Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Rompo

Co tam słychać u szefowej HR ?

Ciekawa
@Rompo

Zadzwoń do Niej to się dowiesz :)

Jaki jest wkład kierownictwa Tyco Electronics w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

nina

Żadna, a jak kto woli- zerowa, a nawet ujemna...

Przewodniczący

Nareszcie upragniony weekend! Przez 2 dni nie muszę myśleć patrzeć ani przejmować się pracą. Oby te tygodnie szybko mijały!

@Przewodniczący

A to trzymają Cię na siłę w firmie? Jak Ci już tak źle to zakończ współpracę z TE. Uwolnij się od tego ciezaru

Przewodnicząca
@$$$$

Jeśli nie zauważyłeś bardzo dużo ludzi już położyło wypowiedzenie. Cześć z nich nawet porzuciło pracę.. a z tego co słyszałem to dopiero początek

@Przewodnicząca

Jeśli nie zauważyłaś pisałem do zmęczonego pracą człowieka, że nikt Go nie trzyma na siłę. A jeśli chodzi o porzucenie pracy ... cóż Ty tylko świadczy źle o pracowniku. Dobrze że już nie pracuje

@$$$$

Nie dziw się człowieku, że ludzie porzucają pracę. A to, że zarząd już dawno nas porzucił i ma nas głęboko to Twoim zdaniem jest ok??? Inflacja w górę, a pensje w dół, zero doceniania pracowników. Tak jak ktoś pisał, grunt, że "oni" mają europejskie pensje...

Zenek
@pracownik

Ważne że(usunięte przez administratora) ma auto za 100 tys. Nie ważne że ludzie nie dostaną premii na Święta czy podwyżki.

@Zenek

A kto Ci nie każe wziąć pożyczkę z socialu i kupić też sobie takie auto???

@$$$$

Widzę że nawet Nick Ci trudno wymyślić. Wynik się troszkę. Może dołóż sobie jednego $ :)

Duzy
@Przewodnicząca

Najgorsze myślenie jakie może być- to myśleć że firma będzie rozpaczac za pracownikiem. Dwie zasady: Nie ma ludzi niezastąpionych. Z niewolnika nie ma pracownika. Im szybciej zrozumieją to przełożeni starający się na siłę utrzymać nierobów bo mają doświadczenie i im szybciej pracownicy czując się źle w jakiejkolwiek formie nie zrezygnują to w firmie będzie niedobrze

Elka
@Duzy

To w firmie jest niedobrze? Pracuje tam i nie mogę powiedzieć że jest niedobrze. Są pieniążki prawie na wszystko. Są samochody służbowe całe zaplecze remonty budynków. Fakt nie ma na podwyżki i premie dla pracowników fizycznych ale to taka moda w tej firmie.

Poldek

Teraz napewno wszystkie środki idą na Francję,także Francja elegancja bujajcie się wszyscy nie ma kasy.

22y
@Poldek

Francja to pompowanie kasy w trupa, kosztem innych wydziałów.

Gora
@Poldek

Mam wrazenie, że firma z Bydgoszczy otwiera filię we Francji. Taka masa ludzi z Bydgoszczy już tam pracuje i po kilkanaście tygodni.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

A mi się bardzo podoba pani Ala ,ta blondynka.

ola

Z tego co widziałam,ma faceta(odbiera ją czasami z pracy),więc zajęta.

Kiedy dyrektor zrobi spotkanie z pracownikami i powie nam jak jest źle? Czy my nie mamy prawa wiedzieć że za chwilę w ogóle nie będzie pracy?

Ralfik

On co jakiś czas jest w jakimś transie i wtedy w auli opowiada że jesteśmy potęgą

Damian

Skąd przypuszczenie, że może zabraknąć pracy? Twój wpis jest bardzo niepokojący, dlatego, proszę o bliższe informacje.

Ktoś
@Ralfik

Facet nigdy nie odpowiadał za produkcję dlatego nie wie co mówi.

Zuziama123

Słyszałem jak na palarni mówili o podwyzkach na kablach dziewczyny sie chwalily ze im się należy. Szkoda tylko ze nikt nie pamięta o reszcie pracowników

Niezadowolony
@Zuziama123

Podwyżki się należą wszystkim pracownikom a nie tylko wybranym działom to wstyd żeby pracodawca wyróżniał jednych kosztem drugich albo jest to tylko taka plotka żeby poróżić pracowników miedzy sobą

@Niezadowolony

Zapewniam Cię że (usunięte przez administratora)nie zna słowa "wstyd"...

Bożenka

Jestem ciekawa komu zależy na tym żeby w tym zakładzie był taki bałagan i zamieszanie. Ktoś musi się bardzo starać. Kierownikiem zostaje osoba która w ogóle nie ma jakiegokolwiek pojęcia. Nie ma pieniędzy nawet na premie dla pracowników. A są jakieś przesunięcia personalne i awanse. Teraz to już chyba nikt na tym nie panuje.

@Bożenka

Żółty czeka na podwyżki, mamy nadzieję, że dostaniemy tyle ile muszą dołożyć do najniższej krajowej. Jeśli będzie inaczej to może być nieciekawie. Już dosyć poniżania pracowników i dawania "cichych" podwyżek (blaszak). Coraz więcej słychać głosów niezadowolenia. Oczywiście na związkach nie ma co polegać, sprawę trzeba wreszcie wziąć w swoje ręce. Dziwi mnie tylko brak reakcji naczelnego, brak jakichkolwiek informacji na temat sytuacji w zakładzie, tak się tworzą plotki. Jak są sukcesy, to info wisi na każdej tablicy, łącznie z dworcem PKP. Dzieje się gorzej, brak informacji. Przykro to mówić, ale jest to brak poszanowania dla pracowników (etyka). I tu Bożenka masz rację, bałagan i zamieszanie.

Lolita
@Bożenka

Każdy na,wyższym stanowisku patrzycaby jemu było dobrze ewentualnie bliskim znajomym.W tym zakładzie pracują rodziny .jeśli nie masz żadnej rodziny w tym zakładzie na wyższym szczeblu jesteś zwykłym robolem do pracy i nic więcej .Nic samemu nie zdziałasz stąd "ciche"podwyżki w blaszaku,czy weekandowe przeglady masz nie poto aby zrobić przegląd a wyciągnąć dodatkowe pieniądze za nic nie robienie a udawanie że coś się robi.A znajomy który jest brygadzista słowa nie powie złego na niego bo to dobry znajomy,jeden drugiego kryje i będzie kryć.Szczególnie tu mowa o pracownikach z 20+ doświadczeniem w tej firmie zerujacy na znajomościach biorąc dodatkowe pieniądze za nic nie robienie.I to się tyczy każdego działu.

Lolita
@Lolita

10+lat doświadczeniem.

Dusia

Mam pytanie.... Co z brygadzistą na tłoczni? Niby zwolniony za..? Niby nic mu nie udowodnili a na Jego kolegę czekają......

Dzielnicowy

Pytać mozesz alee Whoooy Cie to obchodzi ! poZdro :s

@Dzielnicowy

A ty co taki nerwowy? Zakupy na Gzeli Ciebie też dotyczą? Tak tylko pytam

Marcys
@Dusia

Jakby nic nie udowodnili to by go nie zwolnili. Chyba ligiczne

@Marcys

No tak masz rację... Jego przyjaciela niby też ścigają.... Szkoda chłopaków... Co im do głowy strzeliło? ???? Może gdyby ludzi bardziej płacowo cenili...

Przegięcie
@Dusia

No tak najlepiej zawsze doceniać odcinki CORE, a reszta na montażach niech robi za psi grosz, może czas docenić ludzi na końcowych etapach produkcji.

@Przegięcie

Czas docenić ludzi wszędzie, bo trzeba pamiętać że bez tych ludzi na dole nie będzie ludzi na górze....

Logika
@Dusia

Bez tych u góry nie będzie tych na dole, również....

Duzy
@Logika

Tylko jeszcze gdyby Ci na górze byli bardziej zaanagazowani w pracę na rzecz pracowników produkcji. Za pewne bez pracy jednych i drugich nie będzie istniała firma. Na produkcji są normy do wykonania. A jak rozliczani są ze swojej pracy technolodzy, inżynierowie,technicy, serwis, planisci? Niech każdy odpowie sobie sam na pytanie - Co dziś zrobiłem aby produkcja mogła przebiec sprawnie i na czas ? Aby klient był zadowolony? Aby TE Bydgoszcz była docenianą na rynku firmą?

Gora
@Duzy

No my też mamy swoje normy do wykonania - 8 papierosów dziennie, 4 kawy i lunch. Dajemy radę. Najlepsi nawet 10 papierosów:)

Tadziu długo jeszcze będzie "miszczem" czy ktoś się weźmie za to kolesiostwo wreszcie? ????????‍♂️

blaszka

I co, wystarczyło troszkę postraszyć, zaprotestować i pieniążki na podwyżki dla blaszaka się znalazły. W tym zakładzie można coś wywalczyć, ale podstawowym warunkiem jest zgranie załogi. A u nas w blaszaku problemu z tym nie ma. Można??? Pewnie, że można.

zbigniew

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy jako frezer cnc ta rozmowa jakaś dlamnie jakaś dziwna jakieś testy i rozmowa odbywa się po przez łącze internetowe przecież każdy zakład posiłkuje się normami bo nikt nie jest w stanie tego zapamiętać bynajmniej ja z tego korzystam a jeśli chodzi o stronę finansową to pani z którą rozmawiałem jak znaczył się ten tema to dla niej to sprawa drugu żerna to poco ta pani tam pracuje to poco te ogłoszenia nie-wiem kogo oni tam potrzebują ja już na początku już miałem zrezygnować ale chciałem m mieć prace na miejscu bo pracuje po za Bydgoszczą a mam doświadczenie 30lat w systemie cnc heidenhain widocznie to za mało

Skubi
@zbigniew

Najlepsze jest to że ci co się pytają to najczęściej sami mało wiedzą,albo im się wydaje że wiedzą bo przecież o tym czytali...

aga

chodzą plotki, że związki dostały już listy do zwolnienia

@aga

Nie to chyba pomyłka. Listy poszły ale pewnie o podwyżki. Podobno znaczące maja być od przyszłego Roku.

Bez sił

Słyszałem , że w żółtym na jedynce brygadzista ma pupila (ów) z nimi przysiaduje- a reszte gna do pracy (x)

Zuzia123
@Bez sił

Och to jest prawda z białego brygadzistka z zerowki i z żółtego literka z zerowki. To jest para wszystko o wszystkich wiedzą

$
@Zuzia123

To prawda.Moze też Ewa K. Powie swojej brygadzstce co o niej myśli a nie obgaduje po kontach.Sciany też mają uszy.

@$

Na kanałach też taka byla

@%

Na kablach miało być

@%

Jakie to żenujące że Panie nie potrafią się podpisać imieniem i nazwiskiem tylko piszą wszystko pod wymyślonymi nickami. A tak na marginesie to może niech Pani sama podejdzie do tej Pani i zwróci jej uwagę :)

Strazniczka
@Bez sił

Przed dokonywaniem wpisu proponuje obejrzeć film i reklamę strony go work - #Hejt to nie opinia

&
@$

Na kablach nie jednej osobie wystawiła złą opinie a nie jedna została przez nią zwolniona i tak zostało do dzisiaj

Play

Byłem dziś w Play chciałem nowy telefon podczas rozmowy powiedziałem że wracam z Orange day wezwali ochronę wywalili mnie z salonu mam zakaz wstępu do Play a zupa była za słona zmarzłem idę na l4.co za dzień

@Play

Czyli zagrasz z przełożonym w statki, L4 trafiony zatopiony :D

Yb

Dziękujemy Zarządowi za darmową zupkę! Teraz dopiero dowiedzieliśmy się że jesteśmy doceniani. A poza tym kierownik YB zostanie niedługo nowo wybrany gdzie w ogóle nie ma pojęcia o produkcji i maszynach. Dziękujemy bardzo!

Oruncz

Na czas onarge ma być zatrzymany ruch w Bydgoszczy i wszystkie sygnalizatory mają migać na pomarańczowo to pomarańczowe szaleństwo

Parodia
@Oruncz

Zgadza się. W Bydgoszczy istny szał. Pomarańcze rozdają. Abonament w Orange 0zl! W Stanach Zjednoczonych są bardzo źli ponieważ to Święto przyćmiło ich Halloween.

@Oruncz

A w pobliskiej biedronie na hasło Tyco wszystko co o smaku pomarańczy gratis.

@Pomarańcza

Dla dzieciaczków wzięłaś juz zapas tortu na cały tydzień? Jak daja zadarmo zawsze mówią brać ile wlezie, nie krępuj się co będziesz sobie żałować.

@Bunia

Ja mam pakiet na tort+ :D

Bunia

Czy ktoś wie jakie atrakcje Nas czekają podczas orange day oprócz pysznego tortu?Jakiś pokaz zumby moze tym razem w wykonaniu np kotka z ciecia? Bądź inni akrobaci?Ukraińskie sztuk mistrze?

klauny
@Bunia

Dla osób które zachowują się jak w przedszkolu będą wręczane nagrody i wy powiedzeniu

@klauny

A coś wiesz czy pituś będzie zumbe prowadził?Bardzo chciała bym zobaczyć go znowu w akcji..tak tylko widze jak przy ukrainkach ciągle od stolika do stolika lata.

Wtryskacz

Ta firma to porażka. Praca na 3zmiany.. pensje stoją w miejscu od x lat. Pracownikom odchodzacym robia problemy. Kadra zarzadzajaca porażka. U góry pracują ludzie bez wykształcenia na dobrych stanowiskach już nie mówię o znajomości języka angielskiego. (usunięte przez administratora) na produkcji spoko ludzie, ale też nie wszyscy ;) nie polecam tego syfu. Niektórzy ludzie z produkcji mają 100razy większe kompetencje i wykształcenie (usunięte przez administratora)

Antresola
@Wtryskacz

Sznurku. Na antresoli siedzi elita:)

Wtryskacz
@Antresola

Elita Glabow! :) pozdro

@Antresola

Bardziej pasuje słowo elyta.

Demokracja

Gdzie My żyjemy??! Środek Europy. Rok prawie 2020 a Nam się każą cieszyć że prawdopodobnie nie pójdziemy na postojowe i że nie będziemy musieli brać urlopów bezpłatnych. Dyrektor, kierownicy wszyscy zarabiają i żyją na poziomie europejskim. Tylko Ci ludzie którzy faktycznie wyrabiają zyski dla firmy stojąc przy maszynach prasach kablach dłubiąc ręcznie nie mogą liczyć nawet na podwyżkę wyrównujacą inflację. Aż nie chce się wychodzić z domu...

@Demokracja

Panie Dyskryminacja a kto Ci karze pracować w tym zakładzie bez przyszłości..mało pracy jest na,rynku ?lepszej ?chociażby pesa..na nią tez sporo osób narzeka ale płaca lepsza,wypłata zawsze ale tez są inne lepsze firmy..a nie wszyscy narzekaja na ten zakład a dalej pracuja jakby to byl zakład pracy "za kare" .

Ela
@Lola

Widzę lola że nieźle ustawiłeś się w Tyco. A kto Ci pracę załatwił w biurze? Wujek czy tatuś?

@Ela

Nikt mi pracy nie zalatwil bo dawno tam nie pracuje,smiesza mnie Ci ludzie co pracuja tam po 10-15lat i narzekaja na ten zaklad cale zycie ,zamiast poszukac sobie lepszej pracy...placza o podwyżki których wiadomo nie dostaną,krytykuja Orange zabawe a pierwsi ręce wyciągna po darmowy kawalek torta..ludzie sami nakrecaja ten bur.del

Lola

To idz liż dalej gdybyś nie lizał dawno byś w podskokach u innego pracodawcy wylecial za taka prace.

Zielona
@Lola

Dawno nie pracujesz w Tyco A jednocześnie piszesz o Orange zabawie ? Troszkę dziwne bo pierwszy Orange day był niespełna rok temu. Więc pewno nadal z nami pracujesz i do tego się z nas nabijasz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A firma nie jest aż taka zła ale zawsze można próbować coś zmienić.

@Lola

Nie pracujesz a wszystko wiesz. Smutne w takim razie życie prowadzisz skoro śledzisz losy Tyco.

Wystarczą mi znajomi którzy tam pracują i opowiadają i również się nabijaja z tych wszystkich marud co narzekaja zamiast zmienić prace.Nadzieja matka g.łupi.ch ...

@Zielona

Uciekłem z tego zakładu zaraz jak zaczal sie robic syf.o Braku pracy było wiadome znacznie wcześniej niż produkcja wiedziała ale nie bylo o tym mówione aby zatrzymać pracownika.

Peppa
@Lola

Dziwię się że uciekles z tego zakładu. Powinieneś przemyśleć powrót do Tyco. Wiele osob zarządzających wróciło. Ty swoim wchodzeniem w tylna cześć ciała zrobiłbys tam jeszcze karierę i dołączył do grona tych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics