Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Maciej 1980

Dziennie dobry . Chcialbym pracowac na stanowisku obslugo-ustawiacz dzial kable . Ile mozna licznyc na start? Jak atmosfera ? Czy to ciezka praca? Jak przelozeni? Prosze o opinie? Bo slyszalem ze warto , wszyscy sa mili jedna rodzina mila atmosfera . Z gory dziekuje

Zjedzony
@Maciej 1980

Najlepsze jak panie dostaną swoje dni, zjedzą Cię żywcem :D

Witam. Widziałem ofertę Waszej firmy na Krzywca. Czy mogę prosić o krótką informację na temat warunków pracy, wynagrodzenie

einrichter

Witam serdecznie,chciałbym pracować u Państwa jako ustawiacz wtryskarek,może brygadzista,czy ktoś normalny mógłby napisać np.jaki system zmianowy(3-4 bryg.)czy ludzie na wtryskarkach to normalni są,i na jaką kasę można liczyć jako ustawiacz. Pozdro.

Emi
@einrichter

Jeśli chodzi o wtryskarki to tam sporo ludzi jest normalnych na jednej zmianie. Wystarczy dobrze trafić

Tosia
@Emi

Większość normalna poza jednym świecącym dowodzącym który lubi robić pod górę swoim pracownikom. Na pomoc mistrza też nie licz, taki typ co pokiwa głową i powie wszystko co chcesz usłyszeć byle mieć spokój. Reszta w miarę ok.

Setup man
@Tosia

Normalni to oni nie sa, chyba ze lubisz pracowac za kogos.

Wtrysk
@einrichter

Serdecznie zapraszamy. Praca na 3 zmiany. Ludzie jak wszędzie- część życzliwych, część myślących tylko o sobie i część (usunięte przez administratora). Troszkę gorąco latem na hali. Jeśli masz chęci do pracy - dasz radę. Ja po ciężkim miesiącu, zakupiłem się do grupy i pracuje już wieeele lat.

Caro

TYKO TO NAJGORSZA Z MOŻLIWYCH FIRM,SIEDZA tam te stare (usunięte przez administratora)[pracownice] nic nowym osobom wytłumaczyć nie potrafią bo zajęte sprzedażą branzoletek i innych głupot.Weżcie sie za robote a nie nowe osoby za was pracują bo wy głupoty opowiadacie przełożonym.Nie polecam pracy na kablach na górze (usunięte przez administratora)

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
siergiei

Złe opinie na temat tego pracodawcy usuwane są na bieżąco.

Dawid

Witam. Chcialem zatrudnic sie w TE, w dziale narzedziowym. 7lat doswiadczenia w produkcji form, jakie zarobki, atmosfera. Merytoryka wypowiedzi mile widziana.

Stefan
@Dawid

W narzedziowni TE nie robia form

Marysia

Dzis znow w budynku kabli wylalo (usunięte przez administratora) Smród nie do wytrzymania. W tych warunkach musimy pracować, jeść, przebierać się. Zalalo szatnie. Musialysmy po paletach chodzic. I pewno usłyszymy, że to nasza wina - za dużo papieru wrzucalysmy do toalety.

Zadowolony robol
@Marysia

Kurdę to już tak wylewa od pięciu czy siedmiu lat, a wciąż wina papieru... zabrać panie prezesie, zabrać. ????????????????

Co to za artykuł w Gazecie Pomorskiej w internecie?

UA

Co to za głupie pytanie. Jesteś ciekaw, na co liczysz ? Aż ktoś Ci stresci? Wysil się i przeczytaj... te klamstwa

wiadomocoijak

Na Bydgoszczanach FB pojawił się artykuł na temat pracy. Pewnie zaraz będzie usunięty. Sama Prawda.

Connor

Wie ktoś może jak wygląda praca na tłoczni? Na stanowisku operator/ustawiacz, jakie zarobki, system zmianowy, kierownictwo? Czy warto nawet składać CV?

Tłok
@Connor

Atmosfera bardzo napięta ,Majster pilnuje nowym pracowniką i nie tylko czasu co do sekundy abyś nie stał bezczynnie a cały czas cokolwiek robił,system 3zmianowy,ludzie tkz klika,o zarobkach niech sie wypowiedzą inni.

Tłoczek.
@Connor

Praca w miarę spoko, pieniądze słabe...na dzień dobry 1800zl na rękę,mistrz który nic pozytywnego Ci nie załatwi za to wymyśla coraz większe bzdury,biurowi jak to biurowi czyli nieroby...kawa, obiad i do domu.Na pewno będziesz musiał stawiać dużo "ptaszków" , krzyżyków bo jak nie postawisz to pani z kontroli Cię zniszczy!

chetny

Operator pras linia galwanizacyjna jakie zarobki ? Jaka atmosfera? Ile zmian ?

ABC

Czy w ogóle o jakieś firmie na gowork są pozytywne opinie? Jak znajdziecie to możecie narzekać dalej...

Bonzo

Dlaczego prawdziwe opinie z życia Tyco Electronic wzięte są usuwane przez administratora?

Didi
@Bonzo

Bo przecież wszystko jest tak dobrze ze aż trzeba usuwac!

Widziałem ogłoszenie dotyczące pracy w firmie Tyco na stanowisko inzynier nowych produktów. Czy może ktoś podać trochę szczegółów z własnego doswiasczenia? Na czym polega praca, jak atmosfera, jaki przedział zarobków. Będę wdzięczny za kilka informacji

$$$$
@Zainteresowany

Zapraszamy. Warto rozpoczynać pracę w TE. Dobra atmosfera, dobre zarobki na poziomie inżyniera. Ciekawa praca. Dobry Social. Polecam

Cleo
@$$$$

Idz na rozmowe, a zrozumiesz dlaczego nie warto tutaj pracowac i posmiejesz sie troche.

Juri
@$$$$

Nie warto, HR nie nadąża z szukaniem ludzi tak szybko odchodzą. Atmosfera stęchła, zarobki najniższe w regionie, praca w technologicznym skansenie - mało ciekawa. Ogarnieci ludzie, sa tu kilka miesiecy, potem sami sie zwalniaja.

Sroka
@$$$$

Szukaja pod projekt, sami sabie nie poradza gdyz sa bardzo slabi, ale dość cwani. Zatrudnia nowych, ktorzy to za nich zrobia, a po uruchomieniu produkcji, za pare miesięcy, wszystkich pozwalniaja. Zaslugi przypisza sobie i powreczaja sobie nagrody. Ten schemat dziala w firmie od lat, ale glupich coraz mniej. HR mozne obiecać wszystko, tylko kto sie tym przejmuje...

@$$$$

Taki dobry social że moje dziecko bon o wartości 95zl.na dzień dziecka nie zobaczylo jeszcze. Może będzie w czerwcu a może w lipcu. Bo nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie.

Leon
@Sroka

Z nagrodami masz absolutną rację. Nagradzane są osoby jak za komuny. Czyli takie które najmniej włożyły wkładu. Ale potrafią pięknie mówić i się pokazać.

@$$$$

Dziękuję bardzo za kilka słów o Waszej firmie. Twoje słowa pozwalają z optymizmem podejść do składania oferty. Wszędzie są plusy i minusy pracy, wspolpracy. Mam nadzieję , że się dostanę i trafię na życzliwych współpracowników.

Umyslowy
@Zainteresowany

Tak. Na pewno. Z uśmiechem będziesz i w podskochach przychodził do pracy. Wszyscy będą Ci pomagać i pokazywać. Później zostaniesz podkierownikiem. Dostaniesz służbowe luksusowe auto. My tak tu wszyscy prawie mamy.

@Zainteresowany

Moim zdaniem bardzo nadajesz się do pracy w tej firmie. Oprócz jednego wpisu wszyscy piszą Ci ze nie warto a Ty dziekujesz za pozytywne opinie. Jak Cie przyjmą zrobisz jeszcze tam karierę!

@Adam

Rozumiem, że wszyscy którzy pisali że nie warto rozpoczynać pracy w Tyco już tam nie pracują?

@$$$$

Na jaką kwotę netto można liczyć na start?

@Zainteresowany

Jakbyś był choć przecietnie inteligentny wiedział byś że wpisy tu są anonimowe i nie ma weryfikacji czy dana osoba pracuje czy nie.

@Adam

Panie Adamie. Gdyby był Pan równie inteligentny na jakiego się Pan czuje ,wyczytałby Pan sarkazm w mojej wypowiedzi. Jeśli nie pasuje mi praca w jakiejś firmie, jeśli tak wiele mi przeszkadza - to po prostu odchodzę z firmy. Chyba nie ma przymusu pracy w Tyco ? Staram się szukać pozytywów w życiu i również takie wypowiedzi są dla mnie najważniejsze. Malkontentów i osób narzekajacych na pracodawcę w każdej firmie jest bardzo dużo. Dlatego Ich wypowiedzi traktuje wybiórczo.

@Zainteresowany

Człowieku weź się zatrudnij i sam będziesz wiedzial czy warto czy nie.Zabierasz się do tego jak za jeża.

@Paweł

Wy tak naprawdę jesteście sfrustrowana i rozgoryczeni praca !? Zapewne spróbuje swoich sił i sam ocenie pracodawce. Dziękuję za ciekawą dyskusję.

De
@Zainteresowany

przecież juz tam pracujesz w HR

Sucha Witka

Szach i mat

Ciekawa
@Gość

Na 2250 zł brutto najnizsza krajowa

@Ciekawa

Na szczęście dostałem ofertę na trochę więcej niż 2250. Już niedługo będę z Wami mógł pracowac

@Zainteresowany

Wroze Ci szybka , ale krótka kariere, jak poprzednikom.

OI
@997

i jak poprzedników pożegnają Cie słowami: ''Cóż, nie wytrzymał presji".

@Zainteresowany

Dostałeś ofertę za 2300zl i jesteś szczęśliwy i dumny. Musisz być naprawdę dobrym fachowcem. Takich jak Ty Nam potrzeba!

Nie, dostała większa ofertę. I mam nadzieję że wbrew pesymistycznym wypowowdziom będę mógł popracować dłużej i w przyjaznym zespole. Co z, jestem optymistą

@Zainteresowany

Jestem ciekawy po co piszesz takie bzdury? Kobiety pracują po 15 lat i mają najniższe krajowe. Mężczyźni niewiele więcej. A Ty się dopiero zatrudniłes i dają Ci dużo więcej kasy. Naprawdę pracujesz w HR i kazali napisać Ci bezpłatną reklamę!

@Paweł

Przykro mi, że na produkcji pracownicy zarabiają tak mało. Nie zatrudnilem się na produkcję tylko na stanowisko inżynierskie, że stawka wyższą. I nie robię reklamy HR.

Tamara

Jak podobał się piknik ?

Nowa

A ten piknik to z osobą towarzyszącą? Pytam poważnie bo nie zostałam poinformowana.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Baba

Tak, przyjdź z mężem :)

Kinga
@Nowa

Tak. Weź cała rodzinę. Przynajmniej na obiedzie zaoszczędzisz. A jak się uda to i na kolacji. Super dzień!!!

Hr

Widzę znów wiele życzliwych osób. Nie bez 9soby towarzyszacej

Ciekawa

A jak z romansami w pracy? Dopuszczalne?

@Ciekawa

A to bardzo dobre pytanie jest, bo niektórzy robią wszystko by się pozbyć niewygodnych świadków. Jestem ciekawa o jaki wątek chodzi...

worker
@Ciekawa

A kto ci się przyzna ? :) Jest taka jedna wariatka co z męża robi frajera :)

@worker

A o tym to nawet nie słyszałam.

Milena
@Milana

Mówisz o tej z Fordzika , status jej się podniósł widać. Obrotne te nasze koleżanki

@Milena

Nie, o tej z francuzika ")

tryx cx

Wzorcem ubiegłego pikniku i tym razem, jak i większość żółtego, nie idę na tę żałosną imprezę. Nie mam zamiaru widzieć tego cyrku z przyznawaniem nagród "najbardziej zasłużonym". Wydajecie pieniądze na samochody służbowe, mają być nowe projektory na każdym piętrze warte 140.000zł jeden itd, itd. Nie ma na podwyżki, ludzie duszą się na halach produkcyjnych, ale na rzeczy niepotrzebne pieniądze są. Rozumiem, inna pula. Może tak zadbać wreszcie o pracowników i pomontować klimatyzację, wiatraki nic nie dają, a ocieplenie klimatu rośnie, chłodniej już nie będzie...Ale po co, najważniejsze, że w biurach się nie pocą, a więc po nagrody wystąp...

Misiu
@tryx cx

Ja z chęcią oddam karkowke w dobre ręce. Nieużywaną.

Oreo
@tryx cx

Ja tam lubię te pikniki. Zawsze jest okazja żeby jakiemuś przełożonemu się ładnie podlizac. Powiedzieć że ładnie wygląda i że zawsze się cenilo jego profesjonalizm i zaangażowanie. Zawsze po takim pikniku można zostać pupilkiem lidera mistrza kierownika itp.

Lizusek
@tryx cx

A to Ty od wczoraj pracujesz w Tyco i nie wiesz ze jak nie trzymasz placa w du.. to nic nie osiaga wtej firmie. Ajak sprzeciwiasz się swojemu podwladnemu to Cie przenosza na inny dział?To juz wiesz ze to jedyna okazja twn piknik by cos osiagnac wiecej w tej firmie.

Gosc

Czy orientuje się ktoś o warunkach pracy tokarzy CNC? Zarobki, kadra?

Od pewnego czasu w żółtym uruchomili znowu nadgodziny. Niektórzy nie chodzą wcale, inni co tydzień. Wszyscy pracują w sobotę 8h, wybrańcy lub wybraniec, który już któryś rok z rzędu jest w ciężkiej sytuacji materialnej, 12h. Przyjdzie przesmarować maszynę (tzw. przegląd), czas ok. 1-2h i co dalej???. A dwanaście zaliczone. Może ktoś się temu wreszcie przyjrzy. Soboty płatne są 100% i dziwi mnie sytuacja, że do pracy przychodzą nieprodukcyjni. Tyco...

Golf 7
@pracownik

To prawda. Maszyny w sobotę pracują sporadycznie bo finansowo to duży wydatek dla zakładu. Ale nie dla faceta ze wsi który ma ciężka sytuację rodzinno-finansowa. Swoją drogą ciekawy jestem ile jeszcze lat dadzą się nabrać jego przełożeni.

@pracownik

Nowy w Tyco? Wybrańcy byli są i będą a jak ktoś pracował za czasów AMP to nie ważne są umiejętności. Wtedy są awanse za nic, bez egzaminów. A Ty jak chcesz coś osiągnąć to muszą sprawdzić twoją wiedzę. Są równi i równiejsi :-|

Okił
@Golf 7

Moze niedługo pojawi się nowy golf?

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics