Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o VB Beton Deutschland GmbH

Pracowałeś w firmie VB Beton Deutschland GmbH i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dżejson - 2012-12-14 21:27:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no i właśnie tak jest. też słyszałem że nie należą do najlepszych pracodawców. nie polecam. masakra. podobno zatrudniają na krótki czas po czym wywalają. beznadziejna firma i radziłbym się zastanowić nad aplikacją i rozmowami z przedstawicielami firmy w Polsce. jezus maria nie ogarniam, nie ogarniam nie. !
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2013-04-05 06:19:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Widzę że rozpozęto nową rekrutację do VB Beton.Panowie nie dajcie się zwieść.Nie polecam.Aż dziw,że firmą nie zainteresowała się jeszcze niemiecka inspekcja pracy.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-27 20:51:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ były pracownik - bardzo byłbym wdzięczny jakbyś napisał coś więcej i konkretniej na temat tego co tam jest nie tak...
zdjecie uzytkownika
jagoda - 2014-02-07 23:00:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
byłem u vanbockricków w belgii poznałem Carlo i innych pracowników, poznałem dziewczynę z polski i popracowałem ok 2 tygodnie, wszystko za free...
jak kto lubi
zdjecie uzytkownika
maybe - 2014-02-20 21:17:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam nadzieję, że przynajmniej przez to poznanie dziewczyny możesz uznać ten wyjazd za udany. A tak serio to może umowy nie wypełniłeś stąd brak kasy
zdjecie uzytkownika
maniek - 2014-05-11 12:58:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dobra firma.stawka 5 euro.moja sugestia...ucikac i nie ogladac sie za siebie
zdjecie uzytkownika
Mietek Tępytur - 2014-09-23 07:18:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma dobra i płaci dobrze.I nie 5 erło tylko 5 i pół.Potrzeba tu ludzi co lubią pracować i są silne chłopaki.I tępe ,bo nikt normalny tu nie będzie tyrał.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VB Beton Deutschland GmbH

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy VB Beton Deutschland GmbH?
Zadaj pytanie
x