Opinie o AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O w Łódź Zdrojowa 49/1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O w Łódź Zdrojowa 49/1

Jak w AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

PracowaflamWTejAgencji

Szczerze!!2 miesiące miną jak podjelam pracę przez tą agencję mieści sie W łodzi dokladnie na lagiewnickiej 54/56 gwarantują dobre zarobki na umowie zlecenie ale to sciema i (usunięte przez administratora) jak nie zrezygnujesz bądź nie powiadomisz ze rezygnujesz to karę płacisz w wysokosci 100 zł za nie usprawieliwiony dzień ponadto (usunięte przez administratora)są bo wmawiaja ludziom dobre pieniądze za godz pracy a tak naprawdę w (usunięte przez administratora) wala i pracownicy nie mają pojęcia zatrudniając osobę co będą robić A tym bardziej pracownicy z firmy nie współpracują z tą śmieszną agencją by powiadomić ze ktoś zrezygnował z dnia na dzień zenada (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!!!

Łukasz Nowy wpis
@PracowaflamWTejAgencji

Szanowna Pani, tak, jak rozmawialiśmy przed kilkoma dniami, odniosę się do zamieszczonego posta. Pani zarzuty są o tyle nie na miejscu, że nie poinformowała Pani agencji o porzuceniu pracy, a nie dość, że była Pani o takiej konieczności poinformowana w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, to jeszcze jest to wyraźnie napisane w umowie, z którą miała Pani czas i zachętę, by się zapoznać przed podpisaniem. Co więcej, sama się Pani powoływała na ten punkt w umowie, twierdząc, że poinformowała o rezygnacji osobę u Klienta (niestety, do dziś nie wiadomo którą, zresztą i Pani nie potrafi tego potwierdzić), natomiast już nie poinformowała o samowolnym wyjściu z pracy nas, o czym stanowił wspomniany punkt umowy. Jest Pani jedyną osobą, która uważa, że miała obiecane co innego, niż jest w rzeczywistości. Obowiązuje nas prawo i według niego działamy, a o dobre i profesjonalne traktowanie naszych pracowników może Pani zapytać ich samych. Przykre też, że mimo iż nie jest Pani już dzieckiem, to próbuje przerzucić konsekwencje swoich działań na inne osoby, szukając winy we wszystkim, tylko nie w sobie. Mimo przykrej dla nas wszystkich sytuacji, życzę Pani wszystkiego dobrego w przyszłości, zarówno osobiście, jak i na gruncie zawodowym. Łukasz

Monika Nowy wpis
@Łukasz

Potwierdzam. Wszystkie zapisy o których mowa w opinii są zawarte w umowie. Wynagrodzenie jakie otrzymuje jest zgodne z tym, które oferowano mi podczas zatrudnienia. Szkoda tylko, że w moim przypadku nie ma szans na etat.

Pracownik Nowy wpis

Była miło zaskoczona tym jak pracownicy agencji skrupulatnie i dokładnie opowiedzieli mi o pracy, którą będę wykonywać. Warunki nie są najgorsze, praca jest lekka i co najważniejsze pozwala mi łączyć obowiązki zawodowe ze innymi zajęciami. Podejście agencji jest bardzo profesjonalne, wynagrodzenie jest na czas a poziom obsługi na prawdę super ! Polecam

@PracowaflamWTejAgencji czyli nie wierzyć w to co mówią na rozmowie ?

Aplikowałeś do firmy AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gites

no jak nie spróbujesz to tak naprawdę nigdy się nie dowiesz czy było warto czy nie :) a zawsze lepiej spróbować, poza tym praca na umowę o pracę daje stabilność zatrudnienia, a to ważne w dzisiejszym świecie. fajnie, że firma wychodzi na europejskie rynki.

kiol44

Firma wiarygodna,robota na zasadzie wynajmu czyli AA jest "zbieraczem" pracowników,organizuje kto gdzie ma pracowac no i wyplaca pobory poprzez swoich agentów.Pracujesz w calym kraju,nocleg sam sobie szukasz i oplacasz.Ja pracowalem po 12 godzin pn-pt ,czesto soboty do 15tej,bywaly i niedziele pracujące.Dobrze placą ale to tez zalezy od kwalifikacji i ile sie dogadacie,no i kiedy kończy sie jakas praca to czasami mozna czekac i miesiac az firma znajdzie ci nastepne miejsce pracy no i wtedy masz wolne a placą tylko za przepracowane godziny.Płacą regularnie ale zdarzaja sie poślizgi i trzeba sie upomniec bo pracownik/agent firmy "zapomnial" na czas wyslac przelew .Ksiegowa dobrze nalicza.Co do atmosfery-nie pracujesz w tej firmie tylko w roznych firmach,raz miesiac,innym razem pół roku albo dłużej.Ja pracowalem w budowlance ,jedyny minus to to ze pracowalem w calej Polsce a dojazdy do domu /raz na 2 tyg/po 800km to za daleko jak dla mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O - Łódź

• Jak się pracuje w AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O?

AA EURO RECRUITMENT SP.Z.O.O