AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O

Łódź

Opinie o AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O

kiol44 2014-09-08 08:08:20
Firma wiarygodna,robota na zasadzie wynajmu czyli AA jest "zbieraczem" pracowników,organizuje kto gdzie ma pracowac no i wyplaca pobory poprzez swoich agentów.Pracujesz w calym kraju,nocleg sam sobie szukasz i oplacasz.Ja pracowalem po 12 godzin pn-pt ,czesto soboty do 15tej,bywaly i niedziele pracujące.Dobrze placą ale to tez zalezy od kwalifikacji i ile sie dogadacie,no i kiedy kończy sie jakas praca to czasami mozna czekac i miesiac az firma znajdzie ci nastepne miejsce pracy no i wtedy masz wolne a placą tylko za przepracowane godziny.Płacą regularnie ale zdarzaja sie poślizgi i trzeba sie upomniec bo pracownik/agent firmy "zapomnial" na czas wyslac przelew .Ksiegowa dobrze nalicza.Co do atmosfery-nie pracujesz w tej firmie tylko w roznych firmach,raz miesiac,innym razem pół roku albo dłużej.Ja pracowalem w budowlance ,jedyny minus to to ze pracowalem w calej Polsce a dojazdy do domu /raz na 2 tyg/po 800km to za daleko jak dla mnie.
gites 2016-04-19 16:47:23
no jak nie spróbujesz to tak naprawdę nigdy się nie dowiesz czy było warto czy nie :) a zawsze lepiej spróbować, poza tym praca na umowę o pracę daje stabilność zatrudnienia, a to ważne w dzisiejszym świecie. fajnie, że firma wychodzi na europejskie rynki.
Zostaw swoją opinię o AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O