Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

rafał

Znowu wysyp ofert pracy w internecie , szukają ,szukają, ........bez końca

Tola
@rafał

To po jaką cholerę zwalniali ludzi żeby teraz zatrudniać (usunięte przez administratora)

Greg

Slyszalem ze beda zwolnienia !!!!

Duzy
@Greg

No to żeś Amerykę odkrył. Musiałeś długo chodzi po kątach i słuchać. Wystarczy rozejrzeć się jak mało pracy jest na wydziałach. Wiadomo, że skutkiem tego muszą być zwolnienia

Maly
@Duzy

To dostaniemy ladne odprawy

@Maly

Za co odprawy? Jest tylu pracowników z agencji pracy i Ukraińców i do tego sporo pracowników Tyco z umowami na czas określony. Zapomnij o odprawach.

kolo
@Greg

To skoro mają być zwolnienia, to po co pełno ofert pracy na portalach?

Rafał
@kolo

Może dla marketingu? My tylko czekamy na odprawy. Możemy już jutro się zwolnić. Byle z odprawami!

Beata
@Greg

A Ja słyszałam że będą mega podwyżki. Związki zawodowe pojechały nad morze dyskutować o podwyżkach dla pracowników. Podobno mają być podwyżki wyjątkowe w tym roku!

@Beata

Jeszcze trochę czasu i ludzie ładnie związkom podziękują za ich aktywność.

ojciec Mateusz
@Beata

Jodu się nawdychali w Sarbinowie, teraz nowe siły witalne do walki o podwyżki haha. Tylko nie za dużo dla ludzi, bo sodówka do główki uderzy. Ciekawe ile ludzi pozostanie w związkach po nowym roku w podziękowaniu za ich heroiczną walkę o podwyżki.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy pracownicy podziękowali ładnie Związkom Zawodowym za ich skuteczność oraz zaangażowanie a także aktywność?

@Marek

Pewnie jeszcze nie zdążyli się zorientować co i jak ale jak przyjdzie styczeń i wypłaty to będą dziękować za 2% podwyżki wstyd i śmiech na sali

Metal
@Max

Przez kilkanaście lat w związku z podwyżka nie zrobili nic! W rok w rok powtarzają : wywalczylismy 2-3%! Wstyd! Lepiej nic by nie mówiły! A teraz wielkie zdziwienie dlaczego ludzie się wypisują. No niestety pracownicy podziękowali teraz. Coś pękło....

Ogłoszenia z Tyco już od 2lat na różne działy wiszą w internetach i co chwilę odnawiają. Żaden normalny szanujący się człowiek nie pójdzie pracować do tego syfu.. po to, żeby być wykorzystywany za marne grosze. Pozdro

Jola

Ten zakład zchodzi na (usunięte przez administratora) a to wszystko przez ludzi rządzących na nic nigdy nie ma podwyżki dostają nieliczni np na tloczni

Eryk

My w biurach nie narzekamy. Mamy spokojna pracę. Dobrze płatna. Wychodzimy na papierosa w czasie pracy. Tak samo na obiady czy spotkania. Nikt Nas nie pilnuje jakimś programem monitorujacym czas pracy. A na produkcje to fakt za żadne skarby Świata byśmy nie poszli!

gosć

Tu już nawet bilbordy zawieszone na płocie tej firmy nie pomogą!

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Cygan

Wigilia ale z kim na podwyżki nie ma niedługo to operatorka będzie zarabiać więcej niż ustawiacze

Rumpel
@Cygan

Niedługo to same monterki będą przy maszynach. Bo nawet ustawiacza jednego nie będzie... Ale mamy związki zawodowe. One do tego nie dopuszcza! :-) :-) :-)

@Rumpel

Monterki są bardzo ogarniete jak dostaną taka sama stawke co faceci to sobie doskonale poradzą

Derek
@Max

No pewnie! Już teraz rysunek techniczny maja w małym paluszku! Nikt w to nie wątpi! Spokojnie Max!

Max

I pewnie świetnie sobie monterki poradzą

Aga

Zarząd nierobi niechcianej wigili ale na piętrach jacyś nadgorliwcy muszą kontynuować dzieło zarządu tylko po co

Dżaga
@Aga

Tz co masz na myśli może coś wiecej na ten temat że kto i co???

Frezer

Witam, jak wygląda praca na frezarkach cnc? Widziałem ostatnio ogłoszenie na jednym portalu z pracą. Jest ktoś w stanie stwierdzić co to za maszyny, jakie stawki i jaka atmosfera w pracy?

Rr
@Frezer

Ogloszenia sa juz od ponad pol roku, reszte domysl sie sam.

Ciekawa

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy premie świąteczne były na wysokim poziomie?

A były?

Ciekawa

Widzę Zdzieszko lubi mieszać na portalu. Coś napiszę pod żółtego, coś z blaszaka. Zaraz napisze że nie jest z blaszaka tylko.... Z portierni ????

Zdzieszko
@Ciekawa

Ciekawa,możemy pogadać w realu.Nie mam nic do ukrycia.Nie chowam się za jakimiś nickami jak inni !!! Pewnie odważna to Ty jesteś tylko na Go Worku.Jak pisałem jestem z blaszaka.

Max

Idą święta ???? czekamy na premię swiateczną jak myślicie dostaniemy coś gratis od zarządu

Dagmara
@Max

No na pewno! Na wszystko są pieniądze. Tylko nie na ludzi! Premia Świąteczna taka sama jak 20 lat temu. Wstyd! Amerykańska firma. To nawet AFRYKAŃSKA firma nie jest! Grunt że prezes zarabia kilkanaście tys.zł.

He he...

Braki w jedynkach uzupełnia gumą do żucia...!!!!

Pan Ząbek
@He he...

Przecież w zakładzie jest opieka medyczna. Tak jest napisane w ogłoszeniach.

He he...
@Pan Ząbek

Jemu szkoda...no chyba że ktoś zastawi gdzieś w lombardzie sztuczną szczękę to se "mały" w końcu coś ogarnie i włoży do tej zakłamanej gęby.

Mike.
@He he...

Ciekawe dlaczego usunięto pierwszy wpis... przecież i tak wiadomo o kogo chodzi...jest charakterystycznie mały ten bezjedynkowy gościu.

Stara gwardia

Ciekawa skoro aż tak bardzo przeszkadzają Ci ludzie z wieloletnim stażem, to ja nie widzę problemu - zmień pracę. Pracuję wiele lat w Tyco i jakoś u mnie na wydziale nie ma takich problemów ani konfliktów między pracownikami nowymi a "starymi". Może to Ty jesteś problemem i nie potrafisz współpracować z ludźmi. Może chcesz być mądrzejsza od reszty pracowników. Bez powodu pracodawca nie trzyma tzw. jak napisałaś starej gwardii. Trochę pokory z Twojej strony i kto wie może się czegoś nauczysz np. szacunku do drugiego człowieka.

@Stara gwardia

A jaki to wydział taki bezproblemowy bo może pracujemy na tym samym wydziale ale problem widzimy zupełnie inaczej ja nie mówię o tym że mi się źle pracuje tylko o tym że stale narzekanie jak wam jest źle straszycie zwolnieniami ale i tak nieliczni sie zwalniają

robi
@Ciekawa

Młode miernoty bez starej gwardii byście w przedbiegach zginęli. Ilu z was nie wytrzymuje presji już po pierwszym dniu, takie to teraz cienkie i słabe pokolenie. Najlepiej 4000zł na rękę i spokojna siedząca robota. A najgorsze jest to, że dyrektor daje na takie coś przyzwolenie i bez problemów zgadza się na odejście doświadczonych pracowników. Nie tędy droga panie dyrektorze, oby nie odbiło się to na już nadszarpniętej kondycji naszego wspólnego zakładu. Żal.......

Lolita
@robi

Ta stara gwardia,to najwieksze cwaniaki a zarazem ny.gusy do pracy ,wykorzystujący swoje znajomości w pracy,lenie którym ciężko przekazac wiedzę nowym pracownikom,no bo po co nauczyć nowego pracownika który będzie mógł potem ich nadgodziny zabierac,stara gwardia azero dobrego przykładu dla nowych pracowników.

Stara gwardia
@Lolita

Do kogo masz pretensje? Do nas? Miej pretensje do dyrekrora, mistrzów i brygadzistów. Ile razy temat był poruszany odnośnie szkoleń pracowników. I niestety nikt z tym nic nie robi. Kiedyś szkolenia trwały do 3 miesięcy na maszynach a teraz siadaj i rób bo godziny są potrzebne. I stąd problem reklamacji. To nie nasza wina że góra o to nie dba. Nie dostajemy czasu aby ludzi szkolić. Wymagają od nas 100% normy i jeszcze zajmowanie się nowymi a tak się nie da.

andrew

W żółtym ,wzorem naszego sejmu, trzeba byłoby powołać komisję śledczą do spraw mafii nadgodzinowej. Dla produkcji nadgodziny wstrzymane, ale nieprodukcyjny ślusarz oczywiście i naturalnie nadgodziny ma. Oczywiście znowu po układach, bo jego przełożonym został jego motoryzacyjny kolega. Co to robią układy...Pytam się, co na to finanse??? Znaczy zakład dobrze stoi, Czyż nie???

Zuzia
@andrew

Nie tyljo w YB. W CSG chłopaki przychodzą w soboty 'przestawiać stoły'. I już kombinują co tu jeszcze wymyślić. A prezes za to płaci.

pracownik yb

W żółtym nastaje moda na składanie wypowiedzeń przez starych stażem pracowników. Wiadomo, że nasza firma (czyt. zarząd) już więcej od siebie nie da. Albo nie może, albo nie chce, jest to wszystkim obojętne. Ale żeby puszczać przez wiele lat szkolonych pracowników to chyba coś nie halo. Z nimi nawet już nikt nie rozmawia, co, dlaczego itd. Widać jest to na rękę naszemu zarządowi, jak pracownicy z 15-to czy 20-letnim stażem wyfruwają z zakładu. A przyczyna jest prosta. Firma ma kryzys i w razie zwolnień grupowych pracownikom z długoletnim stażem trzeba byłoby wypłacić kolosalne kwoty. Im mniej takich pracowników tym mniejsze wypłaty. Powiem krótko, w YB zaczyna wrzeć, oby nie wykipiało...

Magazynier
@pracownik yb

To prawda. Jedyna chyba taka firma w Bydgoszczy gdzie z lekką ręką pozbywa się tak wykwalifikowanej załogi. Dziwne sam prezes jest na stanowisku od 11 lat a chciałby mieć załogę z najlepiej rocznym stażem.

@pracownik yb

Najlepiej to niech ta stara gwardia zwolni się cała z zakladu bo tylko sieją zament w zakladzie ciągle narzekają jak im jest źle, że nie są docenieni chcieli by zarabiać grubą kasę i nic nie robić tylko wykorzystywać młodych do roboty jak się po zwalniają nadejdą lepsze równe czasy dla wszystkich pytanie kiedy powrócą bo gdzie indziej będzie tylko gorzej i to tam będą po nich jezdzić

@Ciekawa

Wracają przede wszystkim liderzy mistrzowie oraz kierownicy. Są to osoby które nie mają zbyt dużo wiadomości. Mało osób pracujących fizycznie wraca do Tyco.

Majk

Gdzie są Związki Zawodowe w tej firmie.Halo budzimy się.!!!

Lolita
@Majk

Są związki to, co słyszała zdenerwowało mnie tylko paczkę odbieram i się wypisuje.. Organizator idzie na emeryturę wiec walczy o zabranie wycieczek (my nie będziemy jeździć to oni też...) Jeszcze znowu chcą obniżyć pule na pożyczki... Jeszcze nawet spokojnie nie można wracać do domu, bo w autobusie się takie rzeczy słyszy...

To dlatego jest już nowy drugi prezes finansowy???

Jakie jaja?

Jakie jaja? Można jaśniej?

Magazyniek

Czy warto aplikować na Pracownika Magazynu?

Tłoczek.
@Magazyniek

Na pewno nie,marna kasa i kupa obowiązków.... ciągle ludzie przychodzą i odchodzą...

Mag
@Magazyniek

Pewnie że warto. To jest firma z przyszłością. Ciągle się rozwijasz! Wynagrodzenie z wysokiej półki. Ciągłe premie. Pracujesz i wiesz ze to amerykańska firma.

Muszka
@Mag

Nadal SAP w języku angielskim chociaż jest możliwość przełączania na język polski? A wypłaty polskie i nie żadne angielskie i amerykańskie? Pozdrawiam ludzi z magazynu....

Magazyniek
@Tłoczek.

Byłem już na rozmowie kwalifikacyjnej. Strata czasu nie dziwię że ludzie przychodzą i odchodzą po tym co oferują.

Tłoczek.
@Magazyniek

Dobra Twoja-jeszcze trafił byś na x-mena na tłocznię i wtedy miałbyś konkretne p..bane...,dupowaty mistrz i cała hołota na głowie... więc powodzenia.

Derek
@Magazyniek

Dobra decyzja. Szkoda czasu. Poszukaj normalnej pracy gdzie choć trochę Cie docenia...

Szczęście

Witam, Panie z żółtego Co z wami się dzieje zachowujecie się jak dzieci mniej rombania (usunięte przez administratora) między sobą (o sobie) a więcej interesując się pracą, na hali jest gorzej niż na jarmarku to jest praca a nie bazar a co do wychodzenia z hali do pracy może proponuję założyć instrukcje pracy ???? albo założenia dzwonków jak w szkole

Miki

Cześć mam pytanie.Czy firma Tyco potrzebuje teraz ludzi do pracy?Czy możecie napisać kilka słów o pracy u was?Jak wyglądają zarobki na produkcji a jak na magazynie?Praca jest stojąca czy siedząca?Czy firma posiada jakieś pakiety socjalne dla pracowników?Pozdrawiam i dziękuję za normalne odpowiedzi.

Rafał
@Miki

Cześć. Praca na produkcji na stojąco lub siedząco w zależności od wykonywanego zajęcia. Płaca minimalna tzn. najniższa krajowa lub w okolicach najniższej krajowej. Na nie których stanowiskach kamery a praktycznie na każdej produkcyjnej maszynie specjalny program który liczy ile kto był na przerwie śniadaniowej ile czasu poświęcił na regulację czy ustawienia. Mam nadzieję pomogłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics