Opinie o VB Beton Deutschland GmbH w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie VB Beton Deutschland GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VB Beton Deutschland GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VB Beton Deutschland GmbH w Toruń

garry Nowy wpis

zależy też o stażu oraz znajomości języka niemieckiego, ale podobno się poprawił, no i osoby sprzątające też zatrudnia się na legalne, niemieckie umowy z ubezpieczeniem itp.

czacha Nowy wpis

Tak,tak 5 euro/godz.Odlicz od tego życie,dojazd do pracy,zostanie ci 2 lub 3 euro.nie jest żle,ha,ha,ha.ta firma to pomyłka

Mietek Tępytur Nowy wpis

Firma dobra i płaci dobrze.I nie 5 erło tylko 5 i pół.Potrzeba tu ludzi co lubią pracować i są silne chłopaki.I tępe ,bo nikt normalny tu nie będzie tyrał.

maniek Nowy wpis

dobra firma.stawka 5 euro.moja sugestia...ucikac i nie ogladac sie za siebie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie VB Beton Deutschland GmbH.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
jagoda

byłem u vanbockricków w belgii poznałem Carlo i innych pracowników, poznałem dziewczynę z polski i popracowałem ok 2 tygodnie, wszystko za free... jak kto lubi

Widzę że rozpozęto nową rekrutację do VB Beton.Panowie nie dajcie się zwieść.Nie polecam.Aż dziw,że firmą nie zainteresowała się jeszcze niemiecka inspekcja pracy.

nieeee

byłam na rozmowie. pierwsze wrażenie ok. pojechałam do niemiec i...zdecydowanie nie polecam. ludzie z którymi pracowałam byli ok, ale szef/prezes/czyjakgonazwać - jakaś masakra. wyzysk, zero szacunku dla pracownika. jeśli będziecie mieli "okazję" współpracy - radziłabym się zastanowić nie dwa a przynajmniej 5 razy.

dżejson

no i właśnie tak jest. też słyszałem że nie należą do najlepszych pracodawców. nie polecam. masakra. podobno zatrudniają na krótki czas po czym wywalają. beznadziejna firma i radziłbym się zastanowić nad aplikacją i rozmowami z przedstawicielami firmy w Polsce. jezus maria nie ogarniam, nie ogarniam nie. !

Grzegorz

Miałem nieprzyjemność pracować w VB Beton. Początkowo na rozmowach z szefem wszystko wyglądało jak w bajce, firma międzynarodowe, dobre zarobki, dobre wszystko w teorii. W praktyce wyglądało to zupełnie inaczej. Pobyt w Niemczech to nie szkolenie tylko praca minimum 10 godzin dziennie dzwonienia do klientów jak w telemarketingu. Nie polecam! Zrezygnowałem po dwóch tygodniach i do dziś nie dostałem od nich żadnych pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o VB Beton Deutschland GmbH - Toruń

VB Beton Deutschland GmbH