujesz. Potrafią powiedzieć Ci, że jesteś beznadziejny albo coś gorszego. Mobing to malo. Nieważne, że dwa tygodnie wcześniej była rozmowa rekrutacyjna, przeszedłeś szkolenie BHP Odradzam pracę w tej firmie.

Pracowałem

Masz większą wiedzę niż kierownik. Nie warto, bardzo źle widziane. Nie warto się wyróżniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Nutricia Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nutricia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nutricia Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nutricia Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nutricia Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 403 ocen.

Nutricia Polska Sp. z o.o.